Dokąd na Akademię Medyczną?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.

Dokąd się wybierasz na studia?

Białystok
18
7%
Bydgoszcz
11
5%
Gdańsk
23
9%
Katowice
26
11%
Kraków
29
12%
Wrocław
36
15%
Łódź
19
8%
Poznań
35
14%
Szczecin
8
3%
Warszawa
38
16%
 
Liczba głosów: 243

Martusia
Posty: 171
Rejestracja: 25 maja 2007, o 21:02

Re: Dokąd na Akademię Medyczną?

Post autor: Martusia »

hehe na tym gazet.pl to faktycznie zamęt się zrobił porzadny
i przy tych wszystkich wyśmienitych wynikach ten kto ma poniżej 230 moze nie startowac na AM - troche głupota, bo przeciez tam jakies 100 osob sie wypowiedziało - a uczelni jest 11 po ok. 200 miejsc
mysle, ze nawet Ci co maja 190 pare maja duze szanse zeby sie z którejs listy dostac. co wy na to ?
rozkminiacz I.
Posty: 37
Rejestracja: 24 maja 2007, o 17:36

Re: Dokąd na Akademię Medyczną?

Post autor: rozkminiacz I. »

tez tak mysle, w skali wszystkich medycznych w Polsce. ale na lepszych uczelniach podskocza progi wysoko. mysle ze nawet o 20pkt moga sie podniesc. Ja mam 211 pkt i chcialbym do Wrocka, ale z tego jak widze wyniki matur to chyba sie nie dostane pozdrawiam tych co ida do Wroclawia!
Ostatnio zmieniony 1 lip 2007, o 14:41 przez rozkminiacz I., łącznie zmieniany 1 raz.
Vojt@s
Posty: 37
Rejestracja: 12 cze 2007, o 12:46

Re: Dokąd na Akademię Medyczną?

Post autor: Vojt@s »

Nie ma co pyrkac.progi beda mniejsze niz rok temu ! mowie wam
Martusia
Posty: 171
Rejestracja: 25 maja 2007, o 21:02

Re: Dokąd na Akademię Medyczną?

Post autor: Martusia »

dlaczego tak myslisz ? u mnie w klasie ci co na lek. ida to beda mieli do 210 pkt. . wiec dlaczego mialby progi spaść ?
_joanka_
Posty: 14
Rejestracja: 30 cze 2007, o 22:19

Re: Dokąd na Akademię Medyczną?

Post autor: _joanka_ »

Będzie dobrze, mówię Wam. Co roku są tacy krzykacze, którzy utrzymują, że progi skoczą skoczą, bo matura prosta prosta, a to guzik prawda. I ja tak sobie mówię) skoczą o góra 10 pkt, 198208 a początkowy 214224. nie więcej Trzymajmy się i do piątku. póki jest nadzieja:) p!
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Dokąd na Akademię Medyczną?

Post autor: Medycyna Lwów »

_joanka_ pisze:Będzie dobrze, mówię Wam. Co roku są tacy krzykacze, którzy utrzymują, że progi skoczą skoczą, bo matura prosta prosta, a to guzik prawda. I ja tak sobie mówię) skoczą o góra 10 pkt, 198208 a początkowy 214224. nie więcej Trzymajmy się i do piątku. póki jest nadzieja:) p!
ba pewnie że masz rację - ja mimo że już mam indeks na medycynę to trzymam za was kciuki. A newsu z tego ale głównie z innych forów ze 80% w jakiejś szkole.klasie miało od razu ponad 240 pkt wkładam między bajki. Pzdr.
Awatar użytkownika
Ann
Posty: 445
Rejestracja: 6 cze 2007, o 12:06

Re: Dokąd na Akademię Medyczną?

Post autor: Ann »

Ja też trzymam za Was kciuki! Wg mnie już ktoś, kto ma ok 200 pkt ma duże szanse na to, by dostać się na lekarski.
Kaamil pisze:ba pewnie że masz rację - ja mimo że już mam indeks na medycynę to trzymam za was kciuki
Kaamil to po olimpiadzie masz już na każdą AM wstęp ?
Awatar użytkownika
dawidw
Posty: 797
Rejestracja: 10 mar 2007, o 17:39

Re: Dokąd na Akademię Medyczną?

Post autor: dawidw »

olimpiada daje wstep na kazda medyczna uczelnie
_joanka_
Posty: 14
Rejestracja: 30 cze 2007, o 22:19

Re: Dokąd na Akademię Medyczną?

Post autor: _joanka_ »

Kaamil pisze: ba pewnie że masz rację -
Ochoho, jak ja lubię mieć rację.

Chciałabym, żeby jutro był piątek, mimo ze można sprawdzić przecież listy przyjętych w necie, to jednak przejadę się pod Mikulicza-Radeckiego.
Ciekawi mnie, czy dużo osób spoza Wrocławia wybiera się tutaj. Podobno w zeszłym roku była to całkiem pokaźna grupa. Czy jest ktoś taki, kto woli Wrocław od mp Poznania czy Warszawy, a jeśli tak to z jakich względów?

pozdrawiam:)
Ms.Smith
Posty: 34
Rejestracja: 21 cze 2007, o 08:35

Re: Dokąd na Akademię Medyczną?

Post autor: Ms.Smith »

Uffff. Ale dzisiaj kolejki nieziemskie były na Mikulicza w dziekanacie -) Przestałam około pół godziny zanim dowiedziałam się , że można też składać w dziale rekrutacji na Pasteura bez kolejek -) Joanka je jestem spoza Wrocka, ale i tak mam tam najbliżej (ok.80 km). Poza tym we Wro się urodziłam, bywam tam często,znam trochę miasto i dlatego mnie tam ciągnie -)

Rozkminiacz ja Ci mówię że z 211 się dostaniesz
rozkminiacz I.
Posty: 37
Rejestracja: 24 maja 2007, o 17:36

Re: Dokąd na Akademię Medyczną?

Post autor: rozkminiacz I. »

a ja mysle ze sie nie dostane
_joanka_
Posty: 14
Rejestracja: 30 cze 2007, o 22:19

Re: Dokąd na Akademię Medyczną?

Post autor: _joanka_ »

rozkminiacz I. pisze:a ja mysle ze sie nie dostane
ej, już się tak niedziamdziaj dostaniesz się.

ps
"dziamdziajlt wybaczcie słowotwórstwo
Awatar użytkownika
safa_tt
Posty: 73
Rejestracja: 4 lut 2007, o 21:11

Re: Dokąd na Akademię Medyczną?

Post autor: safa_tt »

Wybieram sie do wawy, progi musialyby podskoczyc o 20 pkt, zeby cos sie nie udalo. Jesli ktos tez jest chetny na ta uczelnie zapraszam na priv, wzglednie na gg. Moze warto juz poznac kilku nowych ludzi
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości