Złodzieje z lasu!!! Druga strona bycia leśnikiem ;)

Jak chronimy środowisko w Polsce i na świecie. Co możemy zmienić na płaszczyźnie ekologii? Pomysły, projekty, pytania dotyczące ochrony środowiska.
Mi¶

ZŁodzieje z lasu!!! Druga strona bycia leśnikiem ;)

Post autor: Mi¶ »

Dzięki Polityce Polacy dowiedzą się (to co i tak pewnie wiedzieli), Że leśnicy to złodzieje (mniejmy nadzieje, Że nie wszyscy) handlujący drewnem, słuŻbowymi mieszkaniami, samochodami. Ich celem nie jest ochrona lasu, tylko sprzedaz po jak najwyzszej cenie drewna. W mojej gminie leśnicy zajmują się głównie wyłapywaniem rolników, którzy wycinają sobie kilka drzew na opał - i co robią leśnicy? Proponują rolnikowi ugodę, 200-300 zł i leśnik o niczym nie pamięta
Gość

Re: ZŁodzieje z lasu!!! Druga strona bycia leśnikiem ;)

Post autor: Gość »


Czy teŻ naleŻysz do tychrolników", którzy wycinaja . parę drzewek na opał? Chyba nie, bo to zwykli złodzieje Z takzrobionego artykułu kaŻdy moŻe tworzyć sobie obrazy (leśników) dowolne. Taki był jego cel A Ty jesteś pierwszą ofiara tej propagandy :lol:
Pozdrowienia
Naj
Mi¶

Re: ZŁodzieje z lasu!!! Druga strona bycia leśnikiem ;)

Post autor: Mi¶ »

To Ty jesteś ofiarą propagandydobrych leśników". Gdybyć musiał kupić drewno, to wiedziałbyć za ile sprzedają rolniką, a za ile swoim kolesią

Boli prawda Co tak bronisz leśników Sam nim pewnie jesteś Typowa reakcja obronna - obracać kota ogonem. Zwalać wine na innych, rolników, podatników. Ale po wyborach zrobimy z Wami porządek
JASIEK

DLA MISIA

Post autor: JASIEK »

W kazdej profesji znajdziesz dobrych i złych, mądrych i głupich, uczciwych i złodziei, Nie ma jednej prawdy - jedną prawdę zna i wątpliwości nie ma jedynie krowa. OdgraŻanie się, Że po wyborach zrobimy porządek Kto? Z kim?
Awatar użytkownika
przyrodnik
Posty: 551
Rejestracja: 14 lip 1997, o 01:00

Re: ZŁodzieje z lasu!!! Druga strona bycia leśnikiem ;)

Post autor: przyrodnik »

Miś już pouczony, nie będzie podgrzewał atmosfery na naszym forum. Wolałbym, żeby na tym forum poruszano problemy szkolne, naukowe, nawet wszystkie inne, ale nie polityczne.

Usuwam też artykułPrawo dżungli", który wywołuje niepotrzebne emocje. Komentarz redakcji do artykułu był niestosowny, za co przepraszamy, szczególnie wszystkich leśników.
Gość

Re: ZŁodzieje z lasu!!! Druga strona bycia leśnikiem ;)

Post autor: Gość »

Mi&#x15B pisze:Dzięki Polityce Polacy dowiedzą się (to co i tak pewnie wiedzieli), Że leśnicy to złodzieje (mniejmy nadzieje, Że nie wszyscy) handlujący drewnem, słuŻbowymi mieszkaniami, samochodami. Ich celem nie jest ochrona lasu, tylko sprzedaz po jak najwyzszej cenie drewna. W mojej gminie leśnicy zajmują się głównie wyłapywaniem rolników, którzy wycinają sobie kilka drzew na opał - i co robią leśnicy? Proponują rolnikowi ugodę, 200-300 zł i leśnik o niczym nie pamięta
q23464w5ygwersdre6tqrWEFTWEGWDFRTWE5R KUPIE DRZEWO OD ZLODZIEJI TANIO Z LASU
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości