Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
XLbigMAN

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: XLbigMAN »

ja mam biol 85 chem 95 fiz 80
a matury pisałem wszystkie drukowanymi mimo ze nie miałem wiecej czasu niz inni i mam dysgrafie i zdałem.
go¶æ

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: go¶æ »

widac same kozaki na forum
Maddy
Posty: 7
Rejestracja: 30 cze 2007, o 22:42

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: Maddy »

Regis pisze:Ja też mam 242 tylko inaczej rozłożone:
biol 85
chem 90
fiz 67

jestem bardzo zadowolony i liczę że się dostanę na ŚlAMa Może nie tak renomowana uczelnia, ale za to blisko. A poza tym to jak ktoś się będzie uczył to po każdej uczelni może stać się świetnym lekarzem
powodzonka wszystkim
Ja tez skladam na ŚLAM - Zabrze (stomatologia), ale wolalabym Kraków - tu mieszkam Chociaz jak juz niektorzy wspominali UJ nie cieszy sie pochlebnymi opiniami. Sama slyszalam od studentow opowiesci o tym jak profesorowie pomiataja uczniami albo wrecz upokarzaja (szczegolnie studentki). Pod tym wzgledem renoma uczelni mija sie troche z faktycznym stanem. Ale to i tak nie zmienia faktu ze duzo ludzi chce tu studiowac.
Ann pisze:Z takich wyników nie byłaś zadowolona? Musisz mieć duże ambicje Wg mnie to bardzo dobry wynik i raczej na każdą AM powinni Ciebie przyjąć
Bylam zadowolona, ale widzac wyniki innych osob z mojej klasy, albo z tego forum (jak chocby Kaamil - gratulacje) zaczelam sie martwic. W zeszlym roku osoby z wynikami powyzej 240 nie mialy problemow - ale co bedzie w tym roku to jeszcze nie wiemy
samantinka

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: samantinka »

a kto z was idzie na analityke medyczna na medyk w Poznaniu ja mam 72% z chemi i 78 z biologi
Mam szanse sie dostać
Awatar użytkownika
safa_tt
Posty: 73
Rejestracja: 4 lut 2007, o 21:11

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: safa_tt »

Maddy pisze:
Bylam zadowolona, ale widzac wyniki innych osob z mojej klasy, albo z tego forum (jak chocby Kaamil - gratulacje) zaczelam sie martwic. W zeszlym roku osoby z wynikami powyzej 240 nie mialy problemow - ale co bedzie w tym roku to jeszcze nie wiemy
Chyba sie lubicie martwic, moj wynik jest tylko ciutke ponizej 240 pkt i jakos sie nie boje, ale jak slucham takich spenianych ludzi, to mnie kurwica bierze. Mam nadzieje ze nie bedziemy uczyc sie na jednej uczelni. Myslicie ze progi podskocza wiecej niz 20 pkt? Opanujcie sie i nie denerwujcie innych. -_-
Gacek
Posty: 111
Rejestracja: 23 kwie 2007, o 22:09

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: Gacek »

Samantinka , łącznie masz 150 pkt. W zeszłym roku próg był 139 ostateczny, więc chyba masz szanse
Pozdrawiam
Gacek
Nibi

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: Nibi »

No a ja mam
biol- 88%
chem - 85%

i idę na biotechnologię UJ :D pozdrawiam i gratuluję świetnych wyników (u mnie w klasie mój wynik jest przeciętny ale klasę miałam pokopaną :P)
Maturzystka
Posty: 46
Rejestracja: 1 lip 2007, o 23:18

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: Maturzystka »

Gratuluję wszystkim super wyników.Ja niestety mam tylko 153 ptk:(.To będzie mój 2 start na kierunek lekarski(pierwszy w zeszłym roku),zadje sobie sprawę z tego,że nie mam szans żeby się dostać.Nie wyobrażam sobie siebie w innym zawodzie.Od zawsze chciałam być lekarzem,chciałam leczć,pomagać itd.Poza tym,uważam ,iż jest to naprawdę ciekawy zawód.Sądzicie,że warto poprawiać znowu wyniki i startować 3 raz za rok
Seul
Posty: 84
Rejestracja: 21 mar 2006, o 17:05

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: Seul »

jeżeli Cię na to stać (tym razem chodzi o względy finansowe), to czemu nie
ciisza

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: ciisza »

uhm to ja jakby widzę, Że moje to mogę sobie No nic. biola 68%, chemia 83%, fizyka 65% razem 216. Myślę, Że dostanę się do Wrocławia, choć z taką konkurencją jaka moŻe być to chyba będzie trudno. O Poznaniu to juŻ dawno przestałam marzyć. Ogólnie rzecz biorąc liczyłam, Że będę miała więcej z bioli, ale trudno. JuŻ po maturach teraz bierzemy się za studnia -]
Awatar użytkownika
Savok
Posty: 2903
Rejestracja: 15 gru 2006, o 21:46

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: Savok »

216 to nie jest znow tak zupelnie malo. Jakies szanse masz. Wiadomo, ze nie na najlepsze AM, ale na podrzedne pewnie tak. Poza tym tutaj wypowiada sie kilka osob, a miejsc jest kilkaset. Nie wszyscy beda mieli fenomenalne wyniki.

Maturzystka, powtarzac mozesz, tylko po co? Jesli 2x nie udalo ci sie sensownie zaliczyc matury, ze studiow wylecisz po 1 roku. Zastanow sie lepiej, czy nie warto wybrac innego kierunku i tracic tylko ten rok, ktory juz przelecial, a nie nastepne dwa.
za³amana

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: za³amana »

hej , chciałabym mieć taki wysoki wynik z biol jak wy :( :/ bo mój jest strasznie niski , chyba zaciągnę sie do jakiegoś sklepu na kasę :( bo na studia to pewnie mnie nie przyjmą :( POWODZENIA W REKRUTACJI
Zesz³oroczna

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: Zesz³oroczna »

Wiecie co, trochę wam zazdroszcze, bo w zeszłym roku napisać chem na 86, a (zwłaszcza)biol na 68 było szczytem marzeń(zeszłoroczna średnia z biol to 40%). Z takimi wynikami w tym roku będzie cięŻko się przez was przedrzeć
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 15 gości