Egzamin gimnazjalny 2013

Aktualne i archiwalne informacje dotyczące egzaminów gimnazjalnych, opinie uczniów i nauczycieli. Wykaz niezbędnych materiałów pprzygotowujących do egzaminów gimnazjalnych.
Awatar użytkownika
Doctor
Posty: 1
Rejestracja: 13 lut 2013, o 12:04

Re: Egzamin gimnazjalny 2013

Post autor: Doctor »

niedługo
Iga Ma
Posty: 9
Rejestracja: 26 sty 2013, o 15:36

Re: Egzamin gimnazjalny 2013

Post autor: Iga Ma »

Już tylko 2 miesiące Jak Wam idą przygotowania Gdzie wybieracie się dalej ?
Awatar użytkownika
Izaaa
Posty: 103
Rejestracja: 29 sie 2012, o 13:18

Re: Egzamin gimnazjalny 2013

Post autor: Izaaa »

Moje przygotowania idą ociężale. Mianowicie jeszcze nie zaczęłam powtórki Boję się tego egzaminu A co do wyboru szkoły to nie wiem gdzie mam dalej iść, czy lepiej do technikum czy do liceum
Iga Ma
Posty: 9
Rejestracja: 26 sty 2013, o 15:36

Re: Egzamin gimnazjalny 2013

Post autor: Iga Ma »

A co chciałabyś dalej robić
Ja idę na biol-chem ❤
Awatar użytkownika
chrom_y
Posty: 66
Rejestracja: 28 sty 2012, o 17:31

Re: Egzamin gimnazjalny 2013

Post autor: chrom_y »

Iz, planujesz powtarzać wszystkie przedmioty do egzaminu tj. polski, historia, wos, matematyka, biologia, chemia, fizyka, geografia i jezyk obcy ? Moge Cie zapewnic ze Ci życia nie starczy, a tak w ogole to nie ma sensu w ogole teraz nie ma sensu nic powtarzać. Radzilbym robic za to masę arkuszy z wszystkich przedmiotów. To na prawdę pomaga, niejednokrotnie uczy myslenia logicznego co na egzaminie gimnazjalnym jest niezbędne. Ja jak rok temu zdawałem robiłem wlasnie masę arkuszy i na prawdę mi to pomogło. Jestem pewien ze gdybym ten czas na robienie testów przeznaczył na nauke, to osiągnąłbym duzo gorszy wynik. Jeszcze przez te niecałe 2 miesiace mozna na prawdę duzo zrobic
A co do wyboru szkoly. Powiem krotko. Jesli chcesz isc na studia to polecałbym jak najbardziej liceum. Jesli nie zamierzasz to technikum jest w sam raz

Awatar użytkownika
Izaaa
Posty: 103
Rejestracja: 29 sie 2012, o 13:18

Re: Egzamin gimnazjalny 2013

Post autor: Izaaa »

Amfiprion, dzięki za radę chyba zrobię tak jak ty
a ty poszedłeś do liceum czy do technikum?
Awatar użytkownika
chrom_y
Posty: 66
Rejestracja: 28 sty 2012, o 17:31

Re: Egzamin gimnazjalny 2013

Post autor: chrom_y »

Podszedłem do liceum i ani chwili nie żałowałem

Iga Ma
Posty: 9
Rejestracja: 26 sty 2013, o 15:36

Re: Egzamin gimnazjalny 2013

Post autor: Iga Ma »

A na jakim jesteś profilu
Awatar użytkownika
chrom_y
Posty: 66
Rejestracja: 28 sty 2012, o 17:31

Re: Egzamin gimnazjalny 2013

Post autor: chrom_y »

Jestem na mat-fiz-ang, ale mozna jeszcze po 1 klasie zmienić spokojnie bo jak zapewne wiecie w 1 klasie wszyscy uczą sie tego samego. I mam zamiar zmienić na bio-chem-fiz

Iga Ma
Posty: 9
Rejestracja: 26 sty 2013, o 15:36

Re: Egzamin gimnazjalny 2013

Post autor: Iga Ma »

biol-chem-fiz genialny profil, daje dużo możliwości, tak samo jak mat-fiz
Tylko zastanawiam się, czy tam jest rzeczywiście taki ogrom nauki i boję się, że sobie nie poradzę
Awatar użytkownika
chrom_y
Posty: 66
Rejestracja: 28 sty 2012, o 17:31

Re: Egzamin gimnazjalny 2013

Post autor: chrom_y »

Wiesz co jak nie spróbujesz to nie bedziesz wiedziala mozna zawsze po 1 klasie sie przepisać

Awatar użytkownika
iris097
Posty: 44
Rejestracja: 7 mar 2013, o 22:08

Re: Egzamin gimnazjalny 2013

Post autor: iris097 »

polecam testy z operona z matematyki i przyrodniczych (maja troche bledow, ale zawsze mozna nauczyciela sie spytac o rozwiazanie ), z biologii jest dobry zbior zadan z talesa.
z kolei na polski nie wiem, z czego wy się chcecie uczyc. gramatyki prawie nigdy nie daja, ew. lektury mozna powtorzyc do rozprawki (autor + tytul).
z historii mysle ze powtorzenie najwazniejszych dat typu powstanie listopadowe wystarczy. tam sie pracuje z tekstem zrodlowym.
angielski. tu mozna sie pouczyc troche slowek (ale wezcie tez pod uwage ,ze liczy sie tylko poziom podstawowy, wiec bez szaleństw )

powodznia
maks189
Posty: 2
Rejestracja: 18 mar 2013, o 13:41

Re: Egzamin gimnazjalny 2013

Post autor: maks189 »

Jeszcze trochę czasu zostało, ponad miesiąc
Też zdaję w tym roku, ale uczę się od września w zasadzie, więc mam nadzieję, ze będzie OK.
Czego się najbardziej boicie? Ja w części przyrodniczej najbardziej boję się fizyki Teraz powtarzam lekcje na fizykazadania.pl, przynosi efekty, więc może nie będzie tak źle. ))
No i oczywiście robię te wszystkie arkusze, chciałbym dostać się na biol chem do LO
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości