jak przytyc?

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
Awatar użytkownika
edi
Posty: 42
Rejestracja: 7 lis 2006, o 11:09

Re: jak przytyc?

Post autor: edi »

Kiedyś napisałam to dla mojej koleżanki i ona z tego skorzystała-będąc jeszcze w kontakcie z moją profesorką od podstaw żywienia- z która zresztą do dzisiaj utrzymuję kontakty.Dieta ta była napisana dla 25 letniej dziewczyny o średniej aktywności fizycznej która nie uprawia jakiś szczególnych dyscyplin spotrowych tylko cały dzień biegała za 2 letnim dzieciakiem-i muszę przyznać że to dosyć wyczerpujące zajęcie.Nie napisałam też że jeśli ktoś chce przytyć to musi się do tego zastosować,poprostu przypomniałam sobie że mam jeszcze w domu napisaną gdzieś tą dietę i ją tutaj zamieściłam.Napisałam też że kiedyś kształciłam się w tym kierunku a nie że super się znam na dietetyce a to co innego.
Awatar użytkownika
tin
Posty: 1491
Rejestracja: 18 lip 2006, o 15:29

Re: jak przytyc?

Post autor: tin »

edi pisze:Napisałam też że kiedyś kształciłam się w tym kierunku a nie że super się znam na dietetyce a to co innego.
Tez tak nie napisałem
Fajnie że uzupelniłas informacje. Teraz moge stwierdzić, że to dieta luźno dopasowana(dla tych którzy nie wiedza- średnio liczone kalorie, bez wyliczania utraty energetycznej i cieplnej i takie tam inne co stosuje sie jak dla sportowca gdzie liczy sie kazda kaloria), więc przepraszam za wcześniejsze dopowiedzi. Mysałem , że to dieta dopasowana.
Awatar użytkownika
edi
Posty: 42
Rejestracja: 7 lis 2006, o 11:09

Re: jak przytyc?

Post autor: edi »


Zrobiło mi sie głupio bo nie chciałam aby ktoś pomyślał ze wzięłam ta dzietę z księżyca.A to ze nie podałam konkretów to tylko dlatego,że cały czas miałam w głowie pisząc to moją koleżankę i poprostu wyleciało mi z głowy aby to zamieścić na forum-a wirm dobrze ze powinnam to podać-ale ja już stara jestem i mam sklerozę
agusiap78

Re: jak przytyc?

Post autor: agusiap78 »

czec mam na imie agnieszka mam 20 lat i moja waga to 43 kg i bardzo zle sie z tym czuje pomuszcie mi prosze co mam zrobic
Awatar użytkownika
tin
Posty: 1491
Rejestracja: 18 lip 2006, o 15:29

Re: jak przytyc?

Post autor: tin »

Przy jakim wzroscie jeśli mozna wiedziec bo jesli do tego jestes dosyc wysoka to mogłabys zapytac lekarza zo z tym zrobic. Nie bęe cie tu martwil mozliwościami, bo moze to byc spowodowane wieloma czynnikami. ja mam za mało informacji, a moze to niekoniecznie byc zalezne od diety.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości