niezbędnik studenta I roku medycyny, co kupić?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: niezbędnik studenta I roku medycyny, co kupić?

Post autor: Medycyna Lwów »

nie wiem po co kontynuowany jest ten temat - wszystko było pisane już miliardy razy, po co powtarzać. Nie wspomnę o autorce, która nawet jeszcze się na studia, jak wnioskuję, nie dostała. Kolejne kuriozum. Temat będzie do zamknięcia.
malinka9
Posty: 15
Rejestracja: 24 mar 2011, o 00:45

Re: niezbędnik studenta I roku medycyny, co kupić?

Post autor: malinka9 »

dziękuję modowi za odblokowanie tematu

zabrakło w pierwszym poście: jestem laureatką olimpiady biologicznej z 2010 teraz OK? pytanie na miejscu?

możecie teraz ponownie zablokować temat, spadam
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: niezbędnik studenta I roku medycyny, co kupić?

Post autor: lith »

Nom, czyli w takim razie jak już będziesz miała konkretną uczelnie wybraną to możesz się próbować od miejscowych dowiadywać co będzie potrzebne. Bo nawet rodzaje fartuchów bywają różne.

btw. Jeżeli masz pewną miejscówkę to czemu zbierasz materiały do matury, czy zakładasz co zrobisz jak się nie dostaniesz? o.O
Awatar użytkownika
zbychu
Posty: 109
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 21:31

Re: niezbędnik studenta I roku medycyny, co kupić?

Post autor: zbychu »

coś naciągana ta historia
_studentka_
Posty: 2
Rejestracja: 27 lut 2013, o 10:22

Re: niezbędnik studenta I roku medycyny, co kupić?

Post autor: _studentka_ »

Na pierwszy rok medycyny odpowiednim sprzętem do nauki będzie czaszka człowieka. Ta, którą kupiłam i serdecznie polecam to z firmy eduko. Przydała się przed sesją a teraz korzystając z niej udzielam korepetycji, gdyż jest najbardziej przybliżona z wyglądu do prawdziwej czaszki ludzkiej
BubuMale
Posty: 254
Rejestracja: 26 lip 2012, o 13:50

Re: niezbędnik studenta I roku medycyny, co kupić?

Post autor: BubuMale »

moja kolezanka ma taki model, jak go przyniosla na zajecia to asystent powiedzial ze to jest ostatecznosc bo wielu rzeczy na niej nie ma takze polecam zakup prawdziwej
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: niezbędnik studenta I roku medycyny, co kupić?

Post autor: randomlogin »

To przede wszystkim jest dosc chamska reklama - ale zgadzam sie, ze zakup modelu, tego czy jakiegokolwiek innego, nie ma najmniejszego sensu. Jesli sie uczyc, to na prawdziwej czaszce. Oczywiscie handlowac zwlokami nie wolno, wiec nie zachecam i nikomu zachac nie radze, i ogolnie w pochodzenie pomocy naukowych nie wnikam - ale cena tego kawalka plastiku przeraza. I jesli kupicie, bedziecie zalowac chocby dlatego, ze te same pieniadze mozna miec wiecej. Zreszta nawet kontakt z prawdziwa czaszka na samych tylko zajeciach daje wiecej niz najlepszy model na wlasnosc.
Awatar użytkownika
mickey_mouse
Posty: 641
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 07:59

Re: niezbędnik studenta I roku medycyny, co kupić?

Post autor: mickey_mouse »

Słyszałam, że studenci medycyny odsprzedają sobie czaszkę z roku na rok, ale faktycznie, nigdy nie pomyślałam o tym jak o handlowaniu zwłokami, kwestia pochodzenia czaszek też jest frapująca ^^
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: niezbędnik studenta I roku medycyny, co kupić?

Post autor: randomlogin »

Nie chcesz wnikac, naprawde.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 6 gości