Rekrutacja Lekarsko Dentystyczny

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
Awatar użytkownika
twojekopytko
Posty: 24
Rejestracja: 21 lut 2013, o 16:43

Rekrutacja Lekarsko Dentystyczny

Post autor: twojekopytko »

Witam
Szukałam szukałam ale nie znalazłam. Czy mógłby mi ktoś przybliżyć temat odnośnie rekrutacji na lek-dent w Zabrzu ? Chodzi mi o to , ze najpierw rejestruje się ,wybieram kierunek itp potem czekanie na wyniki. Chciałam więc zapytać kiedy są wyniki pierwszej rekrutacji*mniej więcej), bo jak dobrze doczytałam nie jest tylko jedna.Jeżeli nie jest tylko jedna to w jakich odstepach czasu są następne i wogole jak to wszystko wyglada Jezli ktoś byłby łaskaw udzielić mi informacjii jakichkolwiek będę bardzoooo wdzięczna
moreover
Posty: 19
Rejestracja: 17 wrz 2012, o 14:15

Re: Rekrutacja Lekarsko Dentystyczny

Post autor: moreover »

Co prawda nie wiem jak to jest na lek-dent, ale mogę opisać jak jest na leku. Jak napisałaś/eś rejestrujesz się, wybierasz kierunek, czekasz na wyniki, wpisujesz wyniki w system, czekasz na listy. Wyniki pierwszej rekrutacji były w tym roku ok. 10 lipca. Listy są co 3-4 dni, przez cały lipiec i wrzesień.
Awatar użytkownika
twojekopytko
Posty: 24
Rejestracja: 21 lut 2013, o 16:43

Re: Rekrutacja Lekarsko Dentystyczny

Post autor: twojekopytko »

Ok. Chciałaam zapytac jeszcze jak to jest zalozmy ze jest 100 miejsc na rok a do 1-go terminu rejestruje się np 150 osob , napewno z nich da się wybrac 100 najlepszych więc jak to potem śmiga te następne rekrutacje ? Chodzi o to, ze np osoby ktore nie dowiozły papierów lub zrezygnowały są usuwane z list a nastepne rekrutacje są po to by te brakujące miejsca uzupełnić ?
moreover
Posty: 19
Rejestracja: 17 wrz 2012, o 14:15

Re: Rekrutacja Lekarsko Dentystyczny

Post autor: moreover »

Dokładnie tak jak napisałaśP
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: Rekrutacja Lekarsko Dentystyczny

Post autor: Izuzet »

Z tym, że zarejestruje się jakieś 1300 osób.
Awatar użytkownika
twojekopytko
Posty: 24
Rejestracja: 21 lut 2013, o 16:43

Re: Rekrutacja Lekarsko Dentystyczny

Post autor: twojekopytko »

No możliwe . A chciałam jeszcze zapytać dokładniej , bo planuje wakacje i nie wiem czy uda się to zrealizować jeżeli nie wiem w której rekrutacji się dostanę Nie wie ktoś z was może jak to mniej wiecej wyglada ? Bo boje sie ze np pojade a tu sie okaze ze trzeba papiery zawozic Może głupie pytanie ale nie wiem jak to hula dokładnie
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Rekrutacja Lekarsko Dentystyczny

Post autor: randomlogin »

Mozesz kogos upowaznic zeby cie wpisal pod twoja nieobecnosc. U notariusza koszt rzedu 100-150zl (nie pamietam dokladnie, oplaty notarialne sa do znalezienia w internecie) - ale wiekszosc uczelni tego nie wymaga, wystarcza im upowaznienie wg wzoru do sciagniecia z ich strony albo nawet na zwyklej kartce.
Awatar użytkownika
twojekopytko
Posty: 24
Rejestracja: 21 lut 2013, o 16:43

Re: Rekrutacja Lekarsko Dentystyczny

Post autor: twojekopytko »

A nie można np zrobić tak ,że jakies pismo czy cos i okresle ze napewno dowioze osobiscie tylko z lekkim opóznieniem ?
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Rekrutacja Lekarsko Dentystyczny

Post autor: randomlogin »

Moglabys probowac zlozyc podanie o cos takiego, ktore to podanie komisja rekrutacyjna moglaby rozpatrzyc negatywnie - i zapewne tak by zrobila, bo dla nich te terminy to jest swietosc.
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Rekrutacja Lekarsko Dentystyczny

Post autor: Piotrr »

chyba troche wiecej sie rejestrune D ja po pierwszej liscie bylem 1900 cos tam.
W końcu lekarz
anonymous2012
Posty: 124
Rejestracja: 26 sie 2012, o 00:41

Re: Rekrutacja Lekarsko Dentystyczny

Post autor: anonymous2012 »

Podobno ze stomy w tym roku wyleciało całkiem sporo osób przez biofizykę po I semestrze. W Zabrzu z tym przedmiotem nawiasem mówiąc na niewiele potrzebnym stomatologowi nie jest łatwo. Egzamin jest jedną loterią. Za to rekrutacja jest chyba najłatwiejsza jeśli chodzi o logistykę i najłatwiej się też dostać w porównaniu z innymi uczelniami. Ale ja bym to na Twoim miejscu dobrze przemyślał czy właśnie pakować się w Zabrze. Zależy jak stoisz z fizyką i czy lubisz ten przedmiot, bo jak wyżej.
Awatar użytkownika
twojekopytko
Posty: 24
Rejestracja: 21 lut 2013, o 16:43

Re: Rekrutacja Lekarsko Dentystyczny

Post autor: twojekopytko »

No nie lubię go za bardzo i średnio jakoś mi idzie. Ale w sumie po to dalej chce się kształcic aby czegos sie uczyc wiec moze nie bedzie tak zle
anonymous2012
Posty: 124
Rejestracja: 26 sie 2012, o 00:41

Re: Rekrutacja Lekarsko Dentystyczny

Post autor: anonymous2012 »

Grunt to optymizm, ale z biofizyką w Zabrzu jest ciężko i optymizm tutaj nic nie da przy spotkaniu z wielkim K i jego bandą. Ale pozostaje życzyć powodzenia
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość