Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
pure morning
Posty: 120
Rejestracja: 12 lut 2007, o 21:49

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: pure morning »

olaa najniższy był w Łodzi na wojskowo-lekarskim 177
a najniższy próg farmacji 138 w Białymstoku
ASB

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: ASB »

HEJ!
moje wyniki z matury:
biologia PR 82%
chemia PP 90%
myslicie ze starczy na fizjo na UM w Poznaniu?
tam jest 13 osob na miejsce!, a wymagaja tylko biologie i boje sie ze moze byc cienko!:(
jakby co zostaje jeszcze drugi wariant -dietetyka. jezeli oczywiscie sie dostane.!
drlurra
Posty: 55
Rejestracja: 13 paź 2006, o 17:46

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: drlurra »

Dlaczego nas pytasz? A co my jesteśmy? To Ty przecież powinnaś wiedzieć najlepiej.
Gacek
Posty: 111
Rejestracja: 23 kwie 2007, o 22:09

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: Gacek »

ASB, skąd masz dane na temat ilości chętnych na miejsce Wiesz może ile chętnych na miejsce jest na farmacji na UM Poznań
Pozdrawiam
Gacek
ASB

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: ASB »

no nie wiem co myslec bo w zeszłym roku wymagali jeszcze jezyk, no a teraz tylko biologia, jesli załozyc ze ludzie z najlepszymi wynikami pojda na lekarski.
to moze nie bede miała az tak duzej konkurencji?
ASB

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: ASB »

na temat farmacji nic nie wiem.,
babka w biurze rekrutacyjnym mowiła ze jest juz 1300 podan na fizjo w przedostatni dzien składania papierów,
no a w radiu gadali ze na stomatologie do poznania jest 36 osob na miejsce
Asia:)
Posty: 96
Rejestracja: 26 wrz 2006, o 18:07

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: Asia:) »

spokojnie, wyluzuj.
Zapewniam Cię, że przyjaciół mam, i to sporo. Poza szkołą i nauką robię 10000 innych rzeczy, mam różne zainteresowania. Jestem harcerką, prowadzę drużynę (i jak by nie patrzeć - zajmuje to bardzo dużo czasu), mnóstwo czasu spędzam w teatrze (takie moje skrzywienie ), spotykam się ze znajomymi, etc.
Szczerze mówiąc - na naukę wcale nie poświęcam dużo czasu i nie raz mam poczucie, że powinnam uczyć się więcej
Z biologii mam 83%
Z chemii 97% (bua ha ha - ja i moje 3 na koniec liceum z chemii do tego przez całe liceum moja chemiczka powtarzała mi, że nie umiem chemii. hmmm)
Z fizyki 86%

W sumie - 266 punktów
Mam nadzieję, że wystarczy na AM w Warszawie.

A co do podskakiwania progów. Cóż. 2 lata temu próg ostateczny był jakieś 184/310 punktów. W zeszłym roku - 214/300. 30 punktów więcej, a o 10 mniej można było zdobyć. A przecież matura z biologii była podobno bardzo trudna i mnóstwo osób jej nie zdało. Więc różnie może być
Ale mam nadzieję,że będzie dobrze
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: badger »

Sindi widać że nie masz zielonego pojęcia o obecnej maturze Prawdę mówiąc wystarczy na niej minimalna wiedza, trzeba tylko umieć czytać ze zrozumieniem, analizować i przetwarzać informację i formułować konkretne odpowiedzi.
Medyk

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: Medyk »

Jak widzę takie posty w stylu:

"Mam 277pkt i nie wiem czy sie dostanę"
"Mam 230pkt i marne szanse."

to mnie kur**** bierze.
Ludzie, opanujcie sie.
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: badger »

Medyk pisze:Jak widzę takie posty w stylu:

"Mam 277pkt i nie wiem czy sie dostanę"
"Mam 230pkt i marne szanse."

to mnie kur**** bierze.
Ludzie, opanujcie sie.
zgadzam się z Tobą niektórzy są widać bardzo niedowartościowani
Kajkosz
Posty: 45
Rejestracja: 5 lip 2007, o 14:49

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: Kajkosz »

Sindi pisze:Siedzieli pewnie od gimnazjum przy tych ksiażkach i nic więcej nie robili tylko kuli, kuli, kuli.
Taa. Ja siedziałem całe życie w necie i nabijałem coraz to wyzsze levle na różnych grach typu RPG Do tego, odchodząc od komputera zajmowałem się wieloma innymi rzeczami, ale nie nauką. Książki sprzedaję jako prawie nowe, bo nie było czasu zeby je zużyć

Wyniki z matury to 90% chemia, 90% biologia i 77% fizyka - pewnie zgubiłem jakieś obliczenia

Ogólnie maturę można uznać za egzamin dla tych, którzy umieją myśleć, czytać i analizować, a nie dla tych, którzy bezmyślnie wszystko zakuwają.

Tyle :]
ASB

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: ASB »

Hej! jesli chodzi o mnie to, moje zdanie jest takie ,ze obecnie na studia trudno sie dostac i nigdy nie mozna miec pewnosci ze sie akurat uda no chyba ze ktos ma z wszystkiego po 90 procent a ja do takich osob nie naleze, pewnosc mozna miec wtedy jedynie gdy składa sie na kierunek gdzie jest jedna osoba na miejsce
co z tego ze mam82 procent? skoro moze 30 osob z tych co złozyli na ten kierunek co ja ma 83%. no i wtedy juz jestem na straconej pozycji liczac ze jest 100 miejsc na roku.
Asia:)
Posty: 96
Rejestracja: 26 wrz 2006, o 18:07

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: Asia:) »

cóż. zawsze zostaje jakaś niepewność
Ja mam te 266 punktów i niby logicznie rozumując i patrząc na zeszłoroczne progi - powinnam się bez problemów dostać. Ale tak naprawdę - nigdy nic nie wiadomo.
Szczególnie,że bardzo zależy mi na tym, żeby dostać się z pierwszej rekrutacji - mam różne powody.
No a już z natury taka jestem, że się boję pewnie nawet gdybym miała po 100% z każdej matury to czegoś bym się bała. ech
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości