Progi punktowe

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Maggie
Posty: 7
Rejestracja: 17 cze 2007, o 22:49

Progi punktowe

Post autor: Maggie »

Jakie były progi punktowe w poprzednich latach na:
1. medycyne
2. farmacje
3. analityke medyczna
Najbardziej interesuje mnie Kraków, Warszawa i Poznań. Mysle z reszta ze nie tylko mnie. Wlasnie dzis otrzmalismy wyniki matury, trzeba sie zmierzyc z rzeczywistoscia a nie rzucac z motyka na slonce, zatem prosze o pomoc.
Gacek
Posty: 111
Rejestracja: 23 kwie 2007, o 22:09

Re: Progi punktowe

Post autor: Gacek »

W Poznaniu na UM:
Lekarski I - 174 , ostateczny 166
Farmacja - 156, ostateczny 148
Pozdrawiam
Gacek
Maggie
Posty: 7
Rejestracja: 17 cze 2007, o 22:49

Re: Progi punktowe

Post autor: Maggie »

A ktos wie jakie progi byly w kraku? Bede wdzieczna
ollciaq

Re: Progi punktowe

Post autor: ollciaq »

nie ma co zbytnio patrzeć na progi z zeszłego roku. W tym roku ostro pójdą w górę. Więcej chętnych dla przykładu weźmy Poznań. W tamtym roku na wydział I lekarski o 1 miejsce ubiegało się 14 osób. W tym roku 20, a na stomatologiczny 36. Nie pomogły nawet zwiększone limity miejsc D Mam 223pkt i obawiam sie Że mogę się nawet do Szczecina nie dostac D
Gosiaczek
Posty: 351
Rejestracja: 29 sty 2006, o 15:57

Re: Progi punktowe

Post autor: Gosiaczek »

mój kolegama 211 i złożył do Wrocławia (lekarski)
z tego co już widzę to pewnie bedzie mu się cięzko dostać trzeba pamiętać że wielu zeszłorocznych maturzystów poprawiało maturę
ollciaq
Posty: 282
Rejestracja: 5 lip 2007, o 19:13

Re: Progi punktowe

Post autor: ollciaq »

owszem zeszłoroczni maturzyscie tez beda sie starac ale z tego co widze to az tak wielu nie dostanie sie. Wielu moich znajomych w tym roku poprawiało. Tak słabo im poszło. Tyle czasu do nauki a tak słabo. hmmm.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości