Czy AM we Wrocławiu nie organizuje dni otwartych?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Monique W
Posty: 80
Rejestracja: 17 lip 2012, o 15:47

Czy AM we Wrocławiu nie organizuje dni otwartych?

Post autor: Monique W »

Znalazłam takową informację (w gazecie wyborczej), ale dziwne mi się to wydaje. Nie promują się, nie pokazują niczego? Jeśli ktoś wie, kiedy w tym roku są dni otwarte to proszę, niech napisze, z góry dzięki.
deVries
Posty: 672
Rejestracja: 15 kwie 2012, o 20:49

Re: Czy AM we Wrocławiu nie organizuje dni otwartych?

Post autor: deVries »

Pewnie nie ma gdzie, Kliniki to ruina, nic co by mogło zachęcić Ale w tym roku może w Nowej Farmacji na Borowskiej coś zorganizują? W sumie UMedy zawsze będą miały dużo chętnych na większość kierunków, jakaś specjalna promocja nie jest tu potrzebna. A wybór miasta jest bardziej uzależniony od progów czy odległości, reklama za wiele nie zmieni.
Monique W
Posty: 80
Rejestracja: 17 lip 2012, o 15:47

Re: Czy AM we Wrocławiu nie organizuje dni otwartych?

Post autor: Monique W »

Hmm rzeczywiście, jakaś możliwość chyba będzie na Borowskiej. Dzięki za podpowiedź.
Kurcze, ale tak nawiasem mówiąc, ciekawie by było pooglądać sobie taki UM, już by się mogli poświęcić i nawet jak tego nie potrzebują to co nieco pokazać.
goodman
Posty: 1854
Rejestracja: 17 maja 2012, o 20:50

Re: Czy AM we Wrocławiu nie organizuje dni otwartych?

Post autor: goodman »

deVries pisze:Pewnie nie ma gdzie, Kliniki to ruina, nic co by mogło zachęcić
Faktycznie jest tak tragicznie we Wro?
deVries pisze: wybór miasta jest bardziej uzależniony od progów czy odległości, reklama za wiele nie zmieni.
mnie akurat to wrocka przyciąga brana pod uwagę fizyka w rekrutacji i to, że mam tam najbliżej zaraz po mordorze i cm uj.
deVries
Posty: 672
Rejestracja: 15 kwie 2012, o 20:49

Re: Czy AM we Wrocławiu nie organizuje dni otwartych?

Post autor: deVries »

goodman pisze:Faktycznie jest tak tragicznie we Wro?
W budynkach, w których ja miałem zajęcia (biofizyka, mikrobiologia, języki, ginekologię sobie zwiedziłem raz.), szału nie ma. Chociaż tak tylko estetycznie na sprawę patrząc, to z zewnątrz mi się ta cegła całkiem podoba, dobry klimat Może tam, gdzie lekarski ma jakieś swoje ważniejsze przedmioty, jest trochę lepiej - nie wiem. W sumie to lekowi jakieś super laby potrzebne nie są, bo laborki raczej symboliczne i ważniejsze rzeczy mają do nauki, ale nawet na zwykłych ćwiczeniach zawsze fajnie jednak posiedzieć na czymś wygodnym i w ogóle. No ale wiadomo, wystrój to drugorzędna sprawa więc się nie martw, ważne, żeby merytorycznie było OK Z kolei jakby kogoś farmacja interesowała pod kątem lokalowym to Borowska jest całkiem OK, chociaż trochę jeszcze niedopracowana i uciążliwa bywa w obsłudze.

Monique W, jak jednak nie zrobią żadnych dni otwartych, to idź sobie sama pooglądać jak to wygląda i popytać studentów. Nie wyrzucą cię przecież
Monique W
Posty: 80
Rejestracja: 17 lip 2012, o 15:47

Re: Czy AM we Wrocławiu nie organizuje dni otwartych?

Post autor: Monique W »

deVries pisze: Monique W, jak jednak nie zrobią żadnych dni otwartych, to idź sobie sama pooglądać jak to wygląda i popytać studentów. Nie wyrzucą cię przecież
I tak też uczynię

edit: głupie pytanie może, ale czy w niedzielę i sobotę tez można sobie tam zajrzeć czy jest zamknięte?
Awatar użytkownika
mossa
Posty: 292
Rejestracja: 2 lip 2010, o 11:38

Re: Czy AM we Wrocławiu nie organizuje dni otwartych?

Post autor: mossa »

z tymi dniami otwartymi to jest chyba różnie na różnych wydziałach. na lekarskim jak ja startowałam to było jakieś spotkanie dla kandydatów, które polegało na odczytaniu regulaminu rekrutacji i odpowiadaniu na pytania, których było duużo. i tyle. jeśli spodziewasz się pokazów doświadczeń, występów artystycznych i zwiedzania jak na dniach otwartych w liceum to się zawiedziesz

deVries, straszny obraz tu przedstawiasz P nie jest tajemnicą że budynki na klinikach nowe nie są, ale w środku sale, laboratoria itd jak dla mnie zupełnie wystarczające. natomiast szpitale różnie, Borowska i Koszarowa bardzo ok, no a kliniki to kliniki ale źle nie jest, nie ma co narzekać, no i rzeczywiście mają swój klimat
lek. mossa
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 59 gości