Dni Otwarte!

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Lektom
Posty: 1073
Rejestracja: 26 lis 2009, o 15:33

Re: Dni Otwarte!

Post autor: Lektom »

attyde pisze: Jeszcze nachodzicie się na tą uczelnię, jeśli się dostaniecie.
No właśnie gorzej jeśli się nie dostaną- to chociaż raz można zobaczyć na Dniach Otwartych jak wygląda budynek gdzie uczą się przyszli lekarze
Awatar użytkownika
attyde
Posty: 764
Rejestracja: 28 mar 2010, o 18:37

Re: Dni Otwarte!

Post autor: attyde »

Lektom pisze:to chociaż raz można zobaczyć na Dniach Otwartych jak wygląda budynek gdzie uczą się przyszli lekarze
Też mi atrakcja, zwłaszcza że to w znienawidzonym przeze mnie CKD bez żadnej tradycji. Gdyby to było w Anatomicum na przykład, to co innego.
Awatar użytkownika
mickey_mouse
Posty: 641
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 07:59

Re: Dni Otwarte!

Post autor: mickey_mouse »

może koledze chodziło o ten niewątpliwy zaszczyt i szczęście spływające na zwyczajnych ludzi, niczym promienie słońca przebijające się przez chmury w deszczowy dzień, że dostaje się cudowną możliwość dotknięcia swoją plebejską stopą podłogi, którą na codzień przechadza się śmietanka intelektualna Łodzi?
Mi się na samą myśl łezka wzruszenia w oku kręci
Awatar użytkownika
attyde
Posty: 764
Rejestracja: 28 mar 2010, o 18:37

Re: Dni Otwarte!

Post autor: attyde »

mickey_mouse, chyba tak, pięknie to ujęłaś
Awatar użytkownika
Lektom
Posty: 1073
Rejestracja: 26 lis 2009, o 15:33

Re: Dni Otwarte!

Post autor: Lektom »

mi też się podoba od razu podbudowuje człowieka

attyde, jakieś złe wspomnienia związane z CKD ?

w anatomicum? kto by wówczas chciał iść na tą uczelnię ?
Awatar użytkownika
attyde
Posty: 764
Rejestracja: 28 mar 2010, o 18:37

Re: Dni Otwarte!

Post autor: attyde »

Same złe - kiepski dojazd, przedzieranie się przez ścieżkę zdrowia i wiele niedoróbek. A po zobaczeniu Anatomicum zdecydowanie ja chciałabym iść na tą uczelnię, bo to tam jest klimat, tradycja i serce naszego kierunku. Od tego się wszystko zaczyna.
Awatar użytkownika
godziasia
Posty: 1058
Rejestracja: 3 cze 2009, o 16:50

Re: Dni Otwarte!

Post autor: godziasia »

Powiem szczerze, że jak te młodsze roczniki (no bo ja jako system porażka jestem po prostu już starociem) mają praktycznie wszystkie zajęcia w ckd to nieźle - po prostu wynająć mieszkanie w okolicy z dobrym dojazdem do centrum (można, uwierzcie, że da się) i chodzić na zajęcia na piechotkę. Nie ma strachu, że będą korki albo tramwaj nie przyjedzie
Awatar użytkownika
Lektom
Posty: 1073
Rejestracja: 26 lis 2009, o 15:33

Re: Dni Otwarte!

Post autor: Lektom »

godziasia, a które roczniki mają wszystkie zajęcia w CKD? bo ja jestem na I roku i w CKD była tylko biofizyka, pielęgniarstwo + wykłady.
Awatar użytkownika
godziasia
Posty: 1058
Rejestracja: 3 cze 2009, o 16:50

Re: Dni Otwarte!

Post autor: godziasia »

No nie wiem, wydawało mi się, że sporo już zajęć tam przenieśli, biostatystyka, farma, patomorfa, biofizyka jak mówisz, pierwsza pomoc. W sumie może więcej tego jest na 3 roku? Nie wiem, bo na szczęście mnie to nie obejmuje
Awatar użytkownika
attyde
Posty: 764
Rejestracja: 28 mar 2010, o 18:37

Re: Dni Otwarte!

Post autor: attyde »

Farma zależy od asystenta, jest albo w CKD, albo na Żeligowskiego, patomorfa owszem, ale chyba zawsze tam była, immunologia, med. ratunkowa, ogólnie wykłady. Nawet nie wiesz godziasia, jak zazdroszczę Waszemu rokowi, że Was to nie obejmuje.
Awatar użytkownika
godziasia
Posty: 1058
Rejestracja: 3 cze 2009, o 16:50

Re: Dni Otwarte!

Post autor: godziasia »

A to sorry, myślałam, że już się więcej tam przeniosło, przynajmniej takie ploty do mnie docierają, żeby nam było szkoda
Awatar użytkownika
Anielka
Posty: 841
Rejestracja: 22 lip 2009, o 16:05

Re: Dni Otwarte!

Post autor: Anielka »

jeśli ktoś ma samochód to i owszem, jak ma zajęcia w ckd to jest zadowolony (miejsc parkingowych pod budynkiem sporo i za darmo). ja jeżdżę mpk i już tak bardzo się nie cieszę samo ckd owszem, reprezentatywne, ale chyba niekoniecznie trzeba je oglądać przed dostaniem się na studia
Awatar użytkownika
attyde
Posty: 764
Rejestracja: 28 mar 2010, o 18:37

Re: Dni Otwarte!

Post autor: attyde »

I tu nawet nie chodzi o sam dojazd MPK. Chodzi mi o trasę od przystanku do CKD. Wieczorem - porażka, strach chodzić.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 64 gości