Studenci a matura próbna

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
mickey_mouse
Posty: 641
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 07:59

Re: Studenci a matura próbna

Post autor: mickey_mouse »

Ja z próbnej operonu miałam calutkie 50%, a z właściwej 93%, koleżanka miała 60%-88%, a inna dziewczyna, która pisała biolę (nie z biochemu) miała 50% -90%.
Nawet z próbnego polaka miałam mniej niż z właściwego, ale to nie dziwne, bo pisałam pracę o lekturze, której wtedy jeszcze w ogóle nie przerabialiśmy, więc zmyślałam, ale ponad 50% było
Lunette
Posty: 421
Rejestracja: 30 lip 2011, o 19:41

Re: Studenci a matura próbna

Post autor: Lunette »

O kurde, dzięki wam, pocieszyliście mnie! Mamy już połowę marca, zostały dokładnie 2 miesiące do tych ważnych matur i martwiłam się - celem jest lekarsko-dentystyczny, a ja obecnie uzyskuję po 60% z biologii z różnych arkuszów oficjalnych (robię po kolei, korepetytor sprawdza) i nie mogę się jakoś wybić ponad 70%. A z takim wynikiem, to nawet jakbym miała bardzo dobry wynik z chemii to raczej ze stomatologii nici

I zastanawiałam się czy już dać sobie spokój, napisać chemię na 92%+, a biologię poprawiać za rok, czy nadal próbować.

Będę próbować jednak.
Flaw
Posty: 5
Rejestracja: 9 sie 2011, o 19:22

Re: Studenci a matura próbna

Post autor: Flaw »

Próbuj im więcej robisz matur, tym lepiej Ci one idą. U mnie tak było - pierwsze arkusze - słabo, ale potem było już lepiej, a w maju bardzo dobrze Grunt to się nie podłamywać i robić te arkusze.
iori
Posty: 98
Rejestracja: 9 lip 2008, o 10:16

Re: Studenci a matura próbna

Post autor: iori »

Z tym sprawdzaniem arkuszy przez siebie lub nawet korepetytora to też bym uważała. Daje nam to oczywiście jakieś pojęcie o sytuacji, ale to jak egzaminatorzy sprawdzają właściwe matury jest do tej pory dla mnie zagadką. Raz poszłam zobaczyć swoje matury do OKE i wiele zadań, których ja bym sobie nie zaliczyła, oni jakimś cudem uznali za warte punktów (niestety, bywało też odwrotnie). Mówimy o biologii, z chemią nie ma raczej tego problemu.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości