Konkurs z zakresu: Budowa i funkcjonowanie komórek i tkanek

Wszystko o olimpiadzie biologicznej i olimpiadzie wiedzy ekologicznej oraz konkursach przyrodniczych dla uczniów, studentów i miłośników przyrody.
Peter25
Posty: 1
Rejestracja: 21 mar 2013, o 17:12

Konkurs z zakresu: Budowa i funkcjonowanie komórek i tkanek

Post autor: Peter25 »

Mam w szkole organizowany konkurs biologiczny z materiału: Budowa i funkcjonowanie komórek i tkanek. Przygotowuje się do niego z nowej podstawy rozszerzonych książek Operona". Mógłby ktoś polecić książkę, która pomoże mi się do tego lepiej przygotować?

Ps. Witam wszystkich jako nowy forumowicz
AnnaWP
Posty: 3453
Rejestracja: 24 wrz 2010, o 12:58

Re: Konkurs z zakresu: Budowa i funkcjonowanie komórek i tka

Post autor: AnnaWP »

lubię Biologię komórki albertsa
lafoniz
Posty: 83
Rejestracja: 27 sty 2013, o 19:29

Re: Konkurs z zakresu: Budowa i funkcjonowanie komórek i tka

Post autor: lafoniz »

Książki typu biologia Villego czy Campbella są według mnie znacznie lepsze do zrozumienia tych zagadnień, niż jakiekolwiek podręczniki maturalne skupiające się stricte na maturze, a nie na pełnym przedstawieniu podstaw jakiegoś zagadnienia, polecana przez Annę książka jest również warta uwagi, jednak jej obszerność w stosunku do zagadnień w polecanych przeze mnie książkach jest nawet pięciokrotnie wyższa, jeśli to jest jakiś licealny konkurs to moje książki zdecydowanie wystarczą i nie musisz odwoływać się do bardziej obszernych materiałów.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości