Matura z fizyki 2013 styczeń

Pomoc w przygotowaniu do matury z fizyki, rozwiązywanie zadań maturalnych oraz wykaz arkuszy maturalnych z fizyki
Awatar użytkownika
lycha13
Posty: 337
Rejestracja: 31 gru 2011, o 12:10

Re: Matura z fizyki 2013 styczeń

Post autor: lycha13 »

W Marsie i Wenus tez wyszlam z Keplera. Nawet latwe, jutro zrobię w końcu to 18 i może mikroskop przy użyciu dokladniejszego sprzętu, bo stepiony olowek i krotka linijka nie daly rady. Obliczeniowka jest latwa, w większości trzeba cos udowodnic , wiec od razu wiadomo czy ok czy nie. Ale na tyle opisowki to ja nie wyrazam zgody :-

Matthew1993
Posty: 34
Rejestracja: 3 paź 2012, o 22:42

Re: Matura z fizyki 2013 styczeń

Post autor: Matthew1993 »

Aż tak bardzo się tą maturką nie przejmujcie
Niestety ale OKE zawsze robi z fizyki jakieś swoje dziwne wymysły i zadania zazwyczaj sa strasznie niedoprecyzowane np. to zadanie z tą równią podpunkt b. sam nei wiem dokładnie o co im chodziło ale przypuszczam że o warunek na to dla jakiego kąta ciało nie ześlizguje się z równi głupio pytanie było zrobione, z tą choinką to też przesadzili bo znów tam wszystko w treści zadanai pogmatwane ostatnie zadanko na spokojnie zrobiłem Ten wiatraczek faktycznie kurde no dziwne zadanie jak by nie mieli już pomysłów na zadania
Ale pamiętam że zesżłoroczna maturka próbna też dziwna była więc się nie przejmujcie bo ona raczej bardzo odbiega od tej majowej gdzie polecenia muszą być ściśle sprecyzowane i nie moze w nich pojawić się jakaś wątpliwość ( no chyba że ktoś nie zna danego tematu to tutaj niestety nic nei sdziała
Kester
Posty: 752
Rejestracja: 7 lut 2010, o 16:00

Re: Matura z fizyki 2013 styczeń

Post autor: Kester »

Ktoś stoi odpowiedziami na rozszerzenie?
Awatar użytkownika
lycha13
Posty: 337
Rejestracja: 31 gru 2011, o 12:10

Re: Matura z fizyki 2013 styczeń

Post autor: lycha13 »

Dla tych którzy dostali wiadomości z zepsutym załącznikiem

Kod: Zaznacz cały

chomikuj.pl/sodam4/Dokumenty/Zestawy+maturalne+Fizyka/matury/Zestaw+28/fizyka2013_poziom+podstawowy,2440889394.doc
jest arkusz i odpowiedzi do podstawy.
goodman
Posty: 1854
Rejestracja: 17 maja 2012, o 20:50

Re: Matura z fizyki 2013 styczeń

Post autor: goodman »

I jak Wam poszła ta fiza? d

Awatar użytkownika
lycha13
Posty: 337
Rejestracja: 31 gru 2011, o 12:10

Re: Matura z fizyki 2013 styczeń

Post autor: lycha13 »

Z tego co pamiętam to 72%. Jak na mój pierwszy arkusz nie jestem załamana, ale na ile potrafie pisać fize będę w stanie powiedzieć może w połowie kwietnia jak się w końcu wezme do roboty.
goodman
Posty: 1854
Rejestracja: 17 maja 2012, o 20:50

Re: Matura z fizyki 2013 styczeń

Post autor: goodman »

Ja miałem 90%, ale to było robione częściowo z książką. Bez by było pewnie jakies 10-20% mniej
Dziwny ten arkusz tak jak i kryteria oceniania. Ale to jest standard jak na OKE.

Awatar użytkownika
lycha13
Posty: 337
Rejestracja: 31 gru 2011, o 12:10

Re: Matura z fizyki 2013 styczeń

Post autor: lycha13 »

Zbyt teoretyczna, a wiatraczki to juz wogole nietypowe. Ale niedawno mieliśmy w szkole probne, z chemii dali nam oke Poznań jakieś 2011 albo12 i też było więcej niż normalnie pytań z samej teorii.

eKorepetytor
Posty: 2
Rejestracja: 26 mar 2013, o 15:23

Re: Matura z fizyki 2013 styczeń

Post autor: eKorepetytor »

Witam serdecznie,

Jeśli jeszcze można prosić o link do pobrania matury próbnej z fizyki styczniowej lub plik na emaila: [at].com.pl. będę wdzięczny. Przeliczę i zamieszczę na fb dla ogółu

Ogólnie arkuszy było dwa poznański i Zamkoru ze stycznia. Czy ktoś ma dostęp do obydwu?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości