LO w Lublinie

Aktualne i archiwalne informacje dotyczące egzaminów gimnazjalnych, opinie uczniów i nauczycieli. Wykaz niezbędnych materiałów pprzygotowujących do egzaminów gimnazjalnych.
genius717
Posty: 1
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 16:34

LO w Lublinie

Post autor: genius717 »

Witam. W tym roku zdaję egzamin gimnazjalny i muszę wybrać szkołę. Planuję wybrać się do Lublina, ale nie bardzo znam kogoś, kto mógłby mi opowiedzieć o tamtejszych szkołach. Stąd moja prośba o podpowiedzi. Wybieram się do LO i myślę profilu biologiczno-chemicznym. W zasadzie jedyne szkoły jakie brałem pod uwagę to Staszic i Unia (nie wiem czy słusznie ). Proszę więc uczniów o wypowiedzi jak z tym profilem w waszych szkołach. Jacy nauczyciele, poziom, próg punktowy przy przyjęciu itp. Czytałem, że w Unii poza biol-chemem jest też biol-chem-fiz. W zasadzie to spodobało mi się to , ale boję się czy nie będzie tam (na tym profilu) za trudno ? Ogólnie radze sobie nie najgorzej (egzamin raczej ok. 70-80%), ale jestem w gimnazjum w niewielkiej miejscowości i boję się, że poziom będzie znacznie wyższy. Co radzicie?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości