PROGI PUNKTOWE/PROCENTOWE NA POSZCZEGÓLNE UCZELNIE

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
ona 19

Re: PROGI PUNKTOWE/PROCENTOWE NA POSZCZEGÓLNE UCZELNIE

Post autor: ona 19 »

mam 198 i licze na stomatologie do bialegostoku myslicie ze mam jakies szanse?rok temu prog wynosil 183%, chyba nie mozliwe aby podnioslo sie o 15%?
drlurra
Posty: 55
Rejestracja: 13 paź 2006, o 17:46

Re: PROGI PUNKTOWE/PROCENTOWE NA POSZCZEGÓLNE UCZELNIE

Post autor: drlurra »

ona 19 pisze:mam 198 i licze na stomatologie do bialegostoku myslicie ze mam jakies szanse?rok temu prog wynosil 183%, chyba nie mozliwe aby podnioslo sie o 15%?
Nie możliwe? A mi się wydaje, że bardzo możliwe:) Pierwsze progi podniosły się o ponad 30pkt a więc bardzo możliwe, że o tyle samo podniostą się końcowe progi. Nie jestem wróżką dlatego piszę jak mi się wydaje, czas pokaże czy miałem rację.
Maturzystka
Posty: 46
Rejestracja: 1 lip 2007, o 23:18

Re: PROGI PUNKTOWE/PROCENTOWE NA POSZCZEGÓLNE UCZELNIE

Post autor: Maturzystka »

Drlurra zgadzam się z Tobą.Patrząc na to jak podniosły się progi na lekarski w stosunku do zeszłego roku uważam,iż na stomatologie także możliwy jest skok o 15ptk(%)a nawet więcej.
ollciaq

Re: PROGI PUNKTOWE/PROCENTOWE NA POSZCZEGÓLNE UCZELNIE

Post autor: ollciaq »

skok o 15 pkt . ? bardzo moŻliwe. Nawet teraz osoby mające 210 pkt boją się o swój los ]
linka

Re: PROGI PUNKTOWE/PROCENTOWE NA POSZCZEGÓLNE UCZELNIE

Post autor: linka »

Ludziki drogie jak myślicie jak obecnie prog na AM w lublinie jest 237 to co bedzie potem wie ktos moze jaki był pierwszy prog na Am w lublinie w tamtym roku?

:(
kurcze boje siejak sei nie dostane to co/?
jedyne rozwiazanie pasc owce w bieszczadach.
linka

Re: PROGI PUNKTOWE/PROCENTOWE NA POSZCZEGÓLNE UCZELNIE

Post autor: linka »

Ludziki drogie jak myślicie jak obecnie prog na AM w lublinie jest 237 to co bedzie potem wie ktos moze jaki był pierwszy prog na Am w lublinie w tamtym roku?

:(
kurcze boje siejak sei nie dostane to co/?
jedyne rozwiazanie pasc owce w bieszczadach.
Maturzystka
Posty: 46
Rejestracja: 1 lip 2007, o 23:18

Re: PROGI PUNKTOWE/PROCENTOWE NA POSZCZEGÓLNE UCZELNIE

Post autor: Maturzystka »

Pierwszy próg na AM w Lublinie rok temu wynosił 216 ptk.
Karol
Posty: 65
Rejestracja: 1 sie 2006, o 16:14

Re: PROGI PUNKTOWE/PROCENTOWE NA POSZCZEGÓLNE UCZELNIE

Post autor: Karol »

jedyne rozwiazanie pasc owce w bieszczadach.
I tu tez Ci bedzie ciezko bedziesz musiala wilki odganiac
ani¶ka

Re: PROGI PUNKTOWE/PROCENTOWE NA POSZCZEGÓLNE UCZELNIE

Post autor: ani¶ka »

a ja mam pytanie: jak jest z sggw?! wyliczyło mi 134 pkt i nie mam pojęcia, czy to wystarczy. moŻe mi pomoŻecie? i jak to było w ubiegłych latach?! dodam,Że rejestowałam sie na finanse i rachunkowość.
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: PROGI PUNKTOWE/PROCENTOWE NA POSZCZEGÓLNE UCZELNIE

Post autor: badger »

Właśnie wszedłem na moje konto na UWroc i dostałem tam informację że zostałem zakwalifikowany do ostatniego etapu rekrutacji Szkoda tylko że nie podali żadnych informacji o tym który byłem na liście itp.
poziomka
Posty: 109
Rejestracja: 25 sty 2006, o 15:01

Re: PROGI PUNKTOWE/PROCENTOWE NA POSZCZEGÓLNE UCZELNIE

Post autor: poziomka »

No właśnie co z tym SGGW. Nie wiem jak oni te punkty rekrutacyjne liczą bo się chyba pomylili Dotarłam do informacji, że przy kwalifikacji z dwóch przedmiotów ich wyniki się sumuje( po tym ich już przemnożeniu przez ułamki jakie tam dają) ale skoro mam 85.7 z angielskiego i 90.4 z biologii to jakim cudem razem mam 150.46 ? Wie ktoś o co chodzi? Mi wyszło że raczej 85.7 + 90.4 += 176.1
Możliwe że się pomylili? To chyba komputer liczy w arkuszu? Ach stresuje się tym
Karol
Posty: 65
Rejestracja: 1 sie 2006, o 16:14

Re: PROGI PUNKTOWE/PROCENTOWE NA POSZCZEGÓLNE UCZELNIE

Post autor: Karol »

No ja Badger tak samo. Jutro papierki wysylam
Aneczka 88

Re: PROGI PUNKTOWE/PROCENTOWE NA POSZCZEGÓLNE UCZELNIE

Post autor: Aneczka 88 »

Kajkosz napisal:
Wszystkie wyniki (tam, gdzie juŻ uczelnie ogłosiły) są juz na tym forum, poszukaj
nie moge znalezc :( moze ktos napisac gdzie sa umieszczona te wyniki?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości