Poznań UAM

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
pauloit

odp.

Post autor: pauloit »

Mi wychodzi 68.25. mam nadzieje ze sie dostane -to moje marzenie.
Karol
Posty: 65
Rejestracja: 1 sie 2006, o 16:14

Re: Poznań UAM

Post autor: Karol »

Ja mam 65,85 pkt. Kurde zaryzykuje moze sie uda Jesli tak to spotkamy sie w pazdzierniku , przynajmniej bedzie kilku znajomych z neta
zagubiona

Re: Poznań UAM

Post autor: zagubiona »

Tez wybieram sie na UAM i wlasnie dostalam taka wiadomosc, niebardzo ja rozumi:

"Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna przypomina kandydatom zdającym egzamin
maturalny tylko na poziomach podstawowych o obowiązku wpisywania w
elektronicznym arkuszu rejestracyjnym równieŻ ocen z poziomów podstawowych,
wyznaczonych przez OKE na podstawie przeliczników MEN. Brak tych wpisów zmniejsza
szanse kandydatów, bowiem podczas kwalifikacji brane są pod uwagę oceny z obu
poziomów."

Czy tam, gdzie zaznaczylam kursywa nie powinna byc poziomow rozszerzonych?
"kandydatom zdającym egzamin
maturalny tylko na poziomach podstawowych o obowiązku wpisywania w
elektronicznym arkuszu rejestracyjnym równieŻ ocen z poziomów podstawowych, :/
co to jest grane wytlumaczcie mi pliz[/list]
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: Poznań UAM

Post autor: badger »

juz sie poprawili i wysłali nowe wiadomości
Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna przypomina kandydatom zdającym egzamin maturalny tylko na poziomach rozszerzonych o obowiązku wpisywania w elektronicznym arkuszu rejestracyjnym również ocen z poziomów podstawowych, wyznaczonych przez OKE na podstawie przeliczników MEN. Brak tych wpisów zmniejsza szanse kandydatów, bowiem podczas kwalifikacji brane są pod uwagę oceny z obu poziomów.


[ Dodano: Wto Lip 03, 2007 15:12 ]
dobrze że to napisali bo ja też wprowadziłem tylko wynik rozszerzonej matury
gosc :D

Re: Poznań UAM

Post autor: gosc :D »

a ja skaładam na medycyne do poznania, mam nadzieje ze sie dostane. :D, marzenia scietej głowy :D. :D :D :-D
Gacek
Posty: 111
Rejestracja: 23 kwie 2007, o 22:09

Re: Poznań UAM

Post autor: Gacek »

gosc :D pisze:a ja skaładam na medycyne do poznania, mam nadzieje ze sie dostane. , marzenia scietej głowy .
Witaj w klubie
A co jak nie medycyna, jaki inny kierunek
Pozdrawiam
Gacek
Awatar użytkownika
Ziutaa
Posty: 72
Rejestracja: 9 maja 2007, o 22:49

Re: Poznań UAM

Post autor: Ziutaa »

dostałam się na towaroznawstwo na AE
teraz czekam na wyniki rekrutacji z UAMu, pewnie bedzie dylemat biologia czy towarka.
na_lesnik88
Posty: 2
Rejestracja: 3 lip 2007, o 12:50

Re: Poznań UAM

Post autor: na_lesnik88 »

moja żona też sie dostała na towarke:) ile mialas punktow?:) ona 95:) ale swoją drogą dość niski próg nie?:)
Dib00

Re: Poznań UAM

Post autor: Dib00 »

Hmmm. Nie wiem czy dobrze liczę te punkty na biologię (UAM):/ Na samym dole jest napisane, Że jeśli zdawało się rozszerzenie, to z podstawy ma się 100%. Dobrze to zinterpretowałam? Jeśli tak to mam 83,05 pkt, jeśli nie to 74,9pkt (podst z przelicznika Giertycha).
Zdawałam angielski i biologię na rozszerzeniu, a polski na podstawie :)
Cześć na_leśnik :D
veronic22
Posty: 7
Rejestracja: 10 lip 2007, o 17:16

JAK MYŚLICIE CZY MAM JAKIEŚ SZANSE?

Post autor: veronic22 »

hejka ja tez sie wybieram do poznania. a raczej wybieralam. boję się,że 74% z podst biol (po przeliczeniu giertycha) nie wystarczy na pielęgniarstwo. co o tym myślicie złozyłam tez na fizjo do poznania na UM mam 70% ale tam to wiem,że nie mam szans :(:(
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: Poznań UAM

Post autor: badger »

Dib00 rzeczywiście teraz czytałem to liczy się z podst 100%. W takim razie mam 74,6pkt
Monik
Posty: 13
Rejestracja: 8 cze 2007, o 14:17

Re: Poznań UAM

Post autor: Monik »

veronic22 pisze:ja tez sie wybieram do poznania. a raczej wybieralam. boję się,że 74% z podst biol (po przeliczeniu giertycha) nie wystarczy na pielęgniarstwo. co o tym myślicie
Ja też się wybierałam na pielęgniarstwo do Poznania, ale matura z bioli mi zupelnie nie poszła( Myślę jednak, że Twoje 74% wystarczą. Ile mialaś z angielskiego bo z tego co się orientuje liczą biole i angola choć w rekrutacji nic na ten temat nie jest napisane
veronic22

Re: Poznań UAM

Post autor: veronic22 »

zartujesz? liczą angola chociaŻ nic o tym nie mówili? skąd masz takie info ja pisałam rozsz i mam 60% a to chyba za mało :( o jejq
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości