[Link] Na które uczelnie można zdawać z rozszerzoną fizyką?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Wymagania 2013/2014

Post autor: randomlogin »

CMUJ:
zobacz-ten-plik.pdf
(892.67 KiB) Pobrany 18 razy
+ dokument twoj (lub kserokopia dokumentu poswiadczona notarialnie) + dokument osoby upowaznionej

BTW: najsmieszniejsze i w tym upowaznieniu, i w tym czego wymaga Poznan (patrz: dwa posty wyzej) jest to, ze zgodnie z prawem nie mozna nikomu udostepniac swojego dowodu osobistego i poza naprawde wybranymi organami nikt nie moze go zatrzymac.
Awatar użytkownika
czornydanio90
Posty: 950
Rejestracja: 25 cze 2009, o 19:04

Re: Wymagania 2013/2014

Post autor: czornydanio90 »

mongie, ja do Bdg wysyłałem pocztą - listem poleconym priorytetowym
Awatar użytkownika
Wendigo
Posty: 1213
Rejestracja: 9 mar 2012, o 11:37

Re: Wymagania 2013/2014

Post autor: Wendigo »

Karciarz pisze:Prawdą jest, iż do Poznania jest najtrudniej się dostać?
Nie wiem czy da się to obiektywnie ocenić, na pewno wśród uczelni które biorą pod uwagę dwa przedmioty przoduje Poznać, jeżeli chodzi o wysokość progu. Według mnie najciężej w ubiegłym roku było dostać się do Krakowa.
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Wymagania 2013/2014

Post autor: randomlogin »

.albo najlatwiej, z OWE/OWoZ/OWoDupieMaryny.
Awatar użytkownika
Karciarz
Posty: 22
Rejestracja: 28 sty 2012, o 16:39

Re: Wymagania 2013/2014

Post autor: Karciarz »

Jeśli mowa o uczelniach dwu przedmiotowych, to gdzie najłatwiej jest się dostać?
Awatar użytkownika
czornydanio90
Posty: 950
Rejestracja: 25 cze 2009, o 19:04

Re: Wymagania 2013/2014

Post autor: czornydanio90 »

Karciarz, zdecydowanie najłatwiej na ŚUM (Katowice/Zabrze)
Awatar użytkownika
Karciarz
Posty: 22
Rejestracja: 28 sty 2012, o 16:39

Re: Wymagania 2013/2014

Post autor: Karciarz »

czornydanio90 pisze:Karciarz, zdecydowanie najłatwiej na ŚUM (Katowice/Zabrze)
Kurde.

A co myślicie o Szczecinie, Gdańsku, Poznaniu czy Bydgoszczy? Gdzie jest najłatwiej się dostać i utrzymać? Prawdę mówiąc to interesują mnie uczelnie z w/w miast.
halidor
Posty: 1519
Rejestracja: 17 lip 2012, o 10:54

Re: Wymagania 2013/2014

Post autor: halidor »

Bydzia
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Wymagania 2013/2014

Post autor: mis koala »

Karciarz pisze:
czornydanio90 pisze:Karciarz, zdecydowanie najłatwiej na ŚUM (Katowice/Zabrze)
Kurde.

A co myślicie o Szczecinie, Gdańsku, Poznaniu czy Bydgoszczy? Gdzie jest najłatwiej się dostać i utrzymać? Prawdę mówiąc to interesują mnie uczelnie z w/w miast.
Chyba Bydzia. w Poznaniu ponoć jest super ale bardzo cieżko, jeszcze po tej zmianie programu maja przewalone. ze słyszenia o GUM-edzie raczej dobrych opinii nie znam, ci co się wypowiadali mi na ten temat narzekali na asystentów i na sposób funkcjonowania uczelni strasznie. Szczecin ponoć w porządku, Bydzia też raczej ale to tak tylko od znajomych lub ze słyszenia
Awatar użytkownika
czornydanio90
Posty: 950
Rejestracja: 25 cze 2009, o 19:04

Re: Wymagania 2013/2014

Post autor: czornydanio90 »

Karciarz, powiem tak. na Bydgoszcz złego słowa powiedzieć nie mogę bo ludzie są tutaj niewyobrażalnie ok, ale bez nauki lecisz (trzeba się o to postarać, ale były mimo wszystko takie jednostki co stwierdziły, że są w Bydgoszczy to nie muszą się uczyć), Gdańsk odradzam, znam osoby uciekające z Gdańska, ponoć uczelnia pokroju Katowic, Poznań? hmm.słyszałem, że tak średnio, jedni chwalą inni odradzają. w Szczecinie mam kumpla, ale na stomie - chwali sobie
Awatar użytkownika
mickey_mouse
Posty: 641
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 07:59

Re: Wymagania 2013/2014

Post autor: mickey_mouse »

mis koala pisze:w Poznaniu ponoć jest super ale bardzo cieżko, jeszcze po tej zmianie programu maja przewalone
a co to w praktyce oznacza jest super, ale mają przewalone"? Pytam, bo ja z kolei same dobre opinie o Pozku słyszałam, a tu teraz mi miśka koala zasiała w sercu takie ziarno niepewności
Lucyfer
Posty: 636
Rejestracja: 8 sty 2012, o 15:27

Re: Wymagania 2013/2014

Post autor: Lucyfer »

Dla odmiany Gdańsk polecam. 99% radzi sobie dobrze, to, że 1% poza wykuciem do matury był po prostu średnio rozgarnięty to norma. W tym roku mało kto ma problem z anatomią
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Wymagania 2013/2014

Post autor: mis koala »

mickey_mouse pisze:
mis koala pisze:w Poznaniu ponoć jest super ale bardzo cieżko, jeszcze po tej zmianie programu maja przewalone
a co to w praktyce oznacza jest super, ale mają przewalone"? Pytam, bo ja z kolei same dobre opinie o Pozku słyszałam, a tu teraz mi miśka koala zasiała w sercu takie ziarno niepewności
W sensie ponoć ludzie są bardzo spoko, asystenci tak samo, ale mają na tym pierwszym roku dość duże wymagania na zaliczeniach, może też przez tą reformę właśnie, bo skumulowały się im tez te przedmioty, które dawniej mieli rozłożone, a nikt systemu nie zmienił i dodatkowo muszą się na nie jeszcze uczyć
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 79 gości