Które LO w Krakowie?

Aktualne i archiwalne informacje dotyczące egzaminów gimnazjalnych, opinie uczniów i nauczycieli. Wykaz niezbędnych materiałów pprzygotowujących do egzaminów gimnazjalnych.
Awatar użytkownika
Cherry97
Posty: 6
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 21:36

Które LO w Krakowie?

Post autor: Cherry97 »

Jestem z Katowic i chciałabym wybrać się do Liceum do Krakowa. Marzy mi się I LO, albo też II. Jeśli chodzi o profil to chcę iść na biol- chem. Chciałbym się dowiedzieć jaki jest próg punktowy do tych liceów. Jeśli chodzi o oceny to mam nadzieję, że uda mi się zdobyć 5 na koniec z biologii i z chemii, z matmy będę mieć raczej 5, a z polskiego 4. Liczę na średnio 25/30 pkt. z każdej części na egzaminie gimnazjalnym. Wliczając w to jeszcze kilka innych rzeczy będę mieć około 160 pkt. Prosiłabym też o opinie, szczególnie osób, które uczęszczają do tych liceów. Najbardziej interesuje mnie to, czy nauczyciele faktycznie uczą albo tylko piją kawę na lekcjach.
A tak pomijając ten temat chciałabym się zapytać jakie LO ma najlepszy biol- chem w Krakowie i jaki jest próg do V ?
I jeszcze jedno, czy wie ktoś cokolwiek o bursie u Sióstr Felicjanek? Jaka cena, czy dobre jedzenie itd. ?
Awatar użytkownika
AleksandraG
Posty: 98
Rejestracja: 5 sty 2013, o 21:17

Re: Które LO w Krakowie?

Post autor: AleksandraG »

Dzisiaj byłam na dniach otwartych w V i dowiedziałam się że do biol-chemu F próg wynosił 189,8
a do biol-chemu H 184,2
Awatar użytkownika
Cherry97
Posty: 6
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 21:36

Re: Które LO w Krakowie?

Post autor: Cherry97 »

To było do przewidzenia a o I albo II nic nie wiesz?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość