wf na śum-ie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
anonymous2012
Posty: 124
Rejestracja: 26 sie 2012, o 00:41

Re: wf na śum-ie

Post autor: anonymous2012 »

w Katowicach z tego co wiem wfu wcale nie ma, tak przynajmniej słyszałem. w Zabrzu trwa cały rok. Co też jest dziwne że między dwoma wydziałami jednej uczelni takie rozbieżności.
miki3_12

Re: wf na śum-ie

Post autor: miki3_12 »

nie ma wf-u?
W sumie byloby lepiej gdyby go nie bylo, ale ciezko mi uwierzyc ze nie ma wf na medycynie
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: wf na śum-ie

Post autor: randomlogin »

Od tego roku na wielu uczelniach nie ma. Wczesniej byl obowiazkowo przez rok, na wszystkich kierunkach tak samo, potem uczelnia miala obowiazek costam chetnym zapewnic zdaje sie.
Awatar użytkownika
Francuz
Posty: 33
Rejestracja: 21 kwie 2013, o 18:43

Re: wf na śum-ie

Post autor: Francuz »

To i ja wtrące 3 grosze, czy na sumie można chodzić więcej niż ten wymagany rok czy to rownież maksymalny czas?
miki3_12

Re: wf na śum-ie

Post autor: miki3_12 »

z tego co pisal anonymous2012 wynika, ze na SUM-ie nie ma wf

chyba, ze chodzi Ci o Zabrze a nie o Kato.
Awatar użytkownika
Francuz
Posty: 33
Rejestracja: 21 kwie 2013, o 18:43

Re: wf na śum-ie

Post autor: Francuz »

Stary, no ten wymagany rok to była podpowiedź, że Zabrze
miki3_12

Re: wf na śum-ie

Post autor: miki3_12 »

tak myslalem
Awatar użytkownika
Karolajn18
Posty: 616
Rejestracja: 24 sty 2010, o 20:08

Re: wf na śum-ie

Post autor: Karolajn18 »

Jeśli ktoś nie lubi wf-u i nie chce ćwiczyć to siłownia to idealne rozwiązanie D wygląda to tak: przychodzisz, siadasz na jakimś sprzęcie (najlepiej się zapisać z kimś z grupy, bo się wtedy nie nudzisz) i rozmawiasz z koleżanką/kolegą, ewentualnie uczysz na najbliższe zaliczenie (ale bardzo dyskretnie!). Po ok pół godzinie przychodzi prowadzący, wpisuje obecność i mówi możecie iść albo poćwiczcie sobie jeszcze z 15 minut. Dodatkowym plusem jest to, że jak masz z panem dr, to jak go w ogóle nie ma w ten dzień to wszystkim wpisuje obecność.
Cavalier
Posty: 85
Rejestracja: 7 lip 2012, o 16:50

Re: wf na śum-ie

Post autor: Cavalier »

Francuz pisze:To i ja wtrące 3 grosze, czy na sumie można chodzić więcej niż ten wymagany rok czy to rownież maksymalny czas?
Jeśli chodzi o siłownię, to widuję tam osoby z drugiego roku, więc najwyraźniej jest taka możliwość. Zresztą jak jest szatnia otwarta to po prostu przebierasz się i wchodzisz, nikt Cię o nic nie pyta. Tylko oczywiście musza być wolne stanowiska, bo jeśli jest za dużo osób to pierwszeństwo mają ci planowi". Nie wiem jak w przypadku innych miejsc. No i zaznaczam, że siłownia jest na Rokitnicy, więc to ma sens jeśli się tam mieszka.
No chyba, że chodzi Ci o zaliczenie wymaganych godzin po zakończeniu pierwszego roku, to to raczej nie przejdzie.
Awatar użytkownika
Francuz
Posty: 33
Rejestracja: 21 kwie 2013, o 18:43

Re: wf na śum-ie

Post autor: Francuz »

Własnie chodziło mi o możliwość swobodnego z korzystania z siłowni na drugim, trzecim itd. Co jak co, ale medycy powinni dbać o formę, a karnet na siłownie + nie pochodzenie z danej dzielnicy gdzie jest połoona siłownia nie wróży szczśśliwej przyszłości
Awatar użytkownika
ADP
Posty: 124
Rejestracja: 8 maja 2011, o 07:36

Re: wf na śum-ie

Post autor: ADP »

anonymous2012 pisze:w Katowicach z tego co wiem wfu wcale nie ma, tak przynajmniej słyszałem. w Zabrzu trwa cały rok. Co też jest dziwne że między dwoma wydziałami jednej uczelni takie rozbieżności.
Santa Maria!Jesli to prawda,to skladam papiery do Mordoru :p

Awatar użytkownika
Adelaide
Posty: 3
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 19:22

Re: wf na śum-ie

Post autor: Adelaide »

Jak pamiętam to nadal jest na Mordorze wf.
Basen, siłownia, kosz, siata itd. O ile mi wiadomo, to nic się nie zmieniło.
miki3_12

Re: wf na śum-ie

Post autor: miki3_12 »

a siłownia i siatka w Kato sa na miejscu? czy trzebaby bylo gdzies jezdzic?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości