UR Kraków

Gdzie można studiować zootechnikę, jakie są zasady rekrutacji na studia, jak ciężkie są studia, czy znajdę ciekawą i dobrze płatną pracę po zootechnice? Na wszystkie pytania znajdziesz odpowiedzi na forum.
gofiaczek92
Posty: 24
Rejestracja: 2 cze 2011, o 13:10

Re: UR Kraków

Post autor: gofiaczek92 »

hmm a gdzie można znaleźć miejsca gdzie będą odbywały się najczęściej zajęcia, tzn. chodzi mi o ulice. A może ktoś wie?
magda92
Posty: 39
Rejestracja: 4 paź 2010, o 20:39

Re: UR Kraków

Post autor: magda92 »

nie wiem, niestety. )
Seabiscuit
Posty: 11
Rejestracja: 1 lut 2011, o 15:32

Re: UR Kraków

Post autor: Seabiscuit »

Zajęcia na pierwszym roku HiUKa odbywają się:
Al. Mickiewicza (Wydział Hodowli i Biologii Zwierząt) anatomia, zoologia, genetyka i inne
Al. 29-Listopada (Wydział Ogrodniczy, Wydział Leśny) botanika,
Balicka (Wydział Inżynierii Środowiska) chemia
rondo Barei Jazda konna lub inne lokalizacje w zależności od wybranych zajęć wfu
Rząska (2 semestr po wybraniu różnych elektywów)
beacoupp
Posty: 11
Rejestracja: 11 lut 2011, o 21:05

Re: UR Kraków

Post autor: beacoupp »

hej i wiadomo coś jak to z tymi grupami na zajęcia jest, jak to przydzielają ? Ktos miał zapytać
madzikowa
Posty: 1
Rejestracja: 1 sie 2011, o 16:59

Re: UR Kraków

Post autor: madzikowa »

Na grupy dzielą nazwiskami alfabetycznie

najlepiej szukać ogłoszenia na gumtree kraków
tylko nie dajcie się wydymać na drogie mieszkanie albo na mieszkanie na zadupiu za 1200 + opłaty za mieszkanie 30m2
schizotymia
Posty: 4
Rejestracja: 24 lip 2011, o 14:51

Re: UR Kraków

Post autor: schizotymia »

A jak to jest z tą botaniką na zootechnice? Sporo zakres materiału? Poważnie zastanawiam się nad tym kierunkiem, ale mam kilka pytań, gdyby ktoś chciał mi pomóc, byłabym bardzo wdzięczna
littlestar_
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 16:33

Re: UR Kraków

Post autor: littlestar_ »

Podbijam temat:) Zastanawiam się nad zootechnika jakbym nie dostala sie na weterynarie, i własnie myslicie ze to dobry pomysl ? Czy moze jakies inne studia? Dostalam przedmaturalnej spiny i zaczelam szukac planu B:p
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość