[Link] Medycyna - progi punktowe 2007

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
sidd
Posty: 6
Rejestracja: 9 lip 2007, o 13:28

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: sidd »

Słoneczko89 na moim koncie w Warszawie jest informacja o progu 249 pkt, pierwszy był 253
Słoneczko89
Posty: 80
Rejestracja: 9 lip 2007, o 12:37

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: Słoneczko89 »

dzieki a na stome?
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: Medycyna Lwów »

Na AM Waw progi w drugiej rekrutacji na stom i lek spadły po 4 pkt, czy będą spadac dalej wątpię, bo ponoć ci przyjęci z rezerwówki się strasznie rzucili do składania dokumentów, czemu sie osobiście nie dziwię. Pzdr.
hmm...
Posty: 1
Rejestracja: 14 lip 2007, o 15:32

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: hmm... »

czy ktos chce sie zamienic. Dostałem sie na CMUJ na lekarski. Jednak moja
dziewczyna dostala sie do lublina. Czy chce sie ktos zamienic.kto dostał sie
na lekarski do lublina , aby pójsc do krakowa na cmuj
Mój email: [at].pl
Taka zamiana jest mozliwa.za obóstronna zgoda
Pozdrawiam:)
ja
Posty: 11
Rejestracja: 14 lip 2007, o 21:39

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: ja »

Witam, czy ktoś się orientuje o ile osób w zeszłym roku spadł próg w Krakowie. Wiem, że o 17pkt [z 228 na 211] ale ciekawi mnie ile to ok. osób, ponieważ brakuje mi 11 pkt i już ta liczba osób wydaje mi się niewyobrażalnie wielka
noradrenalina
Posty: 3
Rejestracja: 12 mar 2007, o 14:41

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: noradrenalina »

Nie chce cie pocieszac JA ale mozesz sobie to statystycznie obliczyc: na wielu AM-ach podali listy osob przyjetych i tych na listach rezerwoowych wiec statystycznie mozesz policzyc. Na pewno duzo sie nie pomylisz tym bardziej ze interesuje cie CMUJ. Podam przykład: na jednej z uczelni 10 pkt to 139 osób
ja
Posty: 11
Rejestracja: 14 lip 2007, o 21:39

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: ja »

wiem, jednak chciałam wiedzieć jak było z w zeszłym roku, mianowicie: ile osób = 17 pkt [w zeszłym roku] ponieważ wówczas dopiero mam pewność, że jakiekolwiek porównywanie jest uzasadnione
arek(z)
Posty: 136
Rejestracja: 30 lis 2006, o 16:07

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: arek(z) »

Krążą nieoficjalnie wiadomości (z dziekanatu CM UMK), że chęć podjęcia studiów wyraziło tylko 24 osoby z ponad 150 początkowo zakwalifikowanych na wydział lekarski(chodzi o AM w Bydgoszczy).
Jutro zobaczymy, czy ta informacja się potwierdzi.
ollciaq
Posty: 282
Rejestracja: 5 lip 2007, o 19:13

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: ollciaq »

w moim przypadku jest trochę inaczej 7 pkt = 25 osób. Wszystko zależy od ilości chętnych na dane studia, kierunek D
kropla
Posty: 4
Rejestracja: 15 lip 2007, o 16:39

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: kropla »

czesc ja w tym roku skłądałam na medycyne na Sląska Akademie Medyczna ale mam 217 pkt i sie troche podłąmałam jak zobaczylam ta liste zakwalifikowanych myslicie ze mam jakies szanse zeby sie dostac? Moze ma ktos jakies informacje ile z przyjetych osób złozyło tam papiery?

Jesli sie tam nie dostane mysle o analityce medycznej na CMUJ i jak poprawie mature wtedy spróbuje skłądac tam na medycyne ale nie wiem czy to nie troche szalenstwo ciagnac te dwa kierunki na raz. myslicie ze to jest mozlwie? Jestem juz tak zdesperowana ze zaczełam przegladac zajecia na tych dwóch kierunkach i niektore sie pokrywaja. Uwazacie ze byłaby mozliwosc aby zaliczenie z tych powtarzajacych sie przedmiotów przepisywac na drugi kierunek? Prosze o wszelkie rady i komentarze
ollciaq
Posty: 282
Rejestracja: 5 lip 2007, o 19:13

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: ollciaq »

wiesz . medycyna nie jest taka ogólnie rzecz biorąc łatwa. Podobnoć pierwsze 2 czy 3 lata są trudne i rzadko kiedy ktoś bierze drugi kierunek będąc na medycynieD
Jak jest już się na medycynie to trzeba się jej oddać całkowicie.
p.s. Gosh jak to brzmi D oddać perwersja ]
pure morning
Posty: 120
Rejestracja: 12 lut 2007, o 21:49

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: pure morning »

na ślamie na kierunku lekarskim próg spadł z 245 do 227
Ms.Smith
Posty: 34
Rejestracja: 21 cze 2007, o 08:35

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: Ms.Smith »

I tak brakuje mi 8 pkt:(
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości