Matura ustna i pisemna tego samego dnia

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
bar06_12
Posty: 2
Rejestracja: 29 kwie 2013, o 15:01

Matura ustna i pisemna tego samego dnia

Post autor: bar06_12 »

Witam. Dzisiaj zobaczyłem dokładne terminy matur u mnie w szkole i okazało się, że w jednym dniu kiedy będę pisał maturę z fizyki (20 maja, godz 9.00) mam także ustaloną maturę ustną z polskiego ( takż godz. 9.00). Niestety sekretariat szkoły był dziś zamkięty i nie wiem co teraz trzeba zrobić. Czy muszę zezygnować z fizyki? Czy może pisemna z fizyki zacznie się później? Co o tym myślicie?
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Matura ustna i pisemna tego samego dnia

Post autor: randomlogin »

Z niczego nie musisz rezygnowac. Pisemnych nie ruszysz na pewno nawet o 10 minut. Za to mozesz przesunac ustne - akurat argument masz jak malo kto. Podanie do bodaj dyrekcji powinno zalatwic sprawe. Zreszta to jest ich blad, wiec moze nawet nie bedziesz musial podania pisac, tylko powiedz, ze jest taka sytuacja i sami sie ogarna. W kazdym razie nie masz sie czym denerwowac, juz jedna wizyta w sekretariacie powinna spokojnie zalatwic sprawe.
bar06_12
Posty: 2
Rejestracja: 29 kwie 2013, o 15:01

Re: Matura ustna i pisemna tego samego dnia

Post autor: bar06_12 »

Dzięki za info, same klopoty w tej szkole
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości