biologia stosowana

Porady studentów, dzielimy się informacjami ze studiów przyrodniczych, w szczególności medycznych i pozostałych. Pomoc w wyborze kierunku studiów.
monikaa88
Posty: 11
Rejestracja: 24 mar 2013, o 09:15

biologia stosowana

Post autor: monikaa88 »

zależy mi na opiniach kierunku biologia stosowana.

jakie są perspektywy ukończenia tego kierunku? czy jest sens studiować? jak przebiegają studia
deVries
Posty: 672
Rejestracja: 15 kwie 2012, o 20:49

Re: biologia stosowana

Post autor: deVries »

Myślę, że ludzie dawno już się pogubili w nazewnictwie tych wszystkich wspaniałych kierunków i specjalności. Ode mnie rada taka, że nie ważne jak się kierunek nazywa, tylko kto go prowadzi, jakie zaplecze, czym się zajmują prowadzący itp. Zwykła biologia na dobrym uniwerku może być lepsza niż jakaś biotechnologia cudów ultramolekularnych kosmosu koniecznie medyczna na uczelni, która nie ma kadry, sprzętu i w ogóle niczego.
zetsu
Posty: 190
Rejestracja: 22 maja 2009, o 12:49

Re: biologia stosowana

Post autor: zetsu »

Dokładnie.
Poczytaj sobie jakie dana uczelnia ma typy laboratoriów, sprzęt oraz w jakim zakresie prowadzą badania. Najlepiej wejść na stronę wydziału i tam poczytać te ogólne informacje. Na pewno będą. Warto też poczytać siatki studiów i zobaczyć jakie przedmioty będą wykładane na różnych specjalnościach przez cały okres studiów.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości