Komary

Problemy zoologii w tym anatomii, fizjologii, morfologii, embriologii, cytologii, również zwierząt domowych
Gu¶ka

Komary

Post autor: Gu¶ka »

Ja mam uczulenię na komary i nie wiem co robić. Fenistil jusz nie działa, syropy tesz nie, tak napuchłam Że niemogę się ubrać. Co robić? :piesek:
studentka

Re: Komary

Post autor: studentka »

najlepiej wybierz się do kliniki, moŻliwe Że potrzebne będzie odczulanie
Mi¶

komary

Post autor: Mi¶ »

Tak Musisz iść do lekarza! On moŻe przepisać na recepte mocniejsze lekarstwa.
Anka

Re: Komary

Post autor: Anka »

ja mam to samo. od lekarza dostaje tabletki które faktycznie troche pomagają ale i tak puchne. musisz bardzo uwaŻać na to Żeby cie nie gryzły. wiem Że to strasznie trudne ale niestety najskuteczniejsze
Ba¶ka

komary

Post autor: Ba¶ka »

Ja uŻywam w domu takiego elektrycznego odstraszacza na komary z jakąś substancją w zbiorniczku, ale chyba jestem uczulona na to bo swędzą mnie oczy i od kilku dni boli mnie głowa (tyle samo dni co włączone urządzenie)

Ktoś ma podobnie?! MoŻna w inny sposób odstraszać komary z domu?
studentka

Re: Komary

Post autor: studentka »

jeśli masz uczulenie na chemiczne odstraszacze to sprubój mechanicznych tzn. siatki na okna
Iga

atak komarów

Post autor: Iga »

Teraz to mam istny atak komarów! Wystarczy Że się troche ściemni Mam małe dziecko. Okna są nowe, plastykowe i nie mam jak do nich przymocować siatki,a nie chce truć dziecka chemią. Nie wiem co robić
studentka

Re: Komary

Post autor: studentka »

moŻe sprubój brisse electric
Iga

środki na komary

Post autor: Iga »

Takie środki na komary mogą chyba być niebezpieczne dla małych dzieci. Brise electric wydziela jakieś szkodliwe opary. MoŻe jednak mąŻ zamontuje siatkę na oknie.
alphalam

Re: Komary

Post autor: alphalam »

polecam tabletki claritine
Alex
Posty: 5
Rejestracja: 7 lut 2006, o 16:28

Re: Komary

Post autor: Alex »

Na alergie skórną dobry lest lek przeciwhistaminowy nowa generacja zyrtecu TELFAST180 jest on głównie na zmiany w obrebie skóry. Polecam alergologa
ara

Re: Komary

Post autor: ara »

Siatki na okna oprawione w metalowe lub drewniana ramki moŻna zamontować w oknach dzięki cienkim aluminiowym blaszkom przytwierdzonym na stałe do siatek, które moŻna zaginać ręcznie na futrynę okna, nie uszkadzają uszczelek i nie powodują utraty gwarancji na okna. Jeśli okno jest wysoko to dla bezpieczeństwa dobrze jest urzyć ok 10 takich blaszek na jedno okno. Ja zamontowałam siatki równieŻ na wszystkich kratkach wentylacyjnych
Adolph
Posty: 20
Rejestracja: 22 gru 2005, o 22:08

Re: Komary

Post autor: Adolph »

Gdzieś czytałem, że komary niezoszą zapachu cytryny wiec możesz sprubowac wycisnąc sok na kawałek waty lub ligniny i postawic w ciepłym miejscu żeby parowało. Nie wiem ile wtym prawdy ale zawsze warto sprubowac zwłaszcza, że cytryna nie jest jakimś drogim srodkiem.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości