Poprawa matury

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
halidor
Posty: 1519
Rejestracja: 17 lip 2012, o 10:54

Re: poprawa matury

Post autor: halidor »

nie wiadomo co miala na mysli, ale jezeli niektorzy nawet pazdry nieprzerobili to chyba bedzie pogrom
Awatar użytkownika
Idan
Posty: 554
Rejestracja: 11 sty 2010, o 21:26

Re: poprawa matury

Post autor: Idan »

Jeju jak to forum się zabawnie czyta. Świetne odstresowanie przed kolosem z anatomii . Grupa ludzi karmiących trolla.

Też nie przerobiłem Pazdry i jakoś źle mi matura nie poszła. Grunt to radzić sobie ze stresem i mądrze wykorzystywać wiedzę. Na pewno dacie radę
mimka93
Posty: 162
Rejestracja: 24 wrz 2012, o 18:44

Re: poprawa matury

Post autor: mimka93 »

Kurde Idan zazdroszcze a i powodzenia na kolosie

skface
Posty: 983
Rejestracja: 10 cze 2011, o 22:15

Re: poprawa matury

Post autor: skface »

Idan, ile miałeś z chemii ? Bo z tego co pamiętam to pisałeś, że średnio byłeś zadowolony po wyjściu ?
goodman
Posty: 1854
Rejestracja: 17 maja 2012, o 20:50

Re: poprawa matury

Post autor: goodman »

slayer9:
Idan pisze:Uczyłem się sam w domu (przy okazji pracując żeby zarobić na korepetycje z chemii).
Poprawiłem chemię z 68% na 87%, co razem z 85% z bioli z 2011 dało mi graniczne 172 (minimalna wartość) na UMP.
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: poprawa matury

Post autor: mis koala »

Dlaczego lekarz leczy próchnicę głeboką trzech zębów trzonowych nalewkami z prawoslazu nie może być - Medicus curat trius dentus trzonowus, nalwekus ex prawoslazus ?
halidor
Posty: 1519
Rejestracja: 17 lip 2012, o 10:54

Re: poprawa matury

Post autor: halidor »

cudna łacina"
deVries
Posty: 672
Rejestracja: 15 kwie 2012, o 20:49

Re: poprawa matury

Post autor: deVries »

mis koala pisze:Dlaczego lekarz leczy próchnicę głeboką trzech zębów trzonowych nalewkami z prawoslazu nie może być - Medicus curat trius dentus trzonowus, nalwekus ex prawoslazus ?
Looool, CMUJ ma łacinę cały rok?! My mieliśmy semestr. Czuję się teraz tak bardzo niepełnowartościowym studentem farmacji
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: poprawa matury

Post autor: mis koala »

deVries pisze:
mis koala pisze:Dlaczego lekarz leczy próchnicę głeboką trzech zębów trzonowych nalewkami z prawoslazu nie może być - Medicus curat trius dentus trzonowus, nalwekus ex prawoslazus ?
Looool, CMUJ ma łacinę cały rok?! My mieliśmy semestr. Czuję się teraz tak bardzo niepełnowartościowym studentem farmacji
Nasza babeczka nawiedzona by stwierdziła, że na pewno czujesz się przez to pokrzywdzony i niezwykle ograniczony, bo nie znasz wszystkich konstrukcji łacińskich i przez to jesteś taki ograniczony ^^
deVries
Posty: 672
Rejestracja: 15 kwie 2012, o 20:49

Re: poprawa matury

Post autor: deVries »

mis koala pisze:
deVries pisze:
mis koala pisze:Dlaczego lekarz leczy próchnicę głeboką trzech zębów trzonowych nalewkami z prawoslazu nie może być - Medicus curat trius dentus trzonowus, nalwekus ex prawoslazus ?
Looool, CMUJ ma łacinę cały rok?! My mieliśmy semestr. Czuję się teraz tak bardzo niepełnowartościowym studentem farmacji
Nasza babeczka nawiedzona by stwierdziła, że na pewno czujesz się przez to pokrzywdzony i niezwykle ograniczony, bo nie znasz wszystkich konstrukcji łacińskich i przez to jesteś taki ograniczony ^^
Nie rozumiem nawet co napisałaś - taki ograniczony.
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: poprawa matury

Post autor: mis koala »

Nasza babeczka ostatnio stwierdziła, że powinniśmy czuć się tak fajnie, bo nie jesteśmy już przez nic ograniczeni - znamy wszystkie konstrukcje, moze budować zdania z liczebnikami, przysłówkami, imiesłowami, zaimkami i nie wiem czym tam jeszcze Słowem - powinniśmy dziękować Bogu, że dostaliśmy taki dar możliwosci uczenia się łaciny
Awatar użytkownika
BlaBlues
Posty: 237
Rejestracja: 10 lip 2010, o 15:36

Re: poprawa matury

Post autor: BlaBlues »

Idan, ja za to się odstresowuję w ten sposób przed kołem z histo
promyczek14175
Posty: 1524
Rejestracja: 5 cze 2012, o 10:47

Re: poprawa matury

Post autor: promyczek14175 »

ja łacinę ost raz miałam w LO i nie płaczę za nią
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości