Studia, tylko jakie?

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Comatose
Posty: 18
Rejestracja: 16 sty 2012, o 12:43

Studia, tylko jakie?

Post autor: Comatose »

Witam, w tym roku zdaję maturę, będę wdzięczny za jakieś podpowiedzi jaki kierunek wybrać. Zdaję chemię rozszerzoną, pozatym mam tytuł finalisty OB z biologii. Zastanawiam się co studiować i jako tako mam problem z wyborem. Myślałem o biochemii albo jakiejś chemii na agh, bo raczej z lekarskiego chyba zrezygnuje. Prosiłbym o jakieś opinie gdzie studiować (myślałem o krakowie) i na jakim kierunku, ponadto dane co i jak z pracą po danych studiach. Z góry dzięki
Batha
Posty: 2658
Rejestracja: 20 maja 2007, o 16:32

Re: Studia, tylko jakie?

Post autor: Batha »

Na AGH nie ma chemii. Biochemię (UJ?) też sobie odpuść.
Może warto zrobić sobie rok przerwy, zamiast od razu pchać się na studia? Skoro nie wiesz, co studiować, to na razie nie studiuj.
Co do pracy, to popatrz, na aktualne oferty pracy, może jakaś Ci się spodoba, i z tą branżą zwiążesz swą przyszłość. Ale nic na siłę.
Lunette
Posty: 421
Rejestracja: 30 lip 2011, o 19:41

Re: Studia, tylko jakie?

Post autor: Lunette »

Szkoda, że nie ciągnie Cię do lekarskiego, bo jednak po tym najpewniejsza (?) praca spośród wszystkich studiów związanych stricte z biologią i chemią.

Może jakaś fizjoterapia? Stoma?
Albo na AGH na kierunek zupełnie niezwiązany.
młody technik
Posty: 625
Rejestracja: 11 kwie 2012, o 18:21

Re: Studia, tylko jakie?

Post autor: młody technik »

Może coś inżynieryjnego typu wiertnictwo czy geologia?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości