SGGW czy UW???

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
bojmi

Re: SGGW czy UW???

Post autor: bojmi »

No i udało się :)
Teraz chciałabym dowiedzieć się czegoś o akademikach. Czy oni dawając akademiki patrzą na dochód czy na odległość? I czy w ogóle łatwo jest dostać akademik? :)
poziomka
Posty: 109
Rejestracja: 25 sty 2006, o 15:01

Re: SGGW czy UW???

Post autor: poziomka »

Wszystko jest napisane na stronie SGGW, wystarczy poczytać.
Patrzą zarówno na to jak i na to, ale znajomi mi mówili że dużo stało pustych pokoi więc nie wiem jak z tym jest naprawdę.
A na co się dostałaś?
bojmi

Re: SGGW czy UW???

Post autor: bojmi »

Strona SGGW powiem szczerze czasem mnie po prostu wkurza i ją wyłanczam bo jestem troszkę nerwowa :)
Dostałam się na biologię.
poziomka
Posty: 109
Rejestracja: 25 sty 2006, o 15:01

Re: SGGW czy UW???

Post autor: poziomka »

No to musi zależeć od Twojego komputera bo mi dobrze działa zawsze.
Żebyś mogła się ubiegać o akademik to musisz pobrać druk ze strony o stypendium mieszkaniowe i do 31 sierpnia dostarczyć razem ze wszystkimi zaświadczeniami jakie są wymagane do SGGW także chcąc nie chcąc musisz się z ich stroną trochę pomęczyć.
bojmi

Re: SGGW czy UW???

Post autor: bojmi »

Tak, rozumiem.
Ja wiem, Że na stronie piszą o tym, Że patrzą na dochód i odległość, ale to bywa róŻnie i chciałam wiedzieć jak to jest w praktyce, nie tylko w teorii :)
Piszą tam o dochodzie ok. 570 zł o ile się nie mylę. ZałóŻmy, mając dochód ponad 1000 bądź ponad 1500 równieŻ moŻna dostać akademik?
ilonka19990
Posty: 4
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 13:30

Re: SGGW czy UW???

Post autor: ilonka19990 »

Mam pytanie. Chcę iść na jakieś dzienne studia państwowe na zarządzanie, najlepiej do Warszawy chociaż niekoniecznie. Zastanawiam się nad UW i SGGW. Co mi poradzicie? Mam na myśli to gdzie jest łatwiej bo nie należę raczej do kujonów". A może jakieś inne pomysły, UWM Olsztyn albo wydział zarządzania w Sopocie pomóżcie
ania0022
Posty: 35
Rejestracja: 31 maja 2010, o 11:27

Re: SGGW czy UW???

Post autor: ania0022 »

Nie wiem, czy wybrać SGGW czy UW. Chciałabym studiować biotechnologię.
Pytanie do studiujących tam: Ile mieliście w tamtym roku procent z bioli, chemii?:)
kiboko
Posty: 2
Rejestracja: 24 cze 2010, o 15:15

Re: SGGW czy UW???

Post autor: kiboko »

witam! czy jest ktoś z II stopnia biologii na sggw? w tym roku chciałabym się udać na studia II stopnia właśnie tam i interesują mnie pewne kwestie - najbardziej ten magiczny test jak on wygląda? widziałam przykładowe pyt na str lecz nie są one z biologii a innych kierunków czytałam że można je kupić na wydziale, ale może ktoś ma swoje lub w formie elektronicznej?
jestem bo biologii na UWM i zapewne będzie się program lekko różnił od Waszego z I stopnia, o niektóre przedmioty, np fakultety
jakieś opinie na temat tego kierunku i specjalizacji, mnie interesowałaby mikrobiologiczna.
hm. co będzie jeśli nie dostane się na wybraną przeze mnie spec? przerzucą mnie na inną czy od razu papa ]
czekam na odpowiedź, pozdrawiam!
kiboko
Posty: 2
Rejestracja: 24 cze 2010, o 15:15

Re: SGGW czy UW???

Post autor: kiboko »

zrezygnowałam z sggw a tu dziś dostałam maila że mnie przyjęli choć nie dokonałam nawet wpłaty na ich konto
volvox
Posty: 9
Rejestracja: 18 sty 2012, o 14:29

Re: SGGW czy UW???

Post autor: volvox »

A jak z biologią? UW czy SGGW?
nurega704
Posty: 1
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 13:47

Re: SGGW czy UW???

Post autor: nurega704 »

jako studentka drugiego (teraz juz trzeciego) roku na sggw szczerze uczelnie odradzam. z naprawde wielu powodów, a jednym z nich jest to ze z praktykami nie będzie łatwo po sggw (po drugim roku są). kto ciekaw więcej, zapraszam na priv.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości