Weterynaria wymarzonym kierunkiem... ale czy dla mnie?

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
slawo
Posty: 10
Rejestracja: 17 paź 2012, o 14:59

Re: Weterynaria wymarzonym kierunkiem... ale czy dla mnie?

Post autor: slawo »

Niestety pod podanym linkiem nie ma jednoznacznej odpowiedzi, czy rzeczywiście tak ma być od tego roku, czy na razie to tylko spekulacje. Wie ktoś coś więcej na ten temat?
Awatar użytkownika
talagia
Posty: 685
Rejestracja: 29 cze 2009, o 12:07

Re: Weterynaria wymarzonym kierunkiem... ale czy dla mnie?

Post autor: talagia »

slawo pisze:Niestety pod podanym linkiem nie ma jednoznacznej odpowiedzi, czy rzeczywiście tak ma być od tego roku, czy na razie to tylko spekulacje. Wie ktoś coś więcej na ten temat?
Podczas dni otwartych taką informacje przekazał nam dziekan naszego wydziału i miałyśmy o tym informować wszystkich zainteresowanych.
Na stronie nie ma żadnej informacji, że studia trwają 6 semestrów (wcześniej było zawsze takie info) ani o tym, że po 3 latach jest przeniesienie na studia stacjonarne. Głowy oczywiście sobie uciąć nie dam
slawo
Posty: 10
Rejestracja: 17 paź 2012, o 14:59

Re: Weterynaria wymarzonym kierunkiem... ale czy dla mnie?

Post autor: slawo »

Dzięki A nie wiesz nic o przedmiotach na poziomie podstawowym/rozszerzonym?
Awatar użytkownika
talagia
Posty: 685
Rejestracja: 29 cze 2009, o 12:07

Re: Weterynaria wymarzonym kierunkiem... ale czy dla mnie?

Post autor: talagia »

Nie mam pojęcia Ale pisanie matury rozszerzonej wydaje mi się najsensowniejszym rozwiązaniem. Ciężko uzbierać tych pkt z podstawy, a rozszerzenie daje realne szanse na dzienne studia, które nie mają wysokiego progu ostatnio!
slawo
Posty: 10
Rejestracja: 17 paź 2012, o 14:59

Re: Weterynaria wymarzonym kierunkiem... ale czy dla mnie?

Post autor: slawo »

Maturę piszę na dniach i już wybrałem - biologia rozszerzona i chemia podstawowa. Pytam tylko, czy rzeczywiście można startować na SGGW z przedmiotem na podstawie - widocznie tak. Jeśli się nie uda, to siedzę rok w domu i przygotowuję się do poprawy.
slawo
Posty: 10
Rejestracja: 17 paź 2012, o 14:59

Re: Weterynaria wymarzonym kierunkiem... ale czy dla mnie?

Post autor: slawo »

Także weterynaria w tym roku pogrzebana. W piątek mam jeszcze biologię, ale już wiem, że chemię napisałem fatalnie. Chyba za rok poprawię i będę próbował na stacjonarne na SGGW. Zainteresował mnie też kierunek stosowana psychologia zwierząt", ale nie wiem jednego - gdzie w praktyce można zdobyć pracę po takich studiach? Bo nie mogę znaleźć bardziej konkretnych informacji, niż potrzeba właśnie takich specjalistów. Wiem, że w Lublinie otworzyli coś takiego, ale ja jednak skupiam się na Warszawie. Wie ktoś więcej na ten temat? Interesuje mnie ta szkoła:

Kod: Zaznacz cały

psychologia-zwierzat.pl/studia
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości