Dziecko a studia

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
aga3005
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2013, o 13:06

Dziecko a studia

Post autor: aga3005 »

Jak w tytule wątku, mam pewien dylemat. Marzę o medycynie, lecz jest mały szczegół, który może o wszystkim zadecydować. Piszę teraz maturę, którą jeśli będę chciała pójść na lekarski będę musiała poprawić i nie byłoby w tym nic szczególnego gdyby nie to, że mam aktualnie małą córeczkę. Jeśli bym za rok się dostała to mała byłaby przez mój pierwszy rok u dziadków, żebym jakoś się wgryzła w studiowanie, potem będzie z nami, jej tata by się nią dużo zajmował bo będzie na ostatnim roku, więc będzie miał mniej zajęć. Tylko pytanie do aktualnych i byłych studentów, czy to w ogóle wypali? bo wiadomo medycyna to masa nauki, więc nie wiem czy da się to pogodzić, czy jest w ogóle sens żebym poprawiała maturę i starała się dostać? Znacie takie przypadki?
Ostatnio zmieniony 16 maja 2013, o 19:02 przez Batha, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Tytuł tematu powinien dzwieciedlać problem.
Awatar użytkownika
Jaenelle
Posty: 142
Rejestracja: 24 maja 2011, o 16:01

Re: Dziecko a studia

Post autor: Jaenelle »

Próbuj. Znam parę której na bodajże 2 roku urodziły się bliźniaki a 3 dziecko na 6 roku Oboje teraz sprawnie funkcjonują jako lekarze. Tylko bardzo dużo pomogli im rodzice.
halidor
Posty: 1519
Rejestracja: 17 lip 2012, o 10:54

Re: Dziecko a studia

Post autor: halidor »

mam to samo zdanie, dziecko nie jest przeszkodą, warto
BubuMale
Posty: 254
Rejestracja: 26 lip 2012, o 13:50

Re: Dziecko a studia

Post autor: BubuMale »

W Lublinie jest dziewczyna ktora urodzila dziecko w kwietniu i nadal studiuje i daje sobie rade
Awatar użytkownika
Bibii
Posty: 30
Rejestracja: 20 lip 2010, o 13:49

Re: Dziecko a studia

Post autor: Bibii »

Ja w grupie mam koleżankę która ma 2 letniego synka zaznaczam że jesteśmy na I roku i jakoś radę daje dzidziuś może rzeczywiście trochę utrudniać naukę, ale jeżeli tylko masz możliwość żeby ktoś się nim raz na jakiś czas zajął to ja nie widzę przeszkód
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 62 gości