rekrutacja stacjonarne/niestacjonarne

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
lolitka
Posty: 44
Rejestracja: 4 sie 2012, o 16:52

rekrutacja stacjonarne/niestacjonarne

Post autor: lolitka »

Hej)

mam pytanie (może ktoś z Was się orientuje): jak to jest z rekrutacją na lekarski we Wrocławiu? Załóżmy, że s wypadku gdyby nie wyszły ze studiami stacjonarnymi, ktoś ma możliwość finansową wybrania trybu niestacjonarnego. Jest wtedy jakaś opcja w czasie rekrutacji, aby zaznaczyć że przede wszystkim chcę się na stacjonarne, a w ostatniej liście się nie załapię to automatycznie żeby przerzuciło na niestacjonarne?

czy jeśli np. po drugiej liście nie będę przyjęta na stacjonarne, ale będę na liście dla niestacjonarnych, to muszę zanieść papiery na ten niestacjonarny i potem jeśli by się okazało, że w jakieś ostatniej liście jednak się załapię na dzienne to muszę lecieć je odebrać z niestacjonarnych i zanosić na stacjonarne? wie ktoś jak to działa?:)

I tak pewnie nie uda mi się uzbierać do tego czasu tych 30tys. na jeden rok (zakładając, że udałoby się potem poprawić mature i dokończyć studia już bezpłatnie), ale zawsze warto wiedzieć)
lolitka
Posty: 44
Rejestracja: 4 sie 2012, o 16:52

Re: rekrutacja stacjonarne/niestacjonarne

Post autor: lolitka »

nikt nie wie?:(
halidor
Posty: 1519
Rejestracja: 17 lip 2012, o 10:54

Re: rekrutacja stacjonarne/niestacjonarne

Post autor: halidor »

1.najpierw rejestrujesz sie na stacj.
2. potem rejestr sie na niestac.
gdy zapiszesz sie na niestacjo a progi sie obniza do poziomu stacjo to sami cieprzesuna na stacjo
BiałaNoc
Posty: 161
Rejestracja: 10 maja 2011, o 20:06

Re: rekrutacja stacjonarne/niestacjonarne

Post autor: BiałaNoc »

halidor, gdzie składasz?
risotto
Posty: 112
Rejestracja: 10 kwie 2012, o 08:43

Re: rekrutacja stacjonarne/niestacjonarne

Post autor: risotto »

halidor mam nadzieję że się dostaniesz na WUM nie chciałbym z tobą studiować w jednym mieście a tak serio to powodzenia wam wszystkim
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 8 gości