odwołanie/przenosiny

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
oto ona
Posty: 7
Rejestracja: 13 gru 2012, o 15:04

odwołanie/przenosiny

Post autor: oto ona »

W tym roku chcę się dostać na lekarski najlepiej do Gdańska ze względu na moje miejsce zamieszkania i wydatki z tym związane. Oczywiście nie ma jeszcze wyników matur, ale myślę, że trochę zawaliłam chemię i łatwiej dostanę się mimo wszystko do Warszawy, bo tam brana jest jeszcze matematyka, którą lepiej napisałam. Czy można w jakiś sposób odwoływać się w Gdańsku jeśli zabraknie mi punktów lub czy można przenieść się potem z Warszawy do Gdańska? Czy ktoś już próbował się przenosić lub pisać odwołanie i jak to wyglądało?
Będę wdzięczna za każdą odpowiedź
Slowik
Posty: 133
Rejestracja: 9 sie 2012, o 20:48

Re: odwołanie/przenosiny

Post autor: Slowik »

Nie sądzę, żeby odwołanie coś dało. Po prostu popraw maturę z chemii w przyszłym roku i już.
Xtreme
Posty: 3
Rejestracja: 25 maja 2013, o 23:30

Re: odwołanie/przenosiny

Post autor: Xtreme »

Szukam osoby której udało się przenieść na GUMED z innej uczelni. Mam pytanie dotyczące odrabiania różnic programowych, proszę o pomoc)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości