Poprawa matury

Dodatkowe materiały przygotowujące do nauki celem poprawy matury z biologii. Pomoc w zrozumieniu zagadnień biologicznych.
aniulka019
Posty: 77
Rejestracja: 2 lut 2013, o 12:50

Poprawa matury

Post autor: aniulka019 »

Hej

W tym roku poprawiałam maturę rozszerzoną z matematyki, chemii i biologii. Myślę, że pierwsze dwa udało mi się poprawić, biologii raczej nie. Wiem, że aneks do świadectwa dostanę tylko z poprawionymi wynikami. Czy jest jakaś możliwość sprawdzenia ile miałam punktów/procent z matury której NIE poprawiłam? Zastanawiam się nad tym sprawdzaniem wyników on-line, ale z tego co mówią znajomi tam też pokazuje tylko lepszy wynik. Wiecie coś na ten temat? Przyznam, że jest to raczej moja czysta ciekawość )
anusia1994
Posty: 329
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 16:17

Re: Poprawa matury

Post autor: anusia1994 »

A jak myślisz na ile ci sie udało poprawic? Bo ja też zamierzam w tym roku poprawiać zwłaszcza chemię i chciałabym wiedzieć czy warto poprawiać. Chodzisz gdzieś na studia, czy poprawiałas mature siedząc w domu?

aniulka019
Posty: 77
Rejestracja: 2 lut 2013, o 12:50

Re: Poprawa matury

Post autor: aniulka019 »

Mam nadzieje ze jakies 20% i chemia i matma. Studiuje Biotechnologie medyczna. Czy warto? Mysle, ze probowac zawsze warto, ale wymaga to duzo samozaparcia i systematycznosci (czego mi troche brakowalo P )

anusia1994
Posty: 329
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 16:17

Re: Poprawa matury

Post autor: anusia1994 »

Bo ja będę chciała poprawiać biologię i chemię i może jeszcze fizyke i zastanawiam sie czy lepiej chodzić jeszcze rok do szkoły czy pójść na studia ale z tego co widzę to na studiach też się można bardzo dobrze przygotować )

aniulka019
Posty: 77
Rejestracja: 2 lut 2013, o 12:50

Re: Poprawa matury

Post autor: aniulka019 »

Poczekaj na wyniki, dopiero bedziesz sie zastanawiac. Ja jestem zwolnennikiem robienia czegos, ale naprawde ani nie jest ani nie bylo latwo. Myslalam ze przejde przez ten rok z palcem w nosie, a tu zaskoczenie bo MNÓSTWO nauki. Byly nieprzespane noce i wstawanie o 5 zeby robic arkusze na korki. Czy bylo warto? Zobaczymy co powiedza egzaminatorzy i CKE, bo w tamtym roku mnie bardzo zaskoczyli P

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości