I co takiego było na Chemii 2013? Wrażenia po

Przygotowanie do matury z chemii, rozwiązywanie zadań, pomoc w zrozumieniu reakcji chemicznych, arkusze maturalne z chemii
Awatar użytkownika
Giardia Lamblia
Posty: 3156
Rejestracja: 26 cze 2012, o 20:19

Re: I co takiego było na Chemii 2013? Wrażenia po

Post autor: Giardia Lamblia »

Też to niestety wpisałem, akurat tego typu zadania zawsze pomijałem, bo przecież coś takiego się nie pojawi".

Z definicji kwasem Arrheniusa jest związek, który po wprowadzeniu do wody zwiększa stężenie jonów H3O+ (czyli dysocjuje z odszczepieniem protonu).

Sam jon hydroniowy więc odpada.
Awatar użytkownika
egocentryk
Posty: 192
Rejestracja: 20 mar 2013, o 15:24

Re: I co takiego było na Chemii 2013? Wrażenia po

Post autor: egocentryk »

Czy ktoś wie kiedy cke może opublikować ich klucze? Albo czy ktoś ma już do nich dostęp ? jesli tak to proszę: [at].pl bardzo mi na tym zależy. Klucze muszą już być bo nauczyciele z mojej szkoły już sprawdzali matury, jedyne co wiem to, że z biol klucz był niefajny-dużo czepiania się, a z chem.-dziwny.
Awatar użytkownika
KatarzynaZSDM
Posty: 644
Rejestracja: 11 kwie 2013, o 12:52

Re: I co takiego było na Chemii 2013? Wrażenia po

Post autor: KatarzynaZSDM »

egocentryk pisze:jedyne co wiem to, że z biol klucz był niefajny-dużo czepiania się, a z chem.-dziwny.
No, nie brzmi to optymistycznie.

ind
Posty: 67
Rejestracja: 13 maja 2013, o 15:14

Re: I co takiego było na Chemii 2013? Wrażenia po

Post autor: ind »

egocentryk, w sieci nie znajdziesz żadnego oficjalnego klucza cke i nigdy go nie będzie. Wszystkie klucze, które są i będą dostępne to klucze układane przez nauczycieli/studentów. Nie są one złe (raczej.) aczkolwiek nie są pełne, bo niejednokrotnie w pytaniu uwzględnianych jest kilka poprawnych odp.

i nie ma co histeryzować, że klucz był taki czy owaki. Jak się napisało zgodnie z tym co podają podręczniki, to na pewno uznają. A jak się nakombinowało, to nie ma co zganiać na klucz .
Awatar użytkownika
Pani_M
Posty: 418
Rejestracja: 9 lip 2010, o 11:58

Re: I co takiego było na Chemii 2013? Wrażenia po

Post autor: Pani_M »

Chciałam wam tylko napisać , bo rozmawialam z moja panią od bio i powiedziała ze klucz jest okropny, ze trzeba bylo miec duzo szczescia, ze dobre odpowiedzi, chociaz sa dobre nie sa uznawane, nie da sie wykłócic i stwierdzila ze to ostantni rok ktorym sprawdza mature bo to jest szalenstwo.
Awatar użytkownika
gej
Posty: 178
Rejestracja: 9 sie 2012, o 13:30

Re: I co takiego było na Chemii 2013? Wrażenia po

Post autor: gej »

A znasz może jakieś szczegóły?
skface
Posty: 983
Rejestracja: 10 cze 2011, o 22:15

Re: I co takiego było na Chemii 2013? Wrażenia po

Post autor: skface »

ze dobre odpowiedzi, chociaz sa dobre nie sa uznawane
Bez przesady, czymś takim mogliby sami sobie zaszkodzić.
młody technik
Posty: 625
Rejestracja: 11 kwie 2012, o 18:21

Re: I co takiego było na Chemii 2013? Wrażenia po

Post autor: młody technik »

Jak wynik będzie poniżej oczekiwań to nie ma, że się nie da wykłócić tylko jadę się odwoływać.
absolutnieabsurdalna
Posty: 107
Rejestracja: 5 mar 2011, o 13:24

Re: I co takiego było na Chemii 2013? Wrażenia po

Post autor: absolutnieabsurdalna »

jakas znowu Pani biolog sprawdzajaca prace powiedziała mojej mamie że na korzysc ucznia jest klucz. To juz sama nie wiem .
Awatar użytkownika
gej
Posty: 178
Rejestracja: 9 sie 2012, o 13:30

Re: I co takiego było na Chemii 2013? Wrażenia po

Post autor: gej »

bez jaj, chemia to chemia- jest dobrze, albo jest źle, oprócz max. 4 zadań nie ma dyskusji
tomituniepasuje
Posty: 51
Rejestracja: 18 maja 2013, o 14:20

Re: I co takiego było na Chemii 2013? Wrażenia po

Post autor: tomituniepasuje »

jaki byl klucz to sie okaze 28, nie ma co srac teraz pod siebie, ze cos nie tak, cieszcie sie wakacjami, a nie martwcie na zapas

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość