Biologia vs chemia biologiczna

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
bedroom-bar
Posty: 97
Rejestracja: 11 lip 2007, o 09:04

Biologia vs chemia biologiczna

Post autor: bedroom-bar »

Kochani czy ktos by mnie mógł uświadomiść co jest grane. Dostałam sięchyba na oba kierunki na UWr jak pisze w temacie, ale czego tu być pewnym? czy to możliwe żeby oni przyjeli AŻ tyle ludzi, wiadomo ze połowa to odleci na inne kierunki albo po prostu zrezygnuje ale cos mi tu smierdzi limit miejsc na chemii bio. =90 a zakwalifikowali 180 to samo na biolii limit 150 a oni maja kolo 400 osób. to co teraz kto pierwszy ten lepszy ?

A propo kto mi powie o minusach i plusach tych kierunków na UWr?
Karol
Posty: 65
Rejestracja: 1 sie 2006, o 16:14

Re: Biologia vs chemia biologiczna

Post autor: Karol »

Dostalas sie do kolejnego etapu rekrutacji ( wiem bo tez startuje na Uwr biologia ). Teraz trzeba nadsylac dokumenty, a oni sposrod tych co nadeslali wybiora kandydatow z najwyzszymi wynikami, wedlug ilosci jaka ustanowili na pocztku rekrutacji. Tak przynajmniej z biologii nie wiem jak z tej chemii.
bedroom-bar
Posty: 97
Rejestracja: 11 lip 2007, o 09:04

Re: Biologia vs chemia biologiczna

Post autor: bedroom-bar »

i sie zdenerwowałam, bo nie dość ze nie dostalam sie na wymarzony, to jeszcze nie wiadomo czy na awaryjne mnie przyjmą, nie no licze na ta chemie biologiczną 45 osob musi jakoś odpaść
planula

Re: Biologia vs chemia biologiczna

Post autor: planula »

hmmto na Uwr jest iles etapow.no ladnie a ja myslalam ze sie juz dostalam ale tak to jest nie doczytac do konca:P:P tez startuje na Uwr na ta chemie biol.Ile masz punktow jesli mozna wiedziec?] ja mam 110
bedroom-bar
Posty: 97
Rejestracja: 11 lip 2007, o 09:04

Re: Biologia vs chemia biologiczna

Post autor: bedroom-bar »

Ja tez na chemie biologiczną, mam 105 Kurcze ponoć tam połowa sie wykrusza więc przyjma wszystkich co sie zakwalifikowali. Ale nadal nie ma pewności :0 dzis wyniki ciekawe co to bedzie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości