[Link] Medycyna - progi punktowe 2007

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
pure morning
Posty: 120
Rejestracja: 12 lut 2007, o 21:49

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: pure morning »

eeee oni chyba dalej się bawią, bo na wojskowy przyjęli więcej osób niż próg przewiduje (mają 90 miejsc), a na lekarskim nie ma wcale nowej listy, czy może rekrutacja się zakończyła, nikt nie raczył tego napisać
ollciaq
Posty: 282
Rejestracja: 5 lip 2007, o 19:13

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: ollciaq »

ale w kulki leca / a słyszałaś pure morning o tym ze Ci co dostali sie na stomatologie do Poznania musza pisac test kwalifikacyjny z j. obcego :Oltlol D
lanfear
Posty: 17
Rejestracja: 9 lip 2007, o 13:26

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: lanfear »

W Łodzi jest już nowa lista na lekarski,próg 225 (217 osób)
Nadal są osoby na kilku uczelniach.
Limity miejsc są takie same ,tylko lista przyjętych jest większa ,ponieważ zakładają rezygnację części osób ,które dostały się w kilku miejscach.
Demilich
Posty: 53
Rejestracja: 19 lip 2007, o 17:03

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: Demilich »

kiedy będzie lista na ŚLAMIE miałąbyć dzisiaj a jej dalej nie m:/
ollciaq
Posty: 282
Rejestracja: 5 lip 2007, o 19:13

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: ollciaq »

może być jutro albo dzisiaj, bardzo późno wieczorem. W końcu chyba do dzisiaj trzeba było składać dokumenty do godz 14 ]
pure morning
Posty: 120
Rejestracja: 12 lut 2007, o 21:49

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: pure morning »

no wiesz olciaq test kwalifikacyjny to podstawa, moim skromnym zdaniem powinni jeszcze wprowadzić jakiś test z historii sztuki, albo z wosu

a co do Łodzi to robią ładne przekręty na kierunku lekarskimn atej wcześniejszej wg punktów byłam na rezerwowej 36, a teraz jestem 80któraś i to nie tylko z moich obliczeń tak wynika znajomi tez to przeliczali, ciekawe skąd nagle przedemną 50 osób wyrosło?
Ms.Smith
Posty: 34
Rejestracja: 21 cze 2007, o 08:35

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: Ms.Smith »

To ja już nic nie rozumiem Ta lista w Łodzi to jest 3 lista? To dlaczego próg na lekarskim jest taki sam jak na drugiej To jest lista ostateczna A kiedy będzie następna?
ollciaq
Posty: 282
Rejestracja: 5 lip 2007, o 19:13

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: ollciaq »

no jasne i test na sprawność fizyczną
Imperfana
Posty: 225
Rejestracja: 9 lip 2007, o 18:23

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: Imperfana »

Heh, wychodzi na to, że w Łodzi obiboki na drugą listę wgarnęli więcej ludzi żeby móc załatwić dajmy na to dwie listy za jednym zamachem. Zamiast pitwać po 10 osób z rezerwy, na stomę wgarnęli 20 więcej niż limit przewidywał, (na lek też jakoś więcej) zrobili wśród nich porządek, a teraz wrócili do limitu pierwotnego- to jest do 60 miejsc. Gdyby utrzymali 80, byłabym na liście, a tak 20 na rezerwie i szans jakoś już dla siebie nie widzę. Stąd bajzel. Mamy prawo czuć się oszukani. Tylko że możemy sobie to prawo wsadzić w du P.
ollciaq
Posty: 282
Rejestracja: 5 lip 2007, o 19:13

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: ollciaq »

narazie widzę Łódź zbiera same negatywne opinie oryginalna pani z biura rekrutacyjnego która lubi wspierać ludzi na swój równie oryginalny sposob i bałagan w rekrutacji D
no no
pure morning
Posty: 120
Rejestracja: 12 lut 2007, o 21:49

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: pure morning »

z tymi limitami to mogę jakoś przezyć, ale na 2 liście byłam na ławce rezerwowej 38, a teraz jestem 90któraś, to co skąd wzięły się te osoby przedemną same przekręty nienawidze ich nie nawidzę, ciekawe czy spadnie choć trochę stoma w lublinie, ciągle modlę się żeby próg w szczecinie spadł do 217
Imperfana
Posty: 225
Rejestracja: 9 lip 2007, o 18:23

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: Imperfana »

No mówię, jeśli dajmy na to na liście rezerwowej byłaś 80, bo przyjmowali 220 osób, to teraz jeśli przyjmują 200, na liście będziesz 100.
Oszukaństwo z tymi powiększonymi liczbami miejsc. I robienie niepotrzebnych nadziei.
ollciaq
Posty: 282
Rejestracja: 5 lip 2007, o 19:13

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: ollciaq »

no . ja mysle ze powinno spasc do max 215 pkt ] moja kolezanka jest w podobnej sytuacji . narazie nikt z mojej klasy procz mnie nie dostal sie medycyne. W ogole co się w tym roku dzieje z tymi progami to szok :O!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości