Gdzie na biotechnologię?:)

Opinie o uczelniach o kierunku biotechnologii. Dyskusje na temat etyki w zawodzie oraz pomoc w wyborze kierunku zawodowego. Wykaz publikacji niezbędnych do nauki biotechnologii.
caroline94
Posty: 1
Rejestracja: 26 maja 2013, o 23:37

Gdzie na biotechnologię?:)

Post autor: caroline94 »

Zarejestrowałam się na CM w Bydgoszczy, Uniwerytecie w Toruniu i UM w Łodzi. Wiecie może coś na temat tych uczelni? Trzymają one poziom?:)
Pozdrawiam.
medyk90
Posty: 25
Rejestracja: 20 mar 2012, o 19:13

Re: Gdzie na biotechnologię?:)

Post autor: medyk90 »

Cześć. Na wstępie zaznaczę, że wielka szkoda, że w tym dziale panuje marazm. -)

Ja też jestem zainteresowany tym kierunkiem. Na razie zarejestrowałem się w Lublinie, na Uniwersytecie Przyrodniczym. Mam w planach jeszcze rejestrację właśnie w Bydgoszczy, a także w Olsztynie i od biedy nędzy w Zielonej Górze -ale to jest ostatnia opcja naprawdę w akcie desperacji.

Na temat prestiżu danych uczelni to niewiele wiem, sam bym się czegoś chętnie dowiedział na ten temat, oraz na temat miast. Także, jak ktoś coś wie, proszę pisać.
Trzyszcz
Posty: 886
Rejestracja: 2 sie 2011, o 11:33

Re: Gdzie na biotechnologię?:)

Post autor: Trzyszcz »

medyk90 pisze:Na wstępie zaznaczę, że wielka szkoda, że w tym dziale panuje marazm. -)
Coś tam można znaleźć w innych działach o niej. Ale generalnie nic dobrego
ind
Posty: 67
Rejestracja: 13 maja 2013, o 15:14

Re: Gdzie na biotechnologię?:)

Post autor: ind »

Niestety w sieci naprawdę ciężko się konkretów doszukać, jeśli chodzi o biotechnologie i wszystko z jej studiowaniem związane. Ja złoże na UW, choć myślałam też nad UJ, jednak tam podobno progi są nieziemsko wysokie
paulus2604
Posty: 2
Rejestracja: 30 maja 2012, o 09:13

Re: Gdzie na biotechnologię?:)

Post autor: paulus2604 »

Ja również zarejestrowałam się na UP w Lublinie na biotechnologię i biologię.
Sam Lublin według mnie jest taki sobie, ale wiadomo to nie Kraków czy Poznań, nie ma takiego szału. Na UP mam koleżankę, co prawda na innym kierunku, ale chwali sobie uczelnię i potwierdza pewną teorię, że nie trzeba za bardzo się wysilać, studiowanie jest bardzo przyjemne.
Najbardziej jednak chciałabym iść na Wydział Biologii UW. Przez semestr byłam na Wydziale Fizyki, ale szybko zrozumiałam, że to nie miejsce dla mnie, za dużo fizyki (w programie studiów było to nieco inaczej przedstawione).
Orientuje się może ktoś czy ostatni próg na UW na biotechnologię był naprawdę aż taki niski jak podają na oficjalnej stronie? Do tej pory zastanawiam się o co w nim chodzi.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości