ŚUM - rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
________

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: ________ »

miki3_12 pisze:
sylwia1508 pisze:
miki3_12 pisze:wie ktos moze, czy jest mozliwosc przepisania sie po roku farmy na medycyne? ale nie od pocztku, tylko od razu na 2 rok medycyny?
haha nie, co ty:) nawet durnej biofizyki z farmacji na lekarskim Ci nie przepisza.

a co to takie śmieszne? -.-
jak Cie to tak bardzo rozsmieszylo, to nie musialas mi odpowiadac, trzeba bylo po prostu sie posmiac.
No wiesz głupie pytanie, głupia odpowiedz. Sluchaj farmacja a lekarski to sa dwa zupelnie rozne kierunki, na ktorych realizowane sa rozne przedmioty, ktore sie nie pokrywaja, nie wiem czy farmacja ma wogole np anatomie - niech ktos z farmacji sie wypowie, a ten przedmiot jest zawsze na pierwszym roku lekarskiego. Bardzo smieszne, bo bardzo mnie bawia mnie tacy kombinatorzy.

roksanaw
Posty: 21
Rejestracja: 7 maja 2013, o 22:36

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: roksanaw »

Farmacja ma anatomię, ale tak można by rzec na żenującym poziomie d. A jest szansa przepisania chemii po analityce? Bo na Iroku miałam nieorganiczną, organiczną i analityczną i tak sie zastanawiam czy jest szansa chociaż to pominąc
szska
Posty: 505
Rejestracja: 6 mar 2011, o 09:22

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: szska »

Zależy od uczelni, jedna przepisze inna nie, podobno na śląskim nie piszepisują nic. Wiem natomiast że w Bydgoszczy dosyć lajtowo z przepisywaniem ocen z przedmiotów, ale wiadomo- nie z wszystkich.
________

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: ________ »

W Lublinie po dwoch latach analityki kolesiowi nie przepisali chemi. Tak jak wyzej - zalezy od uczelni. Ale takie pierdoły socjologia, informatyka, W-F przepisuja.

Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Izuzet »

W Zabrzu informatyki nie przepiszą = prowadzi Katedra Biofizyki
esdream
Posty: 365
Rejestracja: 21 lip 2012, o 15:32

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: esdream »

Przepisuja szkolenie BHP, a i to nie wszedzie

zetuzetia
Posty: 341
Rejestracja: 30 wrz 2011, o 20:23

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: zetuzetia »

Izuzet pisze:W Zabrzu informatyki nie przepiszą = prowadzi Katedra Biofizyki
Jak nie przepiszą, jak przepiszą ]
Tak samo, jak przepisują biostatystykę

Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Izuzet »

zetuzetia, w mojej grupie Maciejowi nie przepisał facet z UJotu. Może coś mu w kierunku nie pasowało, kto tam wie o co im chodzi.
lokon
Posty: 11
Rejestracja: 8 maja 2013, o 16:16

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: lokon »

sylwia1508 pisze:
No wiesz głupie pytanie, głupia odpowiedz. Sluchaj farmacja a lekarski to sa dwa zupelnie rozne kierunki, na ktorych realizowane sa rozne przedmioty, ktore sie nie pokrywaja, nie wiem czy farmacja ma wogole np anatomie - niech ktos z farmacji sie wypowie, a ten przedmiot jest zawsze na pierwszym roku lekarskiego. Bardzo smieszne, bo bardzo mnie bawia mnie tacy kombinatorzy.
Mnie z kolei bawią tacy nadgorliwcy, którzy mając zaliczone nawet jakieś pierdoły jak wf, bhp, informatykę i tak dalej, nawet nie próbują zapytać o to czy by im ich nie przepisano i chodzą na to jeszcze raz. Prawdą jest że farma i lek to zupełnie inne kierunki i przedmiotów tak zwanych kierunkowych nie przepiszą, ale zapytać zawsze można. I uwaga, w Zabrzu byłem świadkiem jak dziewczyna z Krakowa miała przepisaną biofizykę i to nie z leku w Krakowie tylko z jakiegoś kierunku na UJocie. Nawet sam guru biofizyki z Zabrza się na to zgodził więc próbować zawsze można. Kombinowaniem tego nie nazwę.
Awatar użytkownika
iglo
Posty: 397
Rejestracja: 8 maja 2012, o 15:26

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: iglo »

Farmacja ma anatomię, ale bardzo okrojoną. Jest tylko pół roku i to na zaliczenie więc nawet nie ma się co pytać o przepisanie
Wiem np że we Wrocławiu przy przenosinach z farmacji na lekarski przepisują biologię, doraźną pomoc medyczną i chyba jeszcze mikrobiologię Na ŚUM może też te przedmioty przepiszą
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Izuzet »

lokon, przepisali jej biofizykę Na pewno jest w tej chwili najszczęśliwszą studentką roku I
lokon
Posty: 11
Rejestracja: 8 maja 2013, o 16:16

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: lokon »

Izuzet, też byłem zdziwiony. Ale widać Kulfon czasem przejawia ludzkie odruchu. Szkoda tylko, że tak rzadko
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Izuzet »

Ciesz się, że nie trzeba budować modelu cyklotronu na egzaminie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 11 gości