książka w gimnazjum do nauki na lekarza

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
alice23452
Posty: 8
Rejestracja: 21 mar 2013, o 18:01

Re: książka w gimnazjum do nauki na lekarza

Post autor: alice23452 »

a co sądzicie o książce Co dr house wie o medycynie (wiem pewnie teraz większość myśli sobie że najpierw mówiłam o książkach medycznych do nauki a teraz podałam jakąś książkę dla wielbicieli filmów dr house) szczerzę mówić z tego powodu kupiłam ją z 4 lata temu ale nie wiem dlaczego nie przeczytałam jej chyba dlatego że dużo ludzi mi nagadało że czytam głupoty i że nic z tego nie jest prawdą. Ostatnio znalazłam tą książkę i przeczytałam opis że ten autor pisał na podstawie filmu co jest w tym filmie prawdziwego a co nie i daje cytaty wielkich naukowców.To teraz czekam na waszą odpowiedz jest to godna poświęcenia książka czy raczej nic z tego nie wyniosę.
Awatar użytkownika
liath
Posty: 394
Rejestracja: 29 gru 2011, o 21:15

Re: książka w gimnazjum do nauki na lekarza

Post autor: liath »

Ja mogę polecić Campbella. Tania ksiązka to to nie jest, ale jest napisana bardzo przejrzyście, zrozumiale i potrafi zaciekawić. ) Ano i ilustracje są mega, mam tą książkę od kilku miesięcy i nie żałuję. P

alice23452
Posty: 8
Rejestracja: 21 mar 2013, o 18:01

Re: książka w gimnazjum do nauki na lekarza

Post autor: alice23452 »

wielkie dzięki ]
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości