z niestacjonarnych na niestacjonarne

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
gienek15
Posty: 3
Rejestracja: 2 lip 2007, o 12:36

z niestacjonarnych na niestacjonarne

Post autor: gienek15 »

Czy jeżeli poszedłbym na kierunek lekarski lecz na studia wieczorowe to czy możliwe jest przeniesienie się po pewnym czasie na studia lekarskie tylko dzienne
Ostatnio zmieniony 12 cze 2008, o 15:32 przez gienek15, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Savok
Posty: 2903
Rejestracja: 15 gru 2006, o 21:46

Re: z niestacjonarnych na niestacjonarne

Post autor: Savok »

Tak, jesli masz odpowiednio wysoka srednia.
gienek15
Posty: 3
Rejestracja: 2 lip 2007, o 12:36

Re: z niestacjonarnych na niestacjonarne

Post autor: gienek15 »

a jest ona jakoś określona czy musi ona być jedną z najwyższych w całej grupie?
Awatar użytkownika
Savok
Posty: 2903
Rejestracja: 15 gru 2006, o 21:46

Re: z niestacjonarnych na niestacjonarne

Post autor: Savok »

chyba powyzej 4,0 moze 4,5 nie wiem dokladnie.
Maturzystka
Posty: 46
Rejestracja: 1 lip 2007, o 23:18

Re: z niestacjonarnych na niestacjonarne

Post autor: Maturzystka »

Gienek15 jest to możliwe,aczkolwiek moja siostra musiała poprawiać wyniki matur i mieć odpowiednio wysoką średnią na studiach(przynajmniej wiem,że napewno tak jest na UM w Łodzi).
Kajkosz
Posty: 45
Rejestracja: 5 lip 2007, o 14:49

Re: z niestacjonarnych na niestacjonarne

Post autor: Kajkosz »

Z tego co ja wiem, to na AM we Wrocławiu przenosić się z niestacjonarnych (gdziekolwiek) na stacjonarne (we Wrocławiu) nie można.
Awatar użytkownika
Savok
Posty: 2903
Rejestracja: 15 gru 2006, o 21:46

Re: z niestacjonarnych na niestacjonarne

Post autor: Savok »

W gadnku mozna i nie jest to takie rzadkie. posrod tych, co maja odpowiednia srednia, to juz nie jest takie latwe do zdobycia.
gienek15
Posty: 3
Rejestracja: 2 lip 2007, o 12:36

Re: z niestacjonarnych na niestacjonarne

Post autor: gienek15 »

a czy orientuje sie ktoś czy możne się przenieść w lublinie
Czarna_Mamba
Posty: 6
Rejestracja: 24 lip 2007, o 09:09

Re: z niestacjonarnych na niestacjonarne

Post autor: Czarna_Mamba »

Jednak chyba lepszym rozwiązaniem jest przeczekanie rok i poprawa matury. Rozumiem rozgoryczenie kiedy ktoś sie nie dostaje. Natychmiast myśli się wtedy o studiach wieczorowych. Jednak koszt ich jest tak wysoki że strach pomyśleć co się stanie kiedy nie uda ci się przenieść i nie masz kasy. Bardzo trudno jest poprawić maturę i jednocześnie uczyć się anatomii etc. Dlatego radze przeczekać. Studia wieczorowe to pułapka jeśli nie masz wystarczająco dużej sumy. Zastanów się dobrze zanim podejmiesz decyzję i narazisz rodziców na taki koszt. nie znam nikogo komu udało by się przenieść w tym roku.

W tym roku u nas ostatnie koło z anatki wypadło w dzień matury z fizyki. wiele osób nie zostało przez to dopuszczonych do egzaminu i teraz nie dość że nie poprawili matury to jeszcze proszą się o dopuszczenie zamiast odpoczywać w wakacje.
pozdrawiam.
iska214 wam
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2007, o 12:21

Re: z niestacjonarnych na niestacjonarne

Post autor: iska214 wam »

z tego co wiem przeniesienie mozliwe jest tylko przez ponowna rekrutacja na wiekszosci uczelni sama sie nad tym zastanawiałam i pytałam troszke w Łodzi Katowicach Krakowie tylko ponowna rekrutacja na 100%
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości