Wspólna nauka do matury 2014 na forum.biolog.pl

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
MrsCytoplazma
Posty: 319
Rejestracja: 6 paź 2011, o 20:08

Re: Wspólna nauka do matury 2014 na forum.biolog.pl

Post autor: MrsCytoplazma »

Są tu osoby, które będą chciały poprawić tegoroczną maturkę KURDE, ja jak sobie pomyśle o tym jak chemia była banalna teraz i jakie kosmicznie głupie błędy zrobiłam to mnie ściska w sercu w 2014 obstawiam coś pokroju 2012 HEHESZKI.
Awatar użytkownika
skouo
Posty: 162
Rejestracja: 20 lis 2012, o 15:12

Re: Wspólna nauka do matury 2014 na forum.biolog.pl

Post autor: skouo »

Hm, wypada na to, że tak będzie
promyczek14175
Posty: 1524
Rejestracja: 5 cze 2012, o 10:47

Re: Wspólna nauka do matury 2014 na forum.biolog.pl

Post autor: promyczek14175 »

Ja poprawiam pisałam I raz w 2012, w tym nie
Awatar użytkownika
Edenista
Posty: 270
Rejestracja: 22 sty 2013, o 20:07

Re: Wspólna nauka do matury 2014 na forum.biolog.pl

Post autor: Edenista »

Znając życie to też będę poprawiał
annusza
Posty: 481
Rejestracja: 17 mar 2012, o 10:29

Re: Wspólna nauka do matury 2014 na forum.biolog.pl

Post autor: annusza »

Czy ktoś posiada ten zbiór lub słyszał jakieś opinie?
1.jpg
Jannx
Posty: 368
Rejestracja: 12 sty 2011, o 16:15

Re: Wspólna nauka do matury 2014 na forum.biolog.pl

Post autor: Jannx »

mam go jeszcze po siostrze. Masz tam opis doświadczenia i do każdego kare pracy na której formułuje się hipotezy, konstrukcje wykresów i takie tam. No i jeszcze klucz odpowiedzi jest. Na razie mi się jeszcze ten zbiór nie przydał szczerze mówiąc. Każde doświadczenie raczej trzeba przeprowadzić żeby wypełnić kartę. A są np. takie z użyciem serca świni, czasem są potrzebne odczynniki chemiczne, mikroskop. Ogólnie ciężko by było niektóre przeprowadzić w domu. Więc jeśli się nie chcesz bawić w robienie doświadczeń to chyba lepiej odpuścić sobie zakup. Ale mogę podrzucić przykładowy skan jeśli będziesz chciała
annusza
Posty: 481
Rejestracja: 17 mar 2012, o 10:29

Re: Wspólna nauka do matury 2014 na forum.biolog.pl

Post autor: annusza »

Czyli to nie są zadania doświadczalne typu maturalnego, gdzie opisane jest doświadczenie i trzeba napisać hipotezę/wniosek/problem/wskazać próbę kontrolną i badawczą itp A już myślałam, że fajnie sobie takie zadanka tutaj poćwiczę . Jeśli mógłbyś podrzucić skan to bardzo bym prosiła
Jannx
Posty: 368
Rejestracja: 12 sty 2011, o 16:15

Re: Wspólna nauka do matury 2014 na forum.biolog.pl

Post autor: Jannx »

Jak tak patrze to w sumie jest dobra rzecz do stawiania hipotez, ale jednak trzeba się bawić w te doświadczenia. Bardziej to rzecz do szkoły niż do użytku domowego". Podeślij mi swój e-mail na pw to Ci prześle te skany.
Awatar użytkownika
Flavia
Posty: 113
Rejestracja: 24 cze 2012, o 19:41

Re: Wspólna nauka do matury 2014 na forum.biolog.pl

Post autor: Flavia »

Cześć, chciałam się przywitać, będziecie mieli zaszczyt pisać razem z moją skromną osobą maturę w przyszłym roku xD
Generalnie rocznik 93, ale ufam że nikomu taka stara dupa na forum nie przeszkadza
promyczek14175
Posty: 1524
Rejestracja: 5 cze 2012, o 10:47

Re: Wspólna nauka do matury 2014 na forum.biolog.pl

Post autor: promyczek14175 »

Flavia, ja też 93 xDDD
Awatar użytkownika
Flavia
Posty: 113
Rejestracja: 24 cze 2012, o 19:41

Re: Wspólna nauka do matury 2014 na forum.biolog.pl

Post autor: Flavia »

To piąteczka, nie jestem sama
Tak w ogóle to chyba kojarzę Cię po nickunie udzielałaś się przypadkiem swego czasu w wątku o maturze 2012?
promyczek14175
Posty: 1524
Rejestracja: 5 cze 2012, o 10:47

Re: Wspólna nauka do matury 2014 na forum.biolog.pl

Post autor: promyczek14175 »

pewnie tak ja zawsze się gdzieś udzielam D
arasultras
Posty: 52
Rejestracja: 7 cze 2013, o 00:27

Re: Wspólna nauka do matury 2014 na forum.biolog.pl

Post autor: arasultras »

witam wszystkich przyszłych Lekarzy kurde ale lipa z tą Łodzią zrobili miałem zamiar zdawać matmę rozszerzoną i iść właśnie do Łodzi. No cóż. jest tu ktoś z rocznika 91 co też poprawia maturę? Byłem w klasie biol-chem, ale to było 3 lata temu. Poszedłem całkowicie w inną stronę, a teraz mnie nagle tchnęło na medycynę. Zacząłem robić sobie notatki z bioli i chemii(chociaż chemii nie lubię). Liczyłem na to, że matme napiszę przyzwoicie, biologię też a chemia jakoś pójdzie i się dostanę do tej Łodzi a tu taka lipa. Co z tym mailem? Mi nie działa- chyba ktoś zmienił hasło. Chętnie też powymieniałbym się swoimi notatkami i poczytał inne
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości