Nasza nauka do matury 2014! Motywujemy się!

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
arasultras
Posty: 52
Rejestracja: 7 cze 2013, o 00:27

Nasza nauka do matury 2014! Motywujemy się!

Post autor: arasultras »

Zakładam ten wątek, abyśmy mogli się tutaj wzajemnie motywować, pisać co aktualnie robicie, z czego korzystacie itd.

Zacznę od siebie. Głównie skupiłem się nad biologią, teraz walczę z tkankami roślinnymi, korzystam z podręczników z Operonu. Z chemii jestem na tlenkach. Z matematyki nie zacząłem. Zamierzam przeczytać wszystkie części z operonu, robię notatki, które później będę czytał do bólu i przerobię zbiory zadań Witowskiego. Z chemii podobnie, ale głównie skupię się na zadaniach, matematyka- wiadomo- zadanka.
Swoją maturę pisałem w 2010 roku, nie pisałem biologii, matmy i chemii rozszerzonej. Byłem w klasie biol-chem.
Mam nadzieję, że maturzyści 2014 chętnie będą się tutaj wypowiadać.
arasultras
Posty: 52
Rejestracja: 7 cze 2013, o 00:27

Re: NASZA NAUKA DO MATURY 2014! MOTYWUJEMY SIĘ!

Post autor: arasultras »

wiem, że takie coś istnieje, ale nie chcę pogaduszek typu jak wyglądają studia lekarskie, czy jest się za starym na nie, jakie podręczniki są lepsze, tylko konkretnie- co kto robi, ile się uczy, z czego itd.
Awatar użytkownika
Giardia Lamblia
Posty: 3156
Rejestracja: 26 cze 2012, o 20:19

Re: NASZA NAUKA DO MATURY 2014! MOTYWUJEMY SIĘ!

Post autor: Giardia Lamblia »

To, że w danej chwili dyskusja zeszła na inny temat nie oznacza, że jest sens tworzyć identyczny wątek równolegle do tego pierwszego. Zamykam.

Dodatkowo - caps lock w nazwach tematów nie jest mile widziany.
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości