Poprawa matury

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: poprawa matury

Post autor: mis koala »

kurcze. Mnie się nawet nie zapytał o żadne choroby ani dolegliwości tylko o kierunek studiów Jakbym była chora psychicznie to nawet by nie zauważył przez te 2 sekundy, które spędziłam w gabinecie. Za drugim razem jak robiłam to tak samo - ma pani na coś alergie - nie ma pani alergii i sam sobie odpowiadał była pani w szpitalu - nie była pani Tak jak mówię u mnie raczej nikt jakiś przebojów z zaświadczeniami nie miał, więc się dziwiłam trochę jak tu piszecie, że robią wam jakieś dokładne badania itd.
xolencjax
Posty: 34
Rejestracja: 24 gru 2010, o 10:19

Re: poprawa matury

Post autor: xolencjax »

czy ktoś wie, gdzie można znaleźć informacje na temat opłaty za studia niestacjonarne na wydziale lekarskim w Katowicach? bo za nic nie mogę tego znaleźć
Awatar użytkownika
norbi92
Posty: 1565
Rejestracja: 7 sie 2010, o 11:47

Re: poprawa matury

Post autor: norbi92 »

W tym roku akademickim rok lekarskiego niestacjonarnego w Katowicach kosztował 26 tyś. zł.
esdream
Posty: 365
Rejestracja: 21 lip 2012, o 15:32

Re: poprawa matury

Post autor: esdream »

i chyba co dwa lata na SUMie ta cena wzrasta z tego co analizowalam na podstawie rozporzadzen podanych na stronie w zeszlym roku i poprzednim bylo 26tys, na ten rok bedzie podana cena dopiero w lipcu
mlotek
Posty: 60
Rejestracja: 21 sty 2010, o 09:08

Re: poprawa matury

Post autor: mlotek »

Hej Nie moge nigdzie znalesc informacji na temat terminow rekrutacji na 2013?2014 r. i progow ostatecznych ktore byly w 2012 r na uczelniach medycznych. Czy ktos moze mi pomoc. Dziekuje
xolencjax
Posty: 34
Rejestracja: 24 gru 2010, o 10:19

Re: poprawa matury

Post autor: xolencjax »

hej, mam złożyć podanie na lekarski zarówno do Katowic i do Zabrza? czy wystarczy tylko 1?
sygilaria
Posty: 319
Rejestracja: 13 maja 2013, o 12:45

Re: poprawa matury

Post autor: sygilaria »

Tylko jedno, musisz się zdecydować
Awatar użytkownika
smerfetka
Posty: 80
Rejestracja: 11 mar 2013, o 16:06

Re: poprawa matury

Post autor: smerfetka »

Wie ktoś czy do Szczecina i do Wawy można na lek i lek-det składać czy tylko na jedno? Bo zarejestrowalam się na lek-dent i na lek nie moge, a nie moge nigdzie znaleźć informacji o tym ze nie można rejestrowac sie na oba te kierunki
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: poprawa matury

Post autor: randomlogin »

punkt 4.1 (na przyklad, w roznych miejscach o tym pisza)
gooner92
Posty: 193
Rejestracja: 9 lis 2011, o 22:50

Re: poprawa matury

Post autor: gooner92 »

smerfetka, wydaje mi się, że do Wawy tylko na jedno (tak było rok temu), nie wiem jak Szczecin.
Awatar użytkownika
smerfetka
Posty: 80
Rejestracja: 11 mar 2013, o 16:06

Re: poprawa matury

Post autor: smerfetka »

Okej, sory za pytanie o Wawe bo rzeczywiście czarno na białym jest napisane ale ze Szczecinem znaleźć nie moge
uparta_jak_osioł
Posty: 13
Rejestracja: 16 cze 2013, o 11:48

Re: poprawa matury

Post autor: uparta_jak_osioł »

Witam Was forumowiczów. Widzę, że jesteście zorientowani dlatego chciałam zapytać czy wiecie jak to jest z rekrutacją do Łodzi, rejestracja jest do 27 06, a księgowanie opłat do 05 07 (pisze zamknięcie opłat rekrutacyjnych) zarejestrowałam się ale z oszczędności (wiadomo że rekrutacje to nie są tanie rzeczy zwłaszcza w dużej ilości) czy mogę dokonać przelewów jak już poznam moje wyniki z matur bo jeżeli będą za niskie to nie ma sensu płacić przecież. Bardzo proszę o odpowiedź
Awatar użytkownika
zazu24
Posty: 612
Rejestracja: 6 maja 2011, o 16:45

Re: poprawa matury

Post autor: zazu24 »

uparta_jak_osioł, możesz tylko zważ na to, że muszę jeszcze zaksięgować wpłatę, co też trwa kilka dni. Z tego co mi wiadomo w razie niezaksięgowania można uczelniom dosłać potwierdzenie wpłaty na maila, ale nie wiem o które konkretnie uczelnie chodzi. Najlepiej wcześniej zapłać tam, gdzie najbardziej Ci zależy, a resztę ewentualnie po wynikach
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości