Medycyna- 2013/14.

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
dr-a
Posty: 149
Rejestracja: 6 gru 2011, o 15:24

Re: Medycyna- 2013/14.

Post autor: dr-a »

Młodsze Koleżanki i Koledzy. jak widzicie to, że ktoś jest na medycynie, a nawet ją kończy, nie zawsze coś oznacza.
Awatar użytkownika
Epinefryn
Posty: 16
Rejestracja: 9 cze 2013, o 16:09

Re: Medycyna- 2013/14.

Post autor: Epinefryn »

Równie dobrze można powiedzieć, że medycyna zaczyna się dopiero po studiach, zależy co kto przyjmuje za punkt wyjścia, chociaż akurat ja tutaj mam najmniej do powiedzenia. a-dr , gratulacje bloga. Jest całkiem niezły. xd
Awatar użytkownika
Tomq
Posty: 738
Rejestracja: 11 maja 2010, o 17:50

Re: Medycyna- 2013/14.

Post autor: Tomq »

Kamil, weź obiegówkę i indeks uzupełniaj, a nie tu straszysz ludzi ^^
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Medycyna- 2013/14.

Post autor: Medycyna Lwów »

To nie straszenie, tylko sprowadzanie na ziemię. Czym szybciej tym lepiej, nawet w ferworze zdanej anatomii.

IWL wciąż ma sesję, ktoś musi pracować, by inni już odpoczywali.
10 dni jeszcze i dopiero obiegówki itp. itd.
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Medycyna- 2013/14.

Post autor: randomlogin »

Kaamil, troche OT zrobie, ale - ktorego macie ostatni egzamin? Wyrabiacie sie z papierami OILowo/CEMowymi przed 30, czyli w tym roku wrecz przed 28? Bo sa mieszane zdania na temat tego, czy trzeba to zrobic przed tym dniem, czy moze jednak nie trzeba. U nas byla wielka chryja z okazji swietosci tej daty, niedawno z kolei sie okazalo, ze niby totalnie niepotrzebnie. Wiec ot, tak pytam jak inne uczelnie to widza.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Medycyna- 2013/14.

Post autor: Mårran »

Do szóstego roku to już się człowiek do niejednego dziwactwa przyzwyczai

To prawda, że im dalej, tym częściej widać, że albo ja, albo ktoś inny (chociaż i na pierwszych latach zdarzają się znikające materiały itp.), ale to chyba nie tylko WUM, wszędzie ludzie są podobni.
Pani Buka
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Medycyna- 2013/14.

Post autor: Medycyna Lwów »

randomlogin pisze:Kaamil, troche OT zrobie, ale - ktorego macie ostatni egzamin? Wyrabiacie sie z papierami OILowo/CEMowymi przed 30, czyli w tym roku wrecz przed 28? Bo sa mieszane zdania na temat tego, czy trzeba to zrobic przed tym dniem, czy moze jednak nie trzeba. U nas byla wielka chryja z okazji swietosci tej daty, niedawno z kolei sie okazalo, ze niby totalnie niepotrzebnie. Wiec ot, tak pytam jak inne uczelnie to widza.
kontaktowałem się z CEMem - można się rejestrować nawet jako student już teraz na wrześniowy LEK, ew. jako lekarz i wpisać 0000 w miejsce nr dyplomu a potem poprawić (wszystko do września elektronicznie można edytować), więc 0 stresu. Do OILu czas mamy do końca lipca. Ost egzamin na IWL jest 25.06, większość z dziekanatem rozliczenia ma na początku lipca, mi się udało załapać na 27.06 jeszcze.

Ogółem to skandal tak póżno egzaminy i w takiej ilości na ostatnią sesję, kiedy widzę na fb że ktoś z innej AM czy IIWL od nas już dawno świętował koniec studiów. No ale cóż.
________

Re: Medycyna- 2013/14.

Post autor: ________ »

Do kiedy trwa rejestracja na WUM?

Awatar użytkownika
Epinefryn
Posty: 16
Rejestracja: 9 cze 2013, o 16:09

Re: Medycyna- 2013/14.

Post autor: Epinefryn »

Do któregoś lipca bodajże. W tym roku bardzo późno jest ta cała rekrutacja.
Awatar użytkownika
Epinefryn
Posty: 16
Rejestracja: 9 cze 2013, o 16:09

Re: Medycyna- 2013/14.

Post autor: Epinefryn »

zobacz-ten-plik.pdf
(85.3 KiB) Pobrany 31 razy
5 Lipca
________

Re: Medycyna- 2013/14.

Post autor: ________ »

Epinefryn dzieki, jestem na telefonie i raz ciezko szukac, dwa nie otwieraja mi sie pliki, dziekuje bardzo.

Awatar użytkownika
Epinefryn
Posty: 16
Rejestracja: 9 cze 2013, o 16:09

Re: Medycyna- 2013/14.

Post autor: Epinefryn »

W porządku. Nie ma za co )
Awatar użytkownika
egocentryk
Posty: 192
Rejestracja: 20 mar 2013, o 15:24

Re: Medycyna- 2013/14.

Post autor: egocentryk »

widzę, że macie rozeznanie co do uczelni, progow, a więc mam pytanie: czy jest sens skladac na WUM na stome, mając 240 iles pkt.? Bo jak wiadomo mozna wybrac tylko 1 kierunek.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości