Przygotowania do matury 2013

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
miki3_12

Re: Przygotowania do matury 2013

Post autor: miki3_12 »

podczas wypelniania podania na lek na ŚUM wpisalem obywatelstwo Polska.

czy tak moze byc, czy lepiej zmienic na polskie?
moze to pytanie kogos rozsmieszy, ale gdybym mial przez cos takiego sie nie dostac to byloby nieciekawie
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Przygotowania do matury 2013

Post autor: kokardka »

miki3_12 pisze:podczas wypelniania podania na lek na ŚUM wpisalem obywatelstwo Polska.

czy tak moze byc, czy lepiej zmienic na polskie?
moze to pytanie kogos rozsmieszy, ale gdybym mial przez cos takiego sie nie dostac to byloby nieciekawie
Myślę, że kraj - Polska, obywatelstwo - polskie. Ale wydaje mi się, że przez takie coś nie mogą cię nie wziąć do rekrutacji
szska
Posty: 505
Rejestracja: 6 mar 2011, o 09:22

Re: Przygotowania do matury 2013

Post autor: szska »

na ŚUMie chyba można na okrągło zmieniać te dane więc zmień i po kłopocie
miki3_12

Re: Przygotowania do matury 2013

Post autor: miki3_12 »

OK, zmienilem.

kokardka, uwierz mi, ze ta cala rekrutacja czasem powoduje, ze jest mi slabo -)
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Przygotowania do matury 2013

Post autor: kokardka »

miki3_12 pisze:OK, zmienilem.

kokardka, uwierz mi, ze ta cala rekrutacja czasem powoduje, ze jest mi slabo -)
Mam tak samo, a za rok u mnie pewnie powtórka z rozrywki
Na maturze było tak fajnie, że chyba pójdę jeszcze raz!
Sofia
Posty: 585
Rejestracja: 3 sty 2012, o 15:11

Re: Przygotowania do matury 2013

Post autor: Sofia »

kokardka, ja czuję że w moim przypadku to może być do trzech razy sztuka
Cały czas modle sie o dobry wynik z biologii, a zostało już tylko 11 dni! Kurcze, nerwy zaczynają powoli brać górę.
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Przygotowania do matury 2013

Post autor: kokardka »

Sofia pisze:kokardka, ja czuję że w moim przypadku to może być do trzech razy sztuka
Cały czas modle sie o dobry wynik z biologii, a zostało już tylko 11 dni! Kurcze, nerwy zaczynają powoli brać górę.
Ja już się pogodziłam z porażką w tym roku. Ale wynik i tak zaboli i dobitnie pokaże wszystko
Awatar użytkownika
paaula
Posty: 1673
Rejestracja: 18 sty 2009, o 21:01

Re: Przygotowania do matury 2013

Post autor: paaula »

Ja też najbardziej modlę się o biologię
A wyników o której w nocy można się spodziewać?
Kester
Posty: 752
Rejestracja: 7 lut 2010, o 16:00

[Link] Przygotowania do matury 2013

Post autor: Kester »

nasze-wyniki-matura-2012-vt42338.htm temat z tamtego roku, o 24 już pierwsze były.
Awatar użytkownika
szafaaa
Posty: 88
Rejestracja: 17 maja 2012, o 17:56

[Link] Przygotowania do matury 2013

Post autor: szafaaa »

Heej Czy ktoś z Was już dziś jest pewien, że będzie się ubiegał o wgląd do matury? Przeczytałam ten temat: wgl-d-do-matury-odwo-ywanie-si-od-wynik ... 88-360.htm od deski do deski i żem się do tego przekonała. Nawiasem mówiąc, należę do OKE Poznań, także ktoś się do nich wybiera po wynikach, które zbliżają się WIELKIMI krokami?

A mam do Was jeszcze pytanie. Powiedzmy, że mój tegoroczny wynik z biologii będzie identyczny jak ubiegłoroczny, to wpiszą to w aneks? Czy w aneksie jest tylko wynik wyższy, a tego czego się nie poprawiło w ogóle nie podają? A jakbym chciała obejrzeć tą maturę, to co? Nie wolno mi, bo nie poprawiłam?

Edit: Teraz się dopiero skapnęłam, że napisałam w dziele Przygotowania do matury, a nie POPRAWA MATURY i może trochę ten post tu nie pasuje. Wybaczcie i nie bijcie
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Przygotowania do matury 2013

Post autor: kokardka »

Ja raczej nie będę robiła wglądu. A wpisują tylko wyższy wynik. Ale zobaczyć pracę myślę, że zawsze można
Awatar użytkownika
Madridistka
Posty: 895
Rejestracja: 17 maja 2010, o 15:09

Re: Przygotowania do matury 2013

Post autor: Madridistka »

Ja też ostatnio czytałam temat o odwołaniach i przeraziłam się za co ludzie mieli punkty odejmowane. Ale nie wiem czy ten klucz z biologii nie jest za bardzo demonizowany.
Awatar użytkownika
szafaaa
Posty: 88
Rejestracja: 17 maja 2012, o 17:56

Re: Przygotowania do matury 2013

Post autor: szafaaa »

Ja to uważam, że nauczyciel też człowiek i ma prawo popełniać błędy przy sprawdzaniu prac. Szkoda tylko, że aby zobaczyć swoją maturę, to trzeba przejść przez te wszystkie formalności. Zamiast normalnie udostępniać wszystkie prace, żeby każdy mógł sprawdzić, czy nauczyciel nie miał czasem gorszego dnia, to NIE, bo po co
Powiem Wam, że w tamtym roku trochę się zgapiłam, bo jakoś długo nie chciało mi się wchodzić na stronę OKE i sprawdzić za które zadanie ile mi pkt dali. (Bo i tak wiedziałam, że się na lek nie dostanę) Sprawdziłam je jakoś przed ich usunięciem z bazy i znalazłam jeden błąd. Ewidentny błąd sprawdzającego, (zadanie z genetyki. Swoje odpowiedzi spisałam na chusteczkę, więc wiem co napisałam) Miałabym 1pkt więcej (chyba, że znaleźliby błąd na moją niekorzyść i wyszłabym na 0). Ale niestety było już za późno (to był jakoś grudzień-styczeń, kiedy to matury są niszczone). Dlatego też w tym roku nie ma bata i muszę zobaczyć swoje arkusze
Zastanawiam się tylko nad tym, czy możliwy jest wgląd do poprawianej matury, z której miało się identyczny wynik jak na maturze poprzedniej.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości