W oczekiwaniu na wyniki - co zrobić, żeby nie zawariować

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: W oczekiwaniu na wyniki - co zrobić, żeby nie zawariować

Post autor: randomlogin »

To nie chodzi o offtop, tylko o tresc offtopu. Zreszta mi prywatnie to przeciez nie przeszkadza.
Kester
Posty: 752
Rejestracja: 7 lut 2010, o 16:00

Re: W oczekiwaniu na wyniki - co zrobić, żeby nie zawariować

Post autor: Kester »

Jak chcesz to wyślij mi PW. Dobry wujek wytłumaczy

Final Fantasy jest ciekawsze
Awatar użytkownika
Anezka
Posty: 1022
Rejestracja: 27 gru 2009, o 23:17

Re: W oczekiwaniu na wyniki - co zrobić, żeby nie zawariować

Post autor: Anezka »

kokardka pisze:Myślę, że moje pytanie pasuje tylko do tego tematu: ktoś wie czy się da i jak ściągnąć simsy 3? Nie mam pojęcia jak to zrobić a w coś by pograł
Na chomiku są dobre pakiety i tysiącpińcset dodatków do nich Najarałam się na nie jeszcze w trakcie matur, grałam z 5 dni i wypierdzieliłam bo mój staruszek ledwo chodził przez nie

Ja jak co roku jeżdżę na rowerze, mam misję przejechać w te wakacje 3 tysiące kilometrów. Dzisiaj ma być setka tylko jeszcze listonosz nie przybył z moim licznikiem (t, nawet człowiekowi licznik zajumają, który bez kabli i tak jest nieużyteczny ) a ja bez niego jeździć nie lubię bo się zapędzam a potem ledwo mam siłę wrócić do domu
Sofia
Posty: 585
Rejestracja: 3 sty 2012, o 15:11

Re: W oczekiwaniu na wyniki - co zrobić, żeby nie zawariować

Post autor: Sofia »

No, zostało jeszcze 10 dni. Trzeba dobrze ten czas spożytkować, żeby nie nadużywać zszarganych nerwów. Planuję zrobić sobie wielki porządek w szafie, żeby sprawdzić czy mam w czym chodzić na lato i czy coś jeszcze z moich ubrań pozostało po zimie

Nareszcie otworzyli odkryty basen w moim mieście, więc będę mogła spokojnie chodzić na ten kryty Będę miała pewność że żadne dzieciaki ani inne plotkary nie będą mi wpływały na tor. Zawsze latem jest mniej ludzi na krytym basenie i zawsze z tego korzystam
Awatar użytkownika
Edenista
Posty: 270
Rejestracja: 22 sty 2013, o 20:07

Re: W oczekiwaniu na wyniki - co zrobić, żeby nie zawariować

Post autor: Edenista »

Sofia pisze:Nareszcie otworzyli odkryty basen w moim mieście, więc będę mogła spokojnie chodzić na ten kryty Będę miała pewność że żadne dzieciaki ani inne plotkary nie będą mi wpływały na tor. Zawsze latem jest mniej ludzi na krytym basenie i zawsze z tego korzystam
Ja też miałem z tym problem,ale co się przejmujesz jak się wpakuje jakiś dzieciak ,albo staruszek to płyn środkiem toru jak pare razy sie zderzycie to odejdzie ,albo lepsze jak nie maja okularów to chlap ile wlezie to pomaga
Basenik fajna rzecz , a w jakuzzzzi mógłbym siedzieć cały dzień,zwłaszcza z jakąś Afrodytą
Awatar użytkownika
Malinka23
Posty: 104
Rejestracja: 8 cze 2012, o 16:49

Re: W oczekiwaniu na wyniki - co zrobić, żeby nie zawariować

Post autor: Malinka23 »

Anezka, też ściągnęłam simsy z Internetu i ściagnełabym jeszcze dodatki, ale właśnie ze względu na pamięć w komputerze tego nie zrobiłam Ale nie ma to jak stare dobre simsy
Sofia
Posty: 585
Rejestracja: 3 sty 2012, o 15:11

Re: W oczekiwaniu na wyniki - co zrobić, żeby nie zawariować

Post autor: Sofia »

chlap ile wlezie to pomaga
Ty sadysto wredny

Ja zawsze płynę środkiem toru, inaczej nie ma to sensu, ale na płyciznie są młodsze dzieciaki i często płyną w poprzek basenu nie patrząc czy kogoś nie blokują, bo co je to obchodzi. Ale za chlapanie na innych to by mnie pewnie wywalili z basenu, więc wole nie ryzykować
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: W oczekiwaniu na wyniki - co zrobić, żeby nie zawariować

Post autor: kokardka »

Edenista pisze: Basenik fajna rzecz , a w jakuzzzzi mógłbym siedzieć cały dzień,zwłaszcza z jakąś Afrodytą
Tee uwielbiam

U mnie w mieście są 2 małe baseny w hotelach. Z czego jeden można odsłonić i jest się wtedy na dworze. Ale 21 czerwca otwierają taki duży, pełnowymiarowy basen, niekryty tylko otwarty".
Awatar użytkownika
Edenista
Posty: 270
Rejestracja: 22 sty 2013, o 20:07

Re: W oczekiwaniu na wyniki - co zrobić, żeby nie zawariować

Post autor: Edenista »

Sofia pisze:
chlap ile wlezie to pomaga
Ty sadysto wredny
Alez skad

Ja zawsze płynę środkiem toru, inaczej nie ma to sensu, ale na płyciznie są młodsze dzieciaki i często płyną w poprzek basenu nie patrząc czy kogoś nie blokują, bo co je to obchodzi. Ale za chlapanie na innych to by mnie pewnie wywalili z basenu, więc wole nie ryzykować
Mialem na mysli chlapanie nogami jak plyniesz,przeciez za to cie nie wyrzuca
Najlepiej to chodzic rano , jest cisza i spokoj

Sofia
Posty: 585
Rejestracja: 3 sty 2012, o 15:11

Re: W oczekiwaniu na wyniki - co zrobić, żeby nie zawariować

Post autor: Sofia »

A ja myślałam że te dzieciaki chcesz rękami podtapiać
(ale to też jest myśl.)

U mnie rano basen jest zamknięty, chyba są treningi ze szkoły, ale latem może ich być mniej i wtedy otworzą dla szaraczków

Niemniej jednak stres powoli daje o sobie znać i rozładowywanie go staje się coraz trudniejsze.
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: W oczekiwaniu na wyniki - co zrobić, żeby nie zawariować

Post autor: kokardka »

Sofia pisze:
Niemniej jednak stres powoli daje o sobie znać i rozładowywanie go staje się coraz trudniejsze.
Niestety
Awatar użytkownika
Anezka
Posty: 1022
Rejestracja: 27 gru 2009, o 23:17

Re: W oczekiwaniu na wyniki - co zrobić, żeby nie zawariować

Post autor: Anezka »

kokardka pisze:
Sofia pisze:
Niemniej jednak stres powoli daje o sobie znać i rozładowywanie go staje się coraz trudniejsze.
Niestety
Dlatego staram się dość mocno wymęczyć ćwiczeniami fizycznymi w ciągu dnia i wieczorem bo wtedy łatwo zasypiam. W przeciwnym razie pewnie szybko przerodziłoby się to w długotrwałą bezsenność, której dwa rzuty już w życiu miałam i więcej nie przetrzymię. Po prostu wtedy mózg roz*ebany
Awatar użytkownika
Edenista
Posty: 270
Rejestracja: 22 sty 2013, o 20:07

Re: W oczekiwaniu na wyniki - co zrobić, żeby nie zawariować

Post autor: Edenista »

Anezka pisze:Dlatego staram się dość mocno wymęczyć ćwiczeniami fizycznymi w ciągu dnia i wieczorem bo wtedy łatwo zasypiam.
Trzeba ,trzeba ćwiczyć żeby jak najwięcej endorfin się wydzielało
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości