Przygotowania do matury 2013

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Awatar użytkownika
KatarzynaZSDM
Posty: 644
Rejestracja: 11 kwie 2013, o 12:52

Re: Przygotowania do matury 2013

Post autor: KatarzynaZSDM »

To w takim razie, są jakieś tegoroczne dane? Ma ktoś informacje?
Awatar użytkownika
Buniaaaa
Posty: 493
Rejestracja: 12 paź 2009, o 16:52

Re: Przygotowania do matury 2013

Post autor: Buniaaaa »

Przepraszam, późno było i nie popatrzyłam na datę

Kod: Zaznacz cały

tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/matury-calkiem-niezle-zdalo-80-procent,261504.html
Tutaj link do ogólnokrajowych wyników matury 2012. Wygląda na to, że takie wstępne statystyki CKE podało dzień przed odebraniem świadectw ze szkoły. Czyli jeszcze tydzień trzeba na nasze poczekać
Awatar użytkownika
Demitasse
Posty: 98
Rejestracja: 23 sie 2012, o 21:01

Re: Przygotowania do matury 2013

Post autor: Demitasse »

szluwka pisze:czy jesli zatwierdzilam dane (Poznan), ale nie mam wynikow matur i mam inf kryteria rekrutacyjne-niespelnione wymagania (wlasnie wyniki matur) to znacyz ze nie bede wogole brana pod uwage w systemie 0_0 ?
Jeżeli wypełniłaś już wszystkie dane o sobie, adresie, szkole, ocenach, dałaś zdjęcie i zapłaciłaś to już nic nie musisz uzupełniać. Pole na wyniki matury musisz zostawić wolne i uzupełnić je po otrzymaniu wyników. Wtedy zatwierdzasz te dane i ten trzeci pasek kryteria rekrutacyjne ( czy jak tam się on nazywa) będzie na zielono. Przynajmniej ja tak zrozumiałam z tego, co napisali. W razie co przeczytaj sobie na panelu kandydata po prawej stronie zakładkę FAQ i Pomoc".
Awatar użytkownika
Passiflora
Posty: 1469
Rejestracja: 2 lip 2012, o 17:42

Re: Przygotowania do matury 2013

Post autor: Passiflora »

szaf pisze:Passiflora, a nie myślałaś, o kolejnym wolnym roku i nauce do kolejnej poprawki, jeżeli w tym roku nie dostaniesz się na lek/lek-dent?
O nie! Zwariować można siedząc cały rok w domu. Kolejny raz bym się nie zdecydowała.

josieniek, to chodź do Bydzi, będzie nam raźniej Chociaż ja i tak wolałabym Poznań, ale marne szanse, że się dostanę

Jeśli chodzi o rekrutację na UMP to wyniki uzupełnia się do 7 lipca, nie trzeba wpisywać teraz. Wiem, bo wczoraj dzwoniłam do Biura Rekrutacyjnego.

Awatar użytkownika
smerfetka
Posty: 80
Rejestracja: 11 mar 2013, o 16:06

Re: Przygotowania do matury 2013

Post autor: smerfetka »

o matko. tez bym się nie zdecydowała na kolejny rok w domu Na bank idę na jakieś studia
Awatar użytkownika
Passiflora
Posty: 1469
Rejestracja: 2 lip 2012, o 17:42

Re: Przygotowania do matury 2013

Post autor: Passiflora »

Teraz się zastanawiam czemu już w zeszłym roku nie poszłam na jakieś studia. Rok siedzenia w domu i nic-nie-robienia oprócz nauki to ZUO!

Sofia
Posty: 585
Rejestracja: 3 sty 2012, o 15:11

Re: Przygotowania do matury 2013

Post autor: Sofia »

Passiflora, jakbyś poszła na dzienne to mogłabyś żałować straconych punktów gdybyś się dostała. Rok w domu to nie jest tak dużo. Poza tym nie widziałaś jeszcze swoich wyników, kto wie czy się nie dostaniesz? Ja cały czas mam nadzieję, ale chyba także zapiszę się na analitykę do Bydgoszczy. Najwyżej się spotkamy
Kester
Posty: 752
Rejestracja: 7 lut 2010, o 16:00

Re: Przygotowania do matury 2013

Post autor: Kester »

Passiflora, po dwóch latach przyzwyczajasz się do prowadzenia konwersacji z talerzami
Awatar użytkownika
Madridistka
Posty: 895
Rejestracja: 17 maja 2010, o 15:09

Re: Przygotowania do matury 2013

Post autor: Madridistka »

Na UMP tyle chętnych, że wydłużyli rejestrację :O
skface
Posty: 983
Rejestracja: 10 cze 2011, o 22:15

Re: Przygotowania do matury 2013

Post autor: skface »

Do kiedy ? Masz linka do tej informacji, bo nie mogę znaleźć ?
Awatar użytkownika
Madridistka
Posty: 895
Rejestracja: 17 maja 2010, o 15:09

Re: Przygotowania do matury 2013

Post autor: Madridistka »

Do 21 czerwca. Mi to wyskoczyło jak nie mogłam się zalogować, było napisane, że przeciążenie serwera i w związku z dużą liczbą kandydatów rejestracja przesunięta.
Mam jeszcze pytanie, bo zdawałam angielski na R, i nie wiem czy w języku dać poziom podstawowy czy R? Bo P też przecież będę mieć
Awatar użytkownika
Ósemka8
Posty: 312
Rejestracja: 12 sty 2013, o 21:23

Re: Przygotowania do matury 2013

Post autor: Ósemka8 »

slayer9, do 21, taki komunikat się pojawia jak się próbuję zalogować do rejestracji.
skface
Posty: 983
Rejestracja: 10 cze 2011, o 22:15

Re: Przygotowania do matury 2013

Post autor: skface »

Macie numer do UMP biura rekrutacyjnego ? Bo 854-74-67 ten z ich strony, mi nie działa -.-.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości