POMOCY - opłata

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
MrsCytoplazma
Posty: 319
Rejestracja: 6 paź 2011, o 20:08

POMOCY - opłata

Post autor: MrsCytoplazma »

Czy myślicie że jak wpłacę w pon rano to dojdzie na czas? a dzisiaj wieczorem? Przelewy idą w soboty czy nie?
Awatar użytkownika
Ósemka8
Posty: 312
Rejestracja: 12 sty 2013, o 21:23

Re: POMOCY - opłata

Post autor: Ósemka8 »

Ja wpłaciłam dziś około 16 i mam nadzieję, że dojdzie do poniedziałku. Właśnie nie wiem, czy przelewy idą w sobotę.
Jagla
Posty: 130
Rejestracja: 7 wrz 2009, o 13:41

Re: POMOCY - opłata

Post autor: Jagla »

^
Jestem w identycznej sytuacji. Ale na stronie coś przeczytałem, że w razie czego, można im wysłać zdjęcie dowodu wpłaty. Do poniedziałku dojdzie, tylko nie wiadomo o której godzinie, a nigdzie nie mogę znaleźć informacji do której godziny jest przyjmowana przez nich ta opłata.
Jagla
Posty: 130
Rejestracja: 7 wrz 2009, o 13:41

Re: POMOCY - opłata

Post autor: Jagla »

I jak, aktywowali wam już konto Bo u mnie dalej nic
Awatar użytkownika
wok
Posty: 114
Rejestracja: 23 cze 2013, o 21:22

Re: POMOCY - opłata

Post autor: wok »

wiem, ze trochę nie w temacie ale nie chcę zakładać nowego wątku na jedno krótkie pytanie: czy w umed Lublin jest tak, ze jak już się dostanę to razem ze świadectwem maturalnym, zdjęciami itd. od razu muszę przynieść zaświadczenie od lekarza ? tak chyba jest napisane gdzieś trochę pokrętnie a na innych uczelniach często wtedy dają dopiero skierowanie, my mamy je juz do wydrukowania tzn. że musimy juz sobie załatwiać żeby w razie czego mieć gotowe na połowę lipca ?
________

Re: POMOCY - opłata

Post autor: ________ »

Rekrutowalam sie rok temu do Lublina na lek, to z tego co pamietam, to jak ktos nie mial tego zaswiadczenia od lekarza medycyny pracy przy skladaniu teczki ze swiadectwami to dawali pare dni na dowiezienie tego zaswiadczenia. Ale lepiej miec to zaswiadczenie. Czyli wyrob sobie na poczatku lipca. W tych przychodniach ktore sa na tej liscie na stronie UM Lub nie trzeba placic za wizyte, sama robilam rok temu w jednej z nich.

sygilaria
Posty: 319
Rejestracja: 13 maja 2013, o 12:45

Re: POMOCY - opłata

Post autor: sygilaria »

Wy się stresujecie, że od piątku wam nie dojdzie, a mi godzinę temu strzeliło do głowy, żeby zarejestrować się jednak do Lublina
Ciekawe czy mnie zakwalifikują.

A powiedzcie, gdzie to widać czy wpłynęły im pieniądze? Bo strona po zalogowaniu wygląda dość ubogo i nie bardzo wiem gdzie to znaleźć.
Awatar użytkownika
Gąbka
Posty: 162
Rejestracja: 17 maja 2013, o 16:56

Re: POMOCY - opłata

Post autor: Gąbka »

sygilaria,
pod tymi granatowymi polami zmiana hasła", edycja danych itp. pojawi się Opłata kwalifikacyjna została zaksięgowana.
kater11
Posty: 15
Rejestracja: 24 cze 2013, o 20:37

Re: POMOCY - opłata

Post autor: kater11 »

sygilaria, doszedł Ci dzisiaj ten przelew? Bo ja się dopiero teraz zalogowałem i pewnie przelew dojdzie mi jutro tak więc nie wiem czy mnie zakwalifikują. oczywiście na lekarsko-dentystyczny
Jagla
Posty: 130
Rejestracja: 7 wrz 2009, o 13:41

Re: POMOCY - opłata

Post autor: Jagla »

Ja zrobiłem przelew w piątek, dzisiaj wieczorem dodatkowo wysłałem im na maila dowód przelewu, więc mam nadzieje że jutro zobaczę już czerwony napis na moim koncie.
sygilaria
Posty: 319
Rejestracja: 13 maja 2013, o 12:45

Re: POMOCY - opłata

Post autor: sygilaria »

Gąbka dziękuję
kater11 teraz weszłam, patrzę i już jest. Nie martw się, może jeszcze Cię zakwalifikują, a jak nie, to wyślesz im skan dowodu wpłaty.
Awatar użytkownika
wok
Posty: 114
Rejestracja: 23 cze 2013, o 21:22

Re: POMOCY - opłata

Post autor: wok »

dzięki sylwia tak właśnie myślałem, że trzeba ale niekoniecznie ) trzeba bd zrobić z początkiem lipca to bd z głowy na inne uczelnie jak coś od razu
________

Re: POMOCY - opłata

Post autor: ________ »

Skierowanie do lekarza med pracy mozecie znalesc na koncie rekrutacyjnym, gdzies w ktorejs zakladce, wydrukujcie te dwie kartki (ta z zagrozeniami biologicznymi, chemicznymi, fizycznymi tez :p) i idziecie do przychodni, tak gdzie lek med pracy przyjmuje. Sama wizyta u mnie trwala z 5 minut, dluzej stalam w kolejce do pani doktor, takze jeden dzien bedziecie musieli poswiecic.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości