Rejestracja 2013

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
rysieńka
Posty: 201
Rejestracja: 4 maja 2013, o 22:08

Re: Rejestracja 2013

Post autor: rysieńka »

misiek_w94 pisze:Wszystko si? zgadza, tylko takie gotowe skierowanie z piecz?tkami, danymi itp. mo?na wydrukowa? tylko w Lublinie (haha drukowanie piecz?tek. dobre ) z tego co mi wiadomo.
Mo?na jeszcze w Bia?ymstoku, wi?c jak co? to wydrukowa? takie i i do lekarza i da? mu druczek z Bydgoszczy, a najlepiej to mie? taki, ?eby nie by?o konkretnie napisane, do jakiego miasta.
Sofia pisze:A czy je?li pójde sobie prywatnie do lekarza medycyny pracy to tak?e potrzebuje skierowania? Bo wydaje mi si?, ?e wtedy wystarczy, ?e wydrukuje sobie za?wiadczenie lekarskie, które mi w gabinecie lekarz wype?ni. W ko?cu je?li id? prywatnie to p?ac? za badanie, i skierowania chyba nie potrzebuj
Te? mi si? tak wydaj?
hotdog1990
Posty: 599
Rejestracja: 18 mar 2008, o 16:57

Re: Rejestracja 2013

Post autor: hotdog1990 »

Nie musicie mie? skierowania. Poprostu si? idzie do lekarza, zazwyczaj p?aci co? ko?o 50z? i ma si? wystawione za?wiadczenie.

Nie wiem jak jest teraz ale w moim roczniku wszyscy którzy nie mieli bada? zrobionych w Szpitalu im. Jurasza w Bydgoszczy musieli jeszcze raz uda? si? do lekarza w Bydzi i wtedy ju? uczelnia wszystkie skierowania daje, a taka wizyta jest praktycznie formalno?ci?.
Awatar użytkownika
czornydanio90
Posty: 950
Rejestracja: 25 cze 2009, o 19:04

Re: Rejestracja 2013

Post autor: czornydanio90 »

hotdog1990, np ja nie mia?em w Bdg robionego tego badania i w maju dosta?em wiadomo, ?e musz? lecie? do Jurasza na badania (+ badania krwi ofc). bez spiny kids
Awatar użytkownika
Passiflora
Posty: 1469
Rejestracja: 2 lip 2012, o 17:42

Re: Rejestracja 2013

Post autor: Passiflora »

Czyli z tego wynika, ?e je?li id? na studia do Bydgoszczy to robienie bada? prywatnie jest bez sensu, poniewa? pó?niej i tak trzeba robi? je ponownie?

hotdog1990
Posty: 599
Rejestracja: 18 mar 2008, o 16:57

Re: Rejestracja 2013

Post autor: hotdog1990 »

czornydanio90 pisze:hotdog1990, np ja nie mia?em w Bdg robionego tego badania i w maju dosta?em wiadomo, ?e musz? lecie? do Jurasza na badania (+ badania krwi ofc). bez spiny kids
To samo mia?em

Passiflora musisz zrobi? badania i dostarczy? w wymaganym terminie bo jest to jedno z kryteriów przyj?cia na studia, nie jest ono jakie? strasznie sztywne i spóznienia w dostarczeniu raczej s? tolerowane ale po co ryzykowa Lepiej i?c wyda? te 50z?, zanie za?wiadczenie do dziekanatu i masz spokój. A potem w maju i tak was wy?l? do Jurasza do lekarza oraz b?dziecie robili ksieczke sanepidowsk? je?li kto? nie posiada.

W Bydzi robi? Ci tylko ALAT i bilirubine i idziesz z tym do lekarza . No plus oczywi?cie na nosicielstwo do ksi?zeczki sanepidowskiej. Pójdziesz prywatnie do swojego lekarza to na 90% wypisze Ci z miejsca bez ?adnych bada?
Awatar użytkownika
Passiflora
Posty: 1469
Rejestracja: 2 lip 2012, o 17:42

Re: Rejestracja 2013

Post autor: Passiflora »

Dzi?ki, po prostu ?le Ci? zrozumia?am My?la?am, ?e nie akceptuj? za?wiadcze? je?li pójdzie si? prywatnie na badanie.

Sofia
Posty: 585
Rejestracja: 3 sty 2012, o 15:11

Re: Rejestracja 2013

Post autor: Sofia »

Znowu mam pytanie
Jak loguje si? na swoje konto to w nale?no?ciach mam ?e musz? wp?acic 70 z?. Za to na stronie uczelni, w zak?adce op?ata rekrutacyjna pisze ?e wynosi ona 75 z?. Jak to w ko?cu jest? Nawet w danych na koncie do przelewu mam ?e musz? wp?acic 70 z?. Reszt? b?d? p?aci? pó?niej, to jest mo?e za legitymacj Zg?upia?am teraz
Awatar użytkownika
Gąbka
Posty: 162
Rejestracja: 17 maja 2013, o 16:56

Re: Rejestracja 2013

Post autor: Gąbka »

Sofia, te? mia?am ten problem i napisa?am do nich e-maila. To mi odpisali: do 29 maja op?ata wynosi?a 70 z?, je?li pred tym dniem Pani sie rejestrowa?a na kierunek to tyle obowiazywa?o, od 30 maj nalezy ui?ci? 75 z?."

Czyli najprawdopodobniej je?li na Twoim koncie widnieje 70 z? to tyle masz zap?aci? .

Robi?am dzisiaj przelew (na kwot? tak? jak? mam na koncie - 70 z?) i mam nadziej?, ?e wszystko b?dzie ok .
Sofia
Posty: 585
Rejestracja: 3 sty 2012, o 15:11

Re: Rejestracja 2013

Post autor: Sofia »

No w?a?nie nie pami?tam kiedy si? rejestrowa?am. Ale raczej logowa?am si? na wszystkie uczelnie w czerwcu, wi?c wyda?o mi si? to dziwne. Na wszelki wypadek wy?l? im te 5 z?, najwy?ej mi zwróc?
Awatar użytkownika
Gąbka
Posty: 162
Rejestracja: 17 maja 2013, o 16:56

Re: Rejestracja 2013

Post autor: Gąbka »

A nie ma na Twojej stronie informacji kiedy si? rejestrowa?a Tam obok kierunku w moje kierunki studiów".
Sofia
Posty: 585
Rejestracja: 3 sty 2012, o 15:11

Re: Rejestracja 2013

Post autor: Sofia »

27 maj. Niepotrzebnie wys?a?am te 5 z?
Jaka ja jestem nieogarni?ta ?e tego nie zauwa?y?am, ale to tylko pi?tka, chyba nic si? przez to takiego nie stanie.
Awatar użytkownika
Gąbka
Posty: 162
Rejestracja: 17 maja 2013, o 16:56

Re: Rejestracja 2013

Post autor: Gąbka »

Nic si? nie stanie (je?li nie liczy? pi?taka w ty? ). Zdaje si?, ?e istnieje opcja by? 5 z? nadp?aty otrzyma?a z powrotem (o ile Ci si? chce o to ubiega? i o ile rzeczywi?cie dla tych, którzy zapisali si? przed 29 maja op?ata wynosi 70 z?).

11.Czy istnieje wzór podania o zwrot nadp?aty dokonanej na konto w IRK?

Kandydat zwracaj?cy si? podaniem o zwrot nadp?aty winien zawrze? w podaniu nast?puj?ce dane:

imi?
nazwisko
adres
numer PESEL
opis sprawy
numer konta bankowego, na które ma by? dokonany zwrot (z podaniem danych w?a?ciciela konta)
tylczynskaj
Posty: 120
Rejestracja: 16 lip 2012, o 14:57

Re: Rejestracja 2013

Post autor: tylczynskaj »

orientuje si? kto? moze jak wyglada sprawa ponownej rejestracji jesli jestem juz studentka leku ale asekuracyjnie chcialabym zlozyc papiery - gdyby cos sie nie udalo. czy musze wiesc znow dokumenty do Bydgoszczy - skoro oni juz je maja.
A druga sprawa to jak wyglada kwestia z tymi ECTSami bo cwiczenia mam wszystkie zaliczone. Czy gdybym musiala pisac jakis egzamin znow na 1 roku to place cos?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości