Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
Kczerkawska94
Posty: 162
Rejestracja: 14 maja 2013, o 22:26

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: Kczerkawska94 »

Ja też będę : ) wrócę do domu dopiero po 21 bo mam teorię z prawa jazdy przez 6 godzin DD tak więc nie będe się aż tak stresować D
Awatar użytkownika
Collo
Posty: 1761
Rejestracja: 26 gru 2009, o 08:33

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: Collo »

lily94 pisze:Witam! Czy ktoś ma jakieś informacje na temat OKE Warszawa?
Na stronie OKE Warszawa jest tylko taka informacja: Wyniki maturzystów zamieścimy 28 czerwca br. w Systemie Wymiany Plików. Jednak słyszałem, że tak jak w ubiegłym roku maturzyści nie będą mogli sprawdzić swoich wyników inernecie. Ktoś może to zweryfikować?
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: kokardka »

josieniek pisze:nie chcę Cię martwić, ale nietrudno osiągnąć ok. 100% z matmy, więc próg NA PEWNO skoczy.
Masz rację, szczególnie patrząc na to jaki był poziom tegorocznej matmy, a był śmieszny
josieniek pisze: ja dziś na szczęście mam bibkę, ale podejrzewam, że i tak będę jak no-life odświeżać stronę OKE, takze co się wybawiłam to moje
Ja gdzieś koło 19-20 wyjeżdżam, wrócę gdzieś w nocy ale będę tutaj zaglądała czy ktoś włamał się już do OKE Kraków

Mogliśmy wynająć hakerów ażeby włamali się do tego CKE całego i porobili co trzeba
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: kokardka »

Kczerkawska94, ja jutro idę się zapisać na prawko
pitazz
Posty: 50
Rejestracja: 20 gru 2012, o 21:29

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: pitazz »

Też pewnie z Wami będę jak nie zasnę przed komputerem, a kokardka, ty dopiero teraz zdajesz prawko?
szska
Posty: 505
Rejestracja: 6 mar 2011, o 09:22

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: szska »

Hah a ja pewnie będę siedzieć dziś wieczorem i zajadać moje stresy, sushi, czekolada i inne różne różności już czekają Masakra tyle o tym myślę, że już nawet ciężko mi oszacować sobie wyniki
Kczerkawska94
Posty: 162
Rejestracja: 14 maja 2013, o 22:26

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: Kczerkawska94 »

a ja jutro koncze teorie DD
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: kokardka »

pitazz pisze:Też pewnie z Wami będę jak nie zasnę przed komputerem, a kokardka, ty dopiero teraz zdajesz prawko?
Tak, jestem z marca aczkolwiek nie byłam gotowa na prawko jakoś Miałam zrobić po 2 klasie na wakacjach ale dużo wyjeżdżałam i jakoś nie było kiedy. Klasa maturalna to skupiłam się na nauce i teraz pomyślałam, że lepiej zrobić bo później studia, nie wiadomo jak będzie z czasem itd. Chociaż strasznie się boję

szska, też już mam mętlik w głowie i właśnie zaraz lecę do sklepu po jakieś jedzonko
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: kokardka »

Kczerkawska94 pisze:a ja jutro koncze teorie DD
a ile jest godzin teorii? Właściwie ile mniej więcej kosztuje teraz prawko?
pitazz
Posty: 50
Rejestracja: 20 gru 2012, o 21:29

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: pitazz »

Jak dobrze, że to prawko już ze mną i moge śmigać autkiem bez stresu D

O, kokardka możemy przybić żółwia, ja też z marca
Awatar użytkownika
dmnunited
Posty: 1433
Rejestracja: 31 mar 2013, o 22:31

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: dmnunited »

josieniek pisze:
dmnunited pisze:Nie ma osob nie bedacych olimpijczykami majacymi 300 pkt. Powtarzam, setki to rzadkosc, wiec nierozumiem po co tak towarzystwo spina dupy. To byloby dziwne, gdyby prog wyniosl 270 skoro nie sa brani pod uwage olimpijczycy z wiedzy o ludowych szamanach.

ok, następnym razem będziemy dodawać posty z dopiskiem RZARD"
widzę, że wszędzie żyjesz nadzieją, że próg na WÓMie nie podskoczy/podskoczy nieznacznie. nie chcę Cię martwić, ale nietrudno osiągnąć ok. 100% z matmy, więc próg NA PEWNO skoczy.


ja dziś na szczęście mam bibkę, ale podejrzewam, że i tak będę jak no-life odświeżać stronę OKE, takze co się wybawiłam to moje
Nadzieje mam na dlugie i szczesliwe zycie, nie na to, ze progi nie podkocza.

Awatar użytkownika
NYR
Posty: 336
Rejestracja: 15 maja 2011, o 13:18

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: NYR »

OKE Łódź ma już wyniki, jak myślicie dostane sie na lekarski z wynikami 98% bio i 98% chem? Martwię sie że mi nie starczy

Ludzie, dajcie sobie spokój, czilałcik. Nic już nie zmienicie, co napisaliście tak będzie to ocenione, więc macie dwa wyjścia:
a) srać żarem i czekać na pożar
b) wziąć piwko, przeglądać głupoty w necie i czekać cierpliwie na wyniki

Ja wybrałem opcje b), naprawdę działa
Awatar użytkownika
akamaru173
Posty: 71
Rejestracja: 7 gru 2012, o 15:18

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: akamaru173 »

kokardka pisze:
Kczerkawska94 pisze:a ja jutro koncze teorie DD
a ile jest godzin teorii? Właściwie ile mniej więcej kosztuje teraz prawko?
Teoretycznie godzin teorii powinno być 25, ale różnie jest w tych szkołach nauki jazdy. Ja też postanowiłem zrobić prawko dopiero po maturze i dzisiaj mam ostatni wykład więc może czas do północy jakoś szybciej mi zleci. A jeżeli chodzi o koszt kursu to zależy ale ja płaciłem 1300
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości